Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problemos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki man yra su PC kelios problėmos:

1. Jai įsijungiu kompiuterį, monitorius nereaguoja ir neįsijungia, tik 2-10 kartus išjungiant- įjungiant kompą, įsijungia ir monitorius... Iš pirmo karto niekaip

2. Kaip bandau išjungt kompiuterė per start-turn off computer ir spaust išjungimo mygtuką, PC neišsijungia... Išsijungia tik paspaudus mygtuką dežėj...

Nelabai sveika tai kompuj, tai kaip galimėtu tai sutvarkyt? Kompas tik nesenai perinstaliotas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki man yra su PC kelios problėmos:

1. Jai įsijungiu kompiuterį, monitorius nereaguoja ir neįsijungia, tik 2-10 kartus išjungiant- įjungiant kompą, įsijungia ir monitorius... Iš pirmo karto niekaip

2. Kaip bandau išjungt kompiuterė per start-turn off computer ir spaust išjungimo mygtuką, PC neišsijungia... Išsijungia tik paspaudus mygtuką dežėj...

Nelabai sveika tai kompuj, tai kaip galimėtu tai sutvarkyt? Kompas tik nesenai perinstaliotas...

Viruso padariniai galbūt, bandei skanuoti?

Ir kodėl per 2 būda išjunginėt nesveika? Aš dažniausiai taip ir darau, negaišdamas laiko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki man yra su PC kelios problėmos:

1. Jai įsijungiu kompiuterį, monitorius nereaguoja ir neįsijungia, tik 2-10 kartus išjungiant- įjungiant kompą, įsijungia ir monitorius... Iš pirmo karto niekaip

2. Kaip bandau išjungt kompiuterė per start-turn off computer ir spaust išjungimo mygtuką, PC neišsijungia... Išsijungia tik paspaudus mygtuką dežėj...

Nelabai sveika tai kompuj, tai kaip galimėtu tai sutvarkyt? Kompas tik nesenai perinstaliotas...

Viruso padariniai galbūt, bandei skanuoti?

Ir kodėl per 2 būda išjunginėt nesveika? Aš dažniausiai taip ir darau, negaišdamas laiko :D

Labai gadina ištikro kompa taip daryt... O scenavau ir ne vieną kartą, čia ir prieš perinstaliavimą taip buvo, ir po perinstaliavimo tas pats...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl pirmojo , pabandyk ištraukti abu monitoriaus galus ( abu ištraukti , ne viena ištraukti ir įikišti , tada kitą ištraukt ir įkišti. Turi būti abu laidai ištraukti. PC turi būti išjungtas ) Kai vėl ikiši , mėgink , jungti.

O dėl išjungimo taip 97,7% virusas , o dėl monitoriaus irgi tikėtrinas virusas , jeigu nepadės rašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GaNkster, kiekvienas kompo įjungimo/išjungimo mygtukas kruša kompa.

Nu tai kažkodėl mano kompas jau ilgai "nesusikruša" :funny:

Nebijok užsilenks vieną dieną :)

-- 21 Lie 2011, 09:32 --

Dėl pirmojo , pabandyk ištraukti abu monitoriaus galus ( abu ištraukti , ne viena ištraukti ir įikišti , tada kitą ištraukt ir įkišti. Turi būti abu laidai ištraukti. PC turi būti išjungtas ) Kai vėl ikiši , mėgink , jungti.

O dėl išjungimo taip 97,7% virusas , o dėl monitoriaus irgi tikėtrinas virusas , jeigu nepadės rašyk.

Na dėl viruso tai negali būt sakau nes man buvo kai neperinstaliotas kompas tas buvo, perinstaliavau vistiek tas pats... Ir scenavau ir viską nera jokių virusų... O dėl to tai warau bandyt, dq

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GaNkster, kiekvienas kompo įjungimo/išjungimo mygtukas kruša kompa.

