Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFM.lt | Eilinis SA:MP projektas | Atsiliepimas |


Recommended Posts

Sveiki, gerbiamieji, prieš pradėdamas dėlioti savo mintis apie serverį, ko jam trūksta, kas jame gerai ir panašiai, noriu visų paprašyti mano nuomonę priimti objektyviai, esu naujokas ir kai kurios dalykus galiu įvertinti ne taip, kaip jie turėtų būti vertinami.

Serverio bendruomenė,

Serverio bendruomenė turbūt yra vienas didžiausių aspektų į šviesią serverio ateitį. Bazarina daugiau nei duoda naudos šiam serveriui, bet nieko keisto, toks lietuvių mentalitetas. Viskas labai paprasta, serveryje yra nedidelis žaidėjų skaičius kuris svyruoja apie 5-11 žaidėjų, kurie jau tarpusavyje yra nusistovėję ir naujokui pritapti yra labai sunku, ko pasekoje dauguma naujokų pažaide pora valandų, serverį palieka visam laikui. Taigi, bendrai paėmus serverio bendruomenės bendravimas tikrai nenustebino, bet turbūt kažko daugiau ir nereikėjo tikėtis. Serverio bendruomenę vertinu 4/10. 

P.S. | Apie serverio sistemas, žaidėjų pagalba naujokui neturiu jokių minčių kalbėt. Čia to nėra ir nebus. Jei pradėjome kurti SA:MP projektą, bent jau nekopijuokite temų ar savokų. Kad ir tas pats dizainas, nėra jis jūsų. Scripteris jei taip galima pasakyti, tai kreivarankis kuris iš kitų modifikacijų ištraukia kodą, ir bando įrodyti jog, tai jo buvo padarytas darbas. Aplamai kas susieja su rinkimais į atsakingas pareigas, naujam veidui nėra šansų, o pateikus blogą atsiliepimą apie komandos narį, bandoma nuslėpti arba uždangsto kitomis temomis kas nėra susieja su SA:MP. Todėl nepatingėkit parašyt kritikos, pastabų ir apie tai labiau pakalbėsime.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

"Kad ir tas pats dizainas, nėra jis jūsų" jei pirko tai ir yra jų, neberašyk pievų.

Buvo užblokuotas serveryje už čyt naudojimą, o dabar lieja ašaras forume dėl bano, prasišviesk galvą :D 

O dėl komandos narių tai viskas su jais gerai apart esamos direktorių prižiūrėtojos, norėčiau jog kuo greičiau ji būtų nušalinta :) think about that, su tokia toli neisit.

 

Kaip gera matyti jog sanp dramos vis dar tebevyksta SG forume, buvau pasiilgęs jų

Sad Cry GIF by SpongeBob SquarePants

Redaguota , nario iron.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 25 minutes , Seubas parašė:

Sveiki, gerbiamieji, prieš pradėdamas dėlioti savo mintis apie serverį, ko jam trūksta, kas jame gerai ir panašiai, noriu visų paprašyti mano nuomonę priimti objektyviai, esu naujokas ir kai kurios dalykus galiu įvertinti ne taip, kaip jie turėtų būti vertinami.

Serverio bendruomenė,

Serverio bendruomenė turbūt yra vienas didžiausių aspektų į šviesią serverio ateitį. Bazarina daugiau nei duoda naudos šiam serveriui, bet nieko keisto, toks lietuvių mentalitetas. Viskas labai paprasta, serveryje yra nedidelis žaidėjų skaičius kuris svyruoja apie 5-11 žaidėjų, kurie jau tarpusavyje yra nusistovėję ir naujokui pritapti yra labai sunku, ko pasekoje dauguma naujokų pažaide pora valandų, serverį palieka visam laikui. Taigi, bendrai paėmus serverio bendruomenės bendravimas tikrai nenustebino, bet turbūt kažko daugiau ir nereikėjo tikėtis. Serverio bendruomenę vertinu 4/10. 

