Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kelionė laiku: Asmeninės GTA San Andreas ir SAMP žaidimo istorijos


Recommended Posts

Nesupyk, nesidalinsiu istorija o pakomentuosiu tavo. Ar tai yra normalu ir priimtina kad tau 34 ir tu vis dar investuoji savo laika i vaikiskus dalykus? Man 26, turiu susipirkes labai brangia technika, bet man jau pareina moralkes del to ka as darau su savo gyvenimu. Taip tai yra kaip ir hobis, bet noreciau isgirsti tavo nuomone. Ka zmona tavo mano apie zaidimus prie pc? As gyvenu su drauge 5 metus ir buna kad kontroliuoja kad neuzsisedeciau kaip jaunysteje iki naktu prie samp cs, bet ar tai neitakoja normalaus gyvenimo? Aciu uz nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Nesupyk, nesidalinsiu istorija o pakomentuosiu tavo. Ar tai yra normalu ir priimtina kad tau 34 ir tu vis dar investuoji savo laika i vaikiskus dalykus? Man 26, turiu susipirkes labai brangia technika, bet man jau pareina moralkes del to ka as darau su savo gyvenimu. Taip tai yra kaip ir hobis, bet noreciau isgirsti tavo nuomone. Ka zmona tavo mano apie zaidimus prie pc? As gyvenu su drauge 5 metus ir buna kad kontroliuoja kad neuzsisedeciau kaip jaunysteje iki naktu prie samp cs, bet ar tai neitakoja normalaus gyvenimo? Aciu uz nuomone.

Labas, :D Galime padiskutuoti jeigu tu jau taip nori , bet tema ne apie negatyvą, todėl visiem negatyviem tikrai neatsakinėsiu ,bet atsakysiu tau. Įnvestuoti laiką į vaikiškus dalykus? Kas yra vaikiška , kiekvienas sprendžia pagal save pats, žaidimus žaidžia visi, CS,GTAV,Fūlė,Kašė žaidžia ir draugų tėvukai 60+ metų , jokių problemų ,tai pramoga , kaip skrolinti telefoną ar žiūrėti tv. Net senais laikais kai buvo kompai dendis ir sega tėvukai po darbo kapodavo kontrą , fūlę , tankus, o mes vaikai iki jų parėjimo iš darbo. Kalbant apie mano situaciją, samp serverio nesu įjungęs gal metus, o rimtai žaidęs apie 2 metus, kompiuterinių žaidimą paskutinjį kartą World of tanks žaidžiau prieš metus laiko. Taip kartais būna užsuku pasižiūrėti kas naujo samp pasaulyje ,bet tai tiek, nebėra man tiek laiko žaisti ,bet jei yra kompanija ,kodėl gi ne , nematau tame nieko blogo.  Prie kompo prisidirbu darbe, o namie aš jį jungiu per savaitę gal kartą porai valandų ,o kartais ir mėnesį nejungiu,ir užknisa ,kai įjungi ,o  jis atnaujinimus valandą daro :D.  Mano žmona pati mielai pažaidžia, tiesa ne per PC , ji Playstation fanatikė, crash bandicot, street fighteriai, harry potter, jai tai patinka ,o ir mes kartais mortal kombat sumetam pasikapojam ,tai nėra dažni atvejai ,bet per metus keletą kartų sumetam . Mano žmona mane palaiko visose mano veiklose ką aš bedaryčiau, ar youtube kurčiau , ar žaidimus žaisčiau. Tačiau aš ir pats nenoriu parodyti jai nepagarbos,todėl , jei vakare matau ,kad ji jau eina gulti ,aš jungiu visus