Peršokti į turinį

Kuriamas Servas! Reikalingi Zmones Projektui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi Kuriamas Servas Kurio pavadinimas Turetu Buti : http://Www.Best-Grp.Lt

Sis Servas jau Buvo Atsidares ir Jo Rekordas Buvo 45 Zmones.

Serverio Pavadinimas Senas Buvo : http://Www.Srg.Us.Lt

Man Reikalingas : Weberis

Reikia : Kuris paukotu Nedaug LT Hostui

Meperis Skripteris Yra Danielius Lietuvoje Jis yra Sukures Webu : Vlrg.Lt servui ir Toliau nznz Jis yra Profesonalas

Sis Projektas Tikrai Bus Labai geras ir zais Lbj daug Zmoniu Tad Kvieskit mane Y Skype : Arniukas. [su tasku] Ir pamatysit kaip Servas Klestes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"profesionalas" - tegu ateina ir pasireiskia ka moka , nes gaila apie toki dar negirdejau xD "Klestes" - is kur toks isankstinis nusistatymas jei dar niekas nepradeta ? :D reikia remejo - pats neturi pinigu susimoketi kad islaikytai savo serva , tj patarimas - geriau nekurk nes ilgai netrauksit . "weberis" - joks weberis dykai arba uz admin nedirbs :) + neturesi gero hostingo - neturesi daug zaideju :P nes kuo daugiau zaideju, tuo didesne apkrova , tuo daugiau lagina servas xD tad jei nori tureti gera serveri su daug zaideju , pradinis inasas turi buti virs 100lt ir taip kiekviena menesi , tad manau kad karta susimokejus praeis noras toliau kurti serveri :D Cia sokia tokia mano nuomone , kas pritaria man , komentuokit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks jo nick rpg-best serve? ir iskur zn kad ten jis?

Aš jį skype drauguose turiu, sakė kurs projektą reikia 3pagr. admin. Pasisiūliau o jis sako paremk biškį, sakau sąskaitoj neturiu, tai jis nuorodą atsiuntė su rpg-best.lt ref. Po kiek laiko žiūriu ant jo skype užrašyta: nusipirkau ant rpg-best.lt admin ar ten super admin nu vienu žodžiu, kad tai apgaulė.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks jo nick rpg-best serve? ir iskur zn kad ten jis?

Aš jį skype drauguose turiu, sakė kurs projektą reikia 3pagr. admin. Pasisiūliau o jis sako paremk biškį, sakau sąskaitoj neturiu, tai jis nuorodą atsiuntė su rpg-best.lt ref. Po kiek laiko žiūriu ant jo skype užrašyta: nusipirkau ant rpg-best.lt admin ar ten super admin nu vienu žodžiu, kad tai apgaulė.....

Isvis neapsimoka zaisti tame RPG-BEST, nes as girdejau ten pagr. admin'as laksto su Bazukomis :D Tiek daug blogu nuomoniu girdejas apie juos tai galvoju ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4692 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...