P.S. | Apie serverio sistemas, žaidėjų pagalba naujokui neturiu jokių minčių kalbėt. Čia to nėra ir nebus. Jei pradėjome kurti SA:MP projektą, bent jau nekopijuokite temų ar savokų. Kad ir tas pats dizainas, nėra jis jūsų. Scripteris jei taip galima pasakyti, tai kreivarankis kuris iš kitų modifikacijų ištraukia kodą, ir bando įrodyti jog, tai jo buvo padarytas darbas. Aplamai kas susieja su rinkimais į atsakingas pareigas, naujam veidui nėra šansų, o pateikus blogą atsiliepimą apie komandos narį, bandoma nuslėpti arba uždangsto kitomis temomis kas nėra susieja su SA:MP. Todėl nepatingėkit parašyt kritikos, pastabų ir apie tai labiau pakalbėsime.

 

Vien tik kritika... Gal aš, kaip vienas projekto savininkų, susilaikysiu nuo komentarų :))

Jim Carrey Reaction GIF by O&O, Inc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja, o aš dėl kritikos palaikau. Serveryje auditorija susirinkusi tikrai ganėtinai jauna bei neproduktyvi. Neveltui serverio administratoriai rekomenduoja ir skatina kitus serverio žaidėjus reklamuoti šį projektą pro kitus SA-MP serverius bei discord'us. 

Nesvarbu, kad esu kito projekto savininkas, tačiau iš SFM pusės yra ganėtinai negražu reklamuotis mūsų projekte. Tiek mūsų SA-MP'o serverį, tiek discord'e bei forume. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 minutes , iron. parašė:

"Kad ir tas pats dizainas, nėra jis jūsų" jei pirko tai ir yra jų, neberašyk pievų.

Buvo užblokuotas serveryje už čyt naudojimą, o dabar lieja ašaras forume dėl bano, prasišviesk galvą :D 

O dėl komandos narių tai viskas su jais gerai apart esamos direktorių prižiūrėtojos, norėčiau jog kuo greičiau ji būtų nušalinta :) think about that, su tokia toli neisit.

 

Kaip gera matyti jog sanp dramos vis dar tebevyksta SG forume, buvau pasiilgęs jų

Sad Cry GIF by SpongeBob SquarePants

Atsiliepimas parašytas ne dėl ban gavimo žaidime - nemaža žaidėjus dalis norėjo parašyti tokio pobūdžio atsiliepimą projektui. Bet, kaip ir minėjau administracija uždangstydavo kitomis temomis ir į viešumą tai neišlindo. 

Verčiau išeik į kiemą, ir paliesk žolę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 minutes , Seubas parašė:

Atsiliepimas parašytas ne dėl ban gavimo žaidime - nemaža žaidėjus dalis norėjo parašyti tokio pobūdžio atsiliepimą projektui. Bet, kaip ir minėjau administracija uždangstydavo kitomis temomis ir į viešumą tai neišlindo. 

Verčiau išeik į kiemą, ir paliesk žolę.

Administracija nieko nedangsto, tiesiog blogai pasirinkę DPI narę kuri viską bando užglaistyti. Tegul apie tai pasvarsto ar jiems tikrai reikia tokios komandoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 13 minutes , Foot'as parašė:

Dėja, o aš dėl kritikos palaikau. Serveryje auditorija susirinkusi tikrai ganėtinai jauna bei neproduktyvi. Neveltui serverio administratoriai rekomenduoja ir skatina kitus serverio žaidėjus reklamuoti šį projektą pro kitus SA-MP serverius bei discord'us. 

Nesvarbu, kad esu kito projekto savininkas, tačiau iš SFM pusės yra ganėtinai negražu reklamuotis mūsų projekte. Tiek mūsų SA-MP'o serverį, tiek discord'e bei forume. 

