Gungas

„Krūtingas“ Heavy Metal pasaulis grįžta

Recommended Posts

1237983836.jpg

Iliustruotas fantastikos žurnalas Heavy Metal grįžta į kompiuterinių žaidimų pasaulį. Du ankstesni bandymai (Heavy Metal: F.A.K.K. 2 ir Heavy Metal: Geomatrix)publikai pristatyti žaidimus, kuriamus pagal brutalų ir dažnai seksualų šio mėnesinio žurnalo pasaulį, sulaukė aršios kritikos. Tačiau neseniai susikūrusi Titmouse Games žaidimų studija tikisi įtikinti, kad trečias kartas tikrai nemeluoja.

Šiandien Titmouse Games paskelbė sudarę sutartį su Heavy Metal žurnalo leidėju (ir Teenage Mutant Ninja Turtles kūrėju) Kevin Eastman. Titmouse Games patikėta kurti žaidimus, paremtus šiuo ilgai gyvuojančiu žurnalu. Pirmoji žaidėjus pasieks kompiuterinė Fistful of Blood adaptacija. Tai rašytojo Eastman istorija, kurią iliustravo Simon Bisley.

Titmouse Games apibūdina būsimą projektą, kaip „veiksmo perpildytą žaidimą su Ateivių Premijų Medžiotoja, kuri atkeliauja į Žemę ieškodama padaro, nužudžiusio jos tėvą. Tačiau pakliūna į vietinį Vampyrų ir Zombių klanų karą.“

Titmouse Games oficialiai prisistatė tik praeitą savaitę, kaip nepriklausoma Titmouse Inc. atšaka. Titmouse Inc. – animacinių filmukų kūrėjų studija, sukūrusi video intarpus Guitar Hero žaidimų serijai ir piešianti TV kanalo Cartoon Network animacinį serialą Metalocalypse.

Be Fistful of Blood, studijos planuose figūruoja ir veiksmo/vaidmenų žaidimas Seven Haunted Seas. Deja apie jį, kol kas daugiau nieko nežinoma.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele