Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

PrisonTown.lt - Minecraft prison serveris


Recommended Posts

Prisontown.lt yra Minecraft žaidimo serveris, kuriame veikia prison (kalėjimo) tema. Šis serveris siūlo unikalų ir įtraukiantį prison gameplay, kuriame žaidėjai turi kovoti už išgyvenimą, kylant per įvairius kalėjimo lygius ir vykdydami užduotis. Serveris taip pat teikia galimybę kurti bendruomenes, kurti sąjungas ir bendradarbiauti su kitais žaidėjais siekiant pasiekti tikslus. Prisijunkite prie Prisontown.lt ir patirkite įdomią ir įtraukiančią Minecraft prison patirtį!


Serverio discord: https://discord.gg/S4wCzRrgPv 
Jeigu discord link'as neveikia, pridėkit mane per discord, nickname: imitalas

 

 

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu čia labai kišti savo nosies bet matosi iškarto ką galiu pasakyti pagal pasaulius, bei visus kitus serverio config'us, čia yra prisonbreak.lt serverio failai, kuriuos aš pats pirkau iš seno serverik savininko Dovydas ir buvau apgautas gavau ne visus failus, o tik puse jų, taip kad nežinau, čia viskas tiesiog sukelta iš seno projekto ir paleista, aš pats tuos failus turiu galiu paviešinti bet aišku gaila šiek tiek mokėta, 125€ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), COASTMC parašė:

Nenoriu čia labai kišti savo nosies bet matosi iškarto ką galiu pasakyti pagal pasaulius, bei visus kitus serverio config'us, čia yra prisonbreak.lt serverio failai, kuriuos aš pats pirkau iš seno serverik savininko Dovydas ir buvau apgautas gavau ne visus failus, o tik puse jų, taip kad nežinau, čia viskas tiesiog sukelta iš seno projekto ir paleista, aš pats tuos failus turiu galiu paviešinti bet aišku gaila šiek tiek mokėta, 125€ :)

Kosmonautas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), kamikazeLTU parašė:

Kosmonautas.

Taigi turiu pas save aš tuos failus ir dar sakai, kad nevogti failai iš prisonbreak.lt, pagal /pl parašius atsidaro, pagalbos meniu apie serverį, kuris yra prisonbreak.lt tos pačios sistemos tos pačios paslaugos tie patys tekstai, hologramos viskas tas pats kaip sakoma teisybė yra teisybė, aš tik už teisybe, geriau pasakyk kad failai yra paiimti, ir viskas nes žinau kas juos darė ir dirbo prie jų o prie jų dirbo pats @sendisz :D Bei nuotraukoje matosi kad pats dar žaidei šitame projekte, kaip buvo savininkas Dovydas.


NUOTRAUKA KAD BUVAI ŠIAME PROJEKTE: image.thumb.png.fafb5da34bbaf7aa4b9a51076be06ddb.png
NUORODA VAIZDO ĮRAŠO IŠ SERVERIO: 

 

Redaguota , nario COASTMC
Prisegti įrodymai :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), COASTMC parašė:

Taigi turiu pas save aš tuos failus ir dar sakai, kad nevogti failai iš prisonbreak.lt, pagal /pl parašius atsidaro, pagalbos meniu apie serverį, kuris yra prisonbreak.lt tos pačios sistemos tos pačios paslaugos tie patys tekstai, hologramos viskas tas pats kaip sakoma teisybė yra teisybė, aš tik už teisybe, geriau pasakyk kad failai yra paiimti, ir viskas nes žinau kas juos darė ir dirbo prie jų o prie jų dirbo pats @sendisz :D Bei nuotraukoje matosi kad pats dar žaidei šitame projekte, kaip buvo savininkas Dovydas.


NUOTRAUKA KAD BUVAI ŠIAME PROJEKTE: image.thumb.png.fafb5da34bbaf7aa4b9a51076be06ddb.png
NUORODA VAIZDO ĮRAŠO IŠ SERVERIO: 

 

nesuprantu tavo problemos, kad failus nupirkau iš savininko? Braindead'as gavo puse failų, aš visus, what's ur deal bro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nešališkai žiūrint į šia situacija (net ir po apsilankymo serveryje nepagerėjo nuomonė).