Gerbiamasis, nepyk, bet meluoji, sakydamas, kad reklamuojame pas tave... Juk pas tave niekas nežaidžia. Ką mes galime iš ten prisikviesti? 

 

Confused GIFs - Find & Share on GIPHY

Redaguota , nario MarcoD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 55 minutes , Charlote parašė:

Mane tai kas pralinksmino, jog forumo dizaino net nesugeba paskeisti, o ką gali, tai tik pavadinimo raidę forumo viršuje pakeisti ir viskas :D Iš aprašymo nieko naujo nesužinojau nes jo nėra,  asmeniškai niekas nesudomino. Klaidų žaidime kaip ir visur, vieną sutvarko kitur atsiranda, nuotraukų iš serverio nėra. Likimas numatomas. 

O kodėl mes turėtume keisti forumo dizainą, jei jis buvo įsigytas kartu su projekto modifikacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Macintosh Vladimir nesuprantu koks tikslas sukurti temą ir paskui susikurti naujas paskyras jog iš jų pakomentuotum po vieną komentarą ir dar reputacijos taškų uždėtum ant tų pranešimų :)

Viso 21 paskyrą turi forume, nesi rekordininkas, bet po truputi link to eini.

image.png

Šitas komentaras man pasirodė pats juokingiausias, nes nežinau koks tikslas su savimi per Discord kalbėtis ir save girti :D 

Man įdomu pasidarė kuriam čia projektui priklauso šis veikėjas? Bet iš Foot'o komentaro spėju jog SFG.lt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 minutes , Adomas J. parašė:

@Macintosh Vladimir nesuprantu koks tikslas sukurti temą ir paskui susikurti naujas paskyras jog iš jų pakomentuotum po vieną komentarą ir dar reputacijos taškų uždėtum ant tų pranešimų :)

Viso 21 paskyrą turi forume, nesi rekordininkas, bet po truputi link to eini.

image.png

Šitas komentaras man pasirodė pats juokingiausias, nes nežinau koks tikslas su savimi per Discord kalbėtis ir save girti :D 

Man įdomu pasidarė kuriam čia projektui priklauso šis veikėjas? Bet iš Foot'o komentaro spėju jog SFG.lt?

numarinti projektą kažkaip tai reikia, jei yra išeitis kodėl nepasinaudojus :D nepriklausau jokiam projektui tad, nereikia čia kišti SFG.lt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 minute , iron. parašė:

Tema tai *Myliu SuperGames.lt*, bet kurtis papildomas paskyras ir su savim chatinti, save kviesti į dc, sau reps dėtis. Žemiau plintuso reikia būt :D

Klausyk, o kaip tu prieš nelaimingą atsitikimą atrodei? Normaliai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 minutes , Macintosh Vladimir parašė:

Klausyk, o kaip tu prieš nelaimingą atsitikimą atrodei? Normaliai?

Nebeturi žmogus net ką atsakyt :D klounas, Donatai Rudžioni, nustok tvirkinti nepilnametes, skmba grupės nuo nukentėjusių nuo taves. Sutikčiau, tėvai neatpažintų taves. @Adomas J. Blokuok tokius smaukačius, ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitau komentarus ir juokas ima :D vienas parašo blogą atsiliepimą dėl projekto nes gavo BAN, kitam projektas nepatinka dėl kažkokio asmens :D Nu nežinau, man teko užsukti ten, nors ir klaidų serveryje yra, tačiau sutvarkius jas ir jeigu savininkas nepasiduotų ties vasara, gal ir neblogas projektas gautusi. Visada yra kur tobulėti.

O dėl reklaminimo tiek pasakysiu, visais laikais kažkas reklamavo, kažkas nežinojo apie tai, kažkas už kitais nick slėpėsi ir t.t To nepakeisi, o čia jau kiekvienam rinktis ar nori žaisti SFM, ar nori žaisti SFG ar dar kažkur. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...