Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Recommended Posts

Po daugiau nei 16 metų užsidaro žaidėjų mylimas ir vienas populiariausių lietuviškų samp serverių LSGyvenimas.. Kokios jūsų nuomonės, ar buvo žaidžiančių čia?

Nuoroda į temą: https://www.lsgyvenimas.lt/forum/index.php/topic/226945-pabaiga/

„Apribojimai gyvena tik mūsų mintyse. Bet jei išnaudojame savo vaizduotę, galimybės tampa neaprėpiamomis.“

Taip turi būti kažkam pabaiga arba nauja pradžia ( nauja karta )

 

Kaip ir mineėjau ankščiau po biški SA-MP traukiasi net iš populiauriausiu projektu bet man atrodo jau skubiai traukiasi dar SARG laikosi o LMG išėjo po jo LLSG. Nors Green Side irgi nekažka, o ne perseniausiai sužinojau kad ir  projekto įkūrėjas paliko projekta kur pati serverį visa programavo. Tai tikrai nekažka o foruma laiko dėl nuostalgijos arba kažkada vėliau išjungs kaip išjungė LSG 

Screenshot_17.png

Labai gaila matyti, kad SAMP po truputį miršta… Tiek metų istorijos, tiek nostalgijos – tikrai liūdna. Bet dar yra vietų, kur viskas dar gyva.

 

👉 RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris tema

 

RLS serveris vis dar laikosi stipriai – projektas gyvuoja jau daug metų, turi didelę bendruomenę ir net yra pasiekęs šimtus žaidėjų vienu metu

 

Dabar aktyviai renkame online – kasdien susirenka apie 60–80 žaidėjų, vyksta veiksmas, nėra tuščia. Nuolat daromi stabilūs atnaujinimai, tvarkomi bugai, pridedama naujo turinio, kad žaisti būtų įdomu.

(redaguota)
prieš 1 valandą, Raimis777 parašė:

Labai gaila matyti, kad SAMP po truputį miršta… Tiek metų istorijos, tiek nostalgijos – tikrai liūdna. Bet dar yra vietų, kur viskas dar gyva.

 

👉 RLS.LT | Realus Lietuvos Serveris tema

 

RLS serveris vis dar laikosi stipriai – projektas gyvuoja jau daug metų, turi didelę bendruomenę ir net yra pasiekęs šimtus žaidėjų vienu metu

 

Dabar aktyviai renkame online – kasdien susirenka apie 60–80 žaidėjų, vyksta veiksmas, nėra tuščia. Nuolat daromi stabilūs atnaujinimai, tvarkomi bugai, pridedama naujo turinio, kad žaisti būtų įdomu.

Gaidys tas rls, pay2win ir tiek. Dėl paprastos pagalbos serverio klausimais su savininkais nesusisieksi, kai klausimai apie eur iš kart atrašo. Andriuhai kas nepatinka tuoj su mini gunu raižo. Prie Rido buvo geriau, dw.

Redaguota , nario iron.

 

 

prieš 23 valandas(-ų), iron. parašė:

Gaidys tas rls, pay2win ir tiek. Dėl paprastos pagalbos serverio klausimais su savininkais nesusisieksi, kai klausimai apie eur iš kart atrašo. Andriuhai kas nepatinka tuoj su mini gunu raižo. Prie Rido buvo geriau, dw.

Dėl "paprastos pagalbos serverio klausimais" reiktų kreptis į serverio piržiūrėtojus, po to į komandos narius, o galiausiai į projekto administratorių, ne iš karto į serverio savininką :D 

(redaguota)
prieš 1 valandą, Slavik parašė:

Dėl "paprastos pagalbos serverio klausimais" reiktų kreptis į serverio piržiūrėtojus, po to į komandos narius, o galiausiai į projekto administratorių, ne iš karto į serverio savininką :D 

Klausimai yra is sistemines puses ir ne tik, taip kad irkluok savais keliais. Paprastais klausimais i kuriuos pagalba suteikt ir admin gali, klausta nebuvo. Pora tik normalus priziuretojai yra, kitiem blizgiu tik prarasyt. O is tu adminu pagalbos neprisiprasysi, snargliai adminu prisipirke, *Myliu SuperGames.lt* jiem, gaidynas is to servo padarytas ir tiek.

Redaguota , nario iron.

 

 

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...