Tik prisijungus į serverio projektą nesupratau į kokį darželį čia papuoliau. Žaidėjai spamina į chata, kad prisikviestų serverio sąvininka jog sutvarkytų "žolės" sistema kuri pagal viską turėtų veikti, tačiau neveikia. Prisišaukus sąvininka, numojo tai rankomis ir tiesiog pasišaipė iš žaidėjo. Kad ir kokio projekto sąvininkas tu būtum, toks poelgis neturėtų būti toleruojamas tuo labiau, jog turėtum džiauktis, kad bent žaidžia po tuos kelis playerius.
Tęsiant toliau, žaidėjas dirbantis "sargybiniu" pranešė viešai per chata serverio sąvininkui, kad yra klaida su darbo sistema, sąvininko atsakymas: Suprantu, kad tokia problema yra, tačiau nemoku aš jos sutvarkyti ir pamatęs tokį serverio sąvininko atsakyma buvau apšalęs. Taip, suprantu, kad projekto failai buvo greičiausiai nupirkti iš "PrisonBreak" projekto, tačiau kam švaistyti savo laika ir pinigus paleidžiant tokius projektus? Jei nori atsidaryti savo projektą, tačiau nemoki koduoti/ar bent jau redaguoti padarytų pluginų kam tada išvis kištis į tokia sritį? ar bent jau reikėtų susirinkti komandą/asmenį kurie galėtų už tave tai atlikti už kažkokį procentą nuo pelno.
Beviltiška čia kažką ir pridurti, tačiau pagal tokia linkmę kokia dabar eina, duodu maksimaliai keleta savaičių/ar mėnesį kol pasibaigs hostingas ir projektas pilnai užsidarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Hexo parašė:

Nešališkai žiūrint į šia situacija (net ir po apsilankymo serveryje nepagerėjo nuomonė).

Tik prisijungus į serverio projektą nesupratau į kokį darželį čia papuoliau. Žaidėjai spamina į chata, kad prisikviestų serverio sąvininka jog sutvarkytų "žolės" sistema kuri pagal viską turėtų veikti, tačiau neveikia. Prisišaukus sąvininka, numojo tai rankomis ir tiesiog pasišaipė iš žaidėjo. Kad ir kokio projekto sąvininkas tu būtum, toks poelgis neturėtų būti toleruojamas tuo labiau, jog turėtum džiauktis, kad bent žaidžia po tuos kelis playerius.
Tęsiant toliau, žaidėjas dirbantis "sargybiniu" pranešė viešai per chata serverio sąvininkui, kad yra klaida su darbo sistema, sąvininko atsakymas: Suprantu, kad tokia problema yra, tačiau nemoku aš jos sutvarkyti ir pamatęs tokį serverio sąvininko atsakyma buvau apšalęs. Taip, suprantu, kad projekto failai buvo greičiausiai nupirkti iš "PrisonBreak" projekto, tačiau kam švaistyti savo laika ir pinigus paleidžiant tokius projektus? Jei nori atsidaryti savo projektą, tačiau nemoki koduoti/ar bent jau redaguoti padarytų pluginų kam tada išvis kištis į tokia sritį? ar bent jau reikėtų susirinkti komandą/asmenį kurie galėtų už tave tai atlikti už kažkokį procentą nuo pelno.
Beviltiška čia kažką ir pridurti, tačiau pagal tokia linkmę kokia dabar eina, duodu maksimaliai keleta savaičių/ar mėnesį kol pasibaigs hostingas ir projektas pilnai užsidarys.

