Peršokti į turinį

ESET.NOD32.Antivirus.4.0.468.x82.x64


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

":22ngd0gs]Pirkau už 80LT kaspersky. Kolkas nesiskundžiu, viską blokuoja ir gaudo.:)p

-- 14 Lie 2011, 11:57 --

Pirkau už 80LT kaspersky. Kolkas nesiskundžiu, viską blokuoja ir gaudo.:)p

jo jis geras as irgi turejau,bet kol viena kart kazkaip kazkas apejo ir šnai ir virusas jau pas mane .. :( nieko tada teko isirasyt ir antra antivirusine :D po kiek laiko pakeiciau abi i ESET NOD 32 ,kolkas viskas kaip ir gerai. :hot:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausiai atsisiūskite Free Avast ;) Gausite ir updatus ir viska. Mano pc su Free Avast virš metu jokiu dideliu bėdu neturėjo. NOD girdėjau irgi geras, bet kai cracked updatu negauni, tai jeigu pagausi nauja kokį virusa antivirusinė gali nepagauti.

Taip as irgi turiu avast.ir nesisgundziu visai nebloga antivirusine

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

As naudoju ESET Smart Security 5.0 RC ir tikrai nesiskundziu ;) Dar + Gauni 3men. nemokamai naudoti uz tai jog naudoji Beta licencija... :nice:

Man ESET tikrai geriau negu kaskokia sutriususi Kaspersky... :funny:

Dar 5 versijoje yra Gaming Mode ji lygtais padaro taip jog butu geriau zaisti zaidimus... pvz.: neisoktu jokia lentele ir t.t. tikrai geras dalykas :koman:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 8 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4340 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...