Nu tai kažkodėl mano kompas jau ilgai "nesusikruša" :funny:

Nebijok užsilenks vieną dieną :)

Na jums taip saugaunt, greičiau kažkas užlinksta. :). Windowsus buvai perašęs? Po perašimo tas pats? Gal pačiuose windowsuose kažkas įlindęs yra, pabandyk kiieno nors kitus windows įsirašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GaNkster, kiekvienas kompo įjungimo/išjungimo mygtukas kruša kompa.

Nu tai kažkodėl mano kompas jau ilgai "nesusikruša" :funny:

Nebijok užsilenks vieną dieną :)

Na jums taip saugaunt, greičiau kažkas užlinksta. :). Windowsus buvai perašęs? Po perašimo tas pats? Gal pačiuose windowsuose kažkas įlindęs yra, pabandyk kiieno nors kitus windows įsirašyti.

Nu ne kompę esmė, o kištukuose laiduose ar kažkur kur ten belenda...

-- 21 Lie 2011, 09:40 --

GaNkster, kiekvienas kompo įjungimo/išjungimo mygtukas kruša kompa.

Nu tai kažkodėl mano kompas jau ilgai "nesusikruša" :funny:

Nebijok užsilenks vieną dieną :)

Na jums taip saugaunt, greičiau kažkas užlinksta. :). Windowsus buvai perašęs? Po perašimo tas pats? Gal pačiuose windowsuose kažkas įlindęs yra, pabandyk kiieno nors kitus windows įsirašyti.

Nu ne kompę esmė, o kištukuose laiduose ar kažkur kur ten belenda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GaNkster, kiekvienas kompo įjungimo/išjungimo mygtukas kruša kompa.

Nu tai kažkodėl mano kompas jau ilgai "nesusikruša" :funny:

Nebijok užsilenks vieną dieną :)

Na jums taip saugaunt, greičiau kažkas užlinksta. :). Windowsus buvai perašęs? Po perašimo tas pats? Gal pačiuose windowsuose kažkas įlindęs yra, pabandyk kiieno nors kitus windows įsirašyti.

Jo , nes jeigu pats rašei , ir pirmą kartą , tai todėl gal ir nekas.

-- 21 Lie 2011, 10:40 --

GaNkster, kiekvienas kompo įjungimo/išjungimo mygtukas kruša kompa.

Nu tai kažkodėl mano kompas jau ilgai "nesusikruša" :funny:

Nebijok užsilenks vieną dieną :)

Na jums taip saugaunt, greičiau kažkas užlinksta. :). Windowsus buvai perašęs? Po perašimo tas pats? Gal pačiuose windowsuose kažkas įlindęs yra, pabandyk kiieno nors kitus windows įsirašyti.

Jo , nes jeigu pats rašei , ir pirmą kartą , tai todėl gal ir nekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk per tą start mygtuką spaudyti ne kartą , o vieną kart paspaudi , nk nevyskta, dar kartą , jeigu vėl nieko , dar kartą , ir dar ir dar , kokia 10 kartų. Nes mano per start pradeda junginėtis tik po 5 sec.

nk... tiesiog išjungia paliktas programas jau visas nk nebebūna bet vistiek įjuntas pc stovi bandau ir nekartą

-- 21 Lie 2011, 10:18 --

Psio, vėl viskas veikia, dėkui Dixie, gauni pagarba ir +repą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk per tą start mygtuką spaudyti ne kartą , o vieną kart paspaudi , nk nevyskta, dar kartą , jeigu vėl nieko , dar kartą , ir dar ir dar , kokia 10 kartų. Nes mano per start pradeda junginėtis tik po 5 sec.

nk... tiesiog išjungia paliktas programas jau visas nk nebebūna bet vistiek įjuntas pc stovi bandau ir nekartą

-- 21 Lie 2011, 10:18 --

Psio, vėl viskas veikia, dėkui Dixie, gauni pagarba ir +repą

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...