Tiesiog baisu, kaip PrisonBreak savininkas Dovydas, pardavinėja, failus visiems iš eilės, ir darosi pinigus, nes jau man pardavė ir dar kitiems pardavinėja. nors buvo pažadėta kad failai nebus nutekinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), COASTMC parašė:

Tiesiog baisu, kaip PrisonBreak savininkas Dovydas, pardavinėja, failus visiems iš eilės, ir darosi pinigus, nes jau man pardavė ir dar kitiems pardavinėja. nors buvo pažadėta kad failai nebus nutekinti :)

Tai nereikia būti naiviu ir pirkti iš random žmonių :) vietoj to galima pačiam nuo 0 pasidaryti viską ir žinosi jog niekur jie nebus nutekinti, nors ir taip aišku jog galimai tie visi pluginai platinti surinkti ir tiesiog padarytas serveris iš jų, bet jeigu jums patinka mėtyti pinigus ant to ir paskui verkti, tai nežinau. Kaip sakoma, durną ir bažnyčioj muša.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Geradarys parašė:

Tai nereikia būti naiviu ir pirkti iš random žmonių :) vietoj to galima pačiam nuo 0 pasidaryti viską ir žinosi jog niekur jie nebus nutekinti, nors ir taip aišku jog galimai tie visi pluginai platinti surinkti ir tiesiog padarytas serveris iš jų, bet jeigu jums patinka mėtyti pinigus ant to ir paskui verkti, tai nežinau. Kaip sakoma, durną ir bažnyčioj muša.

Nu tai niekas ir nėra naivus buvo tiek iš to žmogaus garantijos kur kūrė failus, ir iš pačio savininko ir failus nusipirkau lyg atrodo gerai, gavau tik puse jų, ir ant discordo užblokavo paskui, kreipiausi į policiją, ir atgavau pinigus ir viskas čiki, o jeigu muša durną, bažnyčioj tegu muša :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2024-03-19 18:14, Hexo parašė:

Nešališkai žiūrint į šia situacija (net ir po apsilankymo serveryje nepagerėjo nuomonė).

Tik prisijungus į serverio projektą nesupratau į kokį darželį čia papuoliau. Žaidėjai spamina į chata, kad prisikviestų serverio sąvininka jog sutvarkytų "žolės" sistema kuri pagal viską turėtų veikti, tačiau neveikia. Prisišaukus sąvininka, numojo tai rankomis ir tiesiog pasišaipė iš žaidėjo. Kad ir kokio projekto sąvininkas tu būtum, toks poelgis neturėtų būti toleruojamas tuo labiau, jog turėtum džiauktis, kad bent žaidžia po tuos kelis playerius.
Tęsiant toliau, žaidėjas dirbantis "sargybiniu" pranešė viešai per chata serverio sąvininkui, kad yra klaida su darbo sistema, sąvininko atsakymas: Suprantu, kad tokia problema yra, tačiau nemoku aš jos sutvarkyti ir pamatęs tokį serverio sąvininko atsakyma buvau apšalęs. Taip, suprantu, kad projekto failai buvo greičiausiai nupirkti iš "PrisonBreak" projekto, tačiau kam švaistyti savo laika ir pinigus paleidžiant tokius projektus? Jei nori atsidaryti savo projektą, tačiau nemoki koduoti/ar bent jau redaguoti padarytų pluginų kam tada išvis kištis į tokia sritį? ar bent jau reikėtų susirinkti komandą/asmenį kurie galėtų už tave tai atlikti už kažkokį procentą nuo pelno.
Beviltiška čia kažką ir pridurti, tačiau pagal tokia linkmę kokia dabar eina, duodu maksimaliai keleta savaičių/ar mėnesį kol pasibaigs hostingas ir projektas pilnai užsidarys.

Sveiki,

Apgailestauju dėl problemų, su kuriomis susidurėte. Norėčiau aptarti šią situaciją išsamiau (Susisiekite per ,,discord" imitalas").

Serverio paleidime buvo rasta daug klaidų, žolę tvarkė realiu laiku, tačiau dėl mano pareigų projekte ir kitų darbų, aš ne visuomet galiu skirti pakankamai laiko šiai užduočiai. Suprantu, kad tai gali būti nepatogumas jums, ir norėčiau jį išspręsti. Mes stengiamas visas klaidas tvarkyti, kad galėtume toliau veikti, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Supraskite ir mane, testavimus nors ir darėme, bet nespėjome visų klaidų sutvarkyti. Dar kartą, labai apgailestaujame dėl šios patirties PrisonTown.lt projekte. Negaliu neigti, kad nepirkau failų iš prisonbreak savininko, bei nesuprantu dėl ko tai tampa problema? 

Pagarbiai
PrisonTown.lt administracija

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...