Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia informacijos apie kriptovaliutas


Recommended Posts

Sveiki, esu naujas šiame srityje. Gal kas nepagailėtu savo laiko ir paiškintu kaip ir kas ? Būtu didelis ačiū iš anksto. Visų pirmą norėjau paklausti kokias programas galima naudoti per kurias būtu galima pirktis BTC ar kitas valiutas ? Visų antrą įnvestuojant į BTC ar pastoviai reikės sedėti prie ekrano ir laukti kol kiek nors pakyls valiutą, parduoti, laukti kol sumažės, vėl nusipirkti ir taip toliau ar tiesiog galima įnvestuoti kiekvieną mėnesį po kokį 50 eurų pavizdžiui ir tikėtis kad nieko nedarant, o tik laukiant  po kiek metų BTC pabrangs ir turėti pliusą. Kaip pradėti ? Kaip elgtis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Reikia informacijos apie kriptovaliutas

Mano nuomonė kaip pradedančiajam pradėk naudoti programą "Binance" (Manau daug kas sakys kad nesąmoninga programa ir panašiai, bet bent jau man  buvo mokintis papraščiausiai)

Investuojant į BTC nereikia sedėti prie to kompiuterio ir varvintis akis. Karts nuo karto pasižiūri ir viskas arba užsidėk "Alert", tuomet gausi pranešimą kaip pakils. Asmeniškai aš sekimui naudoju "CoinGecko" programėlę. 

Ir taip Tu esi visiškai teisus, investuoji kad ir po tuos 50 eurų į bitcoiną kiekvieną mėnesį ir tiesiog lauki. 

Yra ir kitas dalykas kaip uždirbti ir kriptovaliutų, tai tradinimas, bet apie tai informacijos suteikti negaliu, nes esu visiškai žalias. 

Jeigu daugiau klausimų yra gali rašyti man į DC, minimalių žinių turiu šitoje sferoje. 

Asmeninis patarimas dabar BTC nepirkti, kadangi šiuo metu jis labai stipriai pakilęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seip gali sekti pora Instagrame zmoniu ir ziureti ka jie perka ka nepirkt geriau, ir sako kada verta kada ne, o seip darykis dollar cost average pasiziurek youtubei, cia kaip ir sakai kad nori kas menesi kazka deti ten tai gausi %. 

O del dalyko kad sedeti prie cryptos every day, tai cia yra forex trading. Geras dalykas bet labai rizikingas ir turi skirti daug laiko ir seip turi analizuoti ir sekti daug zmoniu kad suprastum kaip teisingai veikia, zinau pora mentoriu kurie gali apmokinti ir tikrai gerai nes as butent juos naudojau irgi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...