Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

❗️ Vienam uždarbiui gali būti skirta 1-2 temos. Kitos tokios pačios temos bus netvirtinamos. ❗️

Paypal scam? Prašau info


Recommended Posts

Sveiki, tokia trumpa situacija. Vakar pardaviau Warzone account už 300 eurų (užsienis) . Žmogus siuntė pinigus ne kaip gift, bet sutikau kadangi nemačiau skirtumo . Gavęs pinigus pamačiau jog pinigai sulaikyti ir dabar reikia laukti 21 dieną. Su pirkėju sutarėme jog kol negausiu pinigų į saskaitą tol neduosiu account, pirkėjas sutiko na ir laukiame dabar 21 dieną. Pradėjau skaityti apie paypal kadangi nelabai naudoju. Žodžiu kaip suprantu pirkėjas gali pateikti refund arba dispute po to kai jis gaus mano accountą ir taip galiu likti apgautas. Na šiuo atvėju kadangi aš nesinaudoju itin paypalu tai pagrindinis klausimas kai aš persimesiu tuos pinigus į savo kortą ir nuimsiu nuo paypal savo kortą pirkėjas vistiek gali refundinti pinigus ir man automatiškai nuskaityti tą sumą iš mano banko? Net tada kai bus nutrauktos visos asosiacijos su paypal? Tai vat dabar galvoju kokią riziką prisiimu. Laukiu jūsų žinučių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjo tau siųsti pasirinkęs Friends and Family kitu atveju gali dispute tau iškelti ir susigrąžinti pinigus su sellers protection. Kiek žinau, tai tiesiog PayPal balansas bus minusinis ir tiek, iš tavo banko pinigų negali susigrąžinti, bet tiesiog įsidėjus tau pinigų į PayPal, jie būtų nuskaityti, kad kompensuoti ta minusinį balansą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2024-03-26 20:03, Ricci parašė:

Gauni pinigus, persivedi į savo banką (papildomos 1-2d) ir duodi acc. Užpildys refundą nu ir kas? Gausi - į paypalą, naują susikursi. Bet praktika rodo, jog nedaro jie į -, jam tik grąžintų pinigus ir tau paliktų.

Nu nejuokauk :D tikrai nebus taip, kad grąžins 300e ir nedės minuso jam. Už tokius patarimus, jei įvyktų tokia situacija ir dėtų minusą, liepčiau sumokėt pačiam, ne 5e juk. :D 

OP - klausyk kitų patarimų ir tiesiog keiskit į F&F. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 minutes , edgarasb parašė:

Nu nejuokauk :D tikrai nebus taip, kad grąžins 300e ir nedės minuso jam. Už tokius patarimus, jei įvyktų tokia situacija ir dėtų minusą, liepčiau sumokėt pačiam, ne 5e juk. :D 

OP - klausyk kitų patarimų ir tiesiog keiskit į F&F. 

Nusišnekėjai kaip reikalas diedas 💀

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2024-03-26 18:14, Adomas J. parašė:

Turėjo tau siųsti pasirinkęs Friends and Family kitu atveju gali dispute tau iškelti ir susigrąžinti pinigus su sellers protection. Kiek žinau, tai tiesiog PayPal balansas bus minusinis ir tiek, iš tavo banko pinigų negali susigrąžinti, bet tiesiog įsidėjus tau pinigų į PayPal, jie būtų nuskaityti, kad kompensuoti ta minusinį balansą.

Geriau netureti minuso paypal'e... Man del 2,50e parejo laiskas is anstolio :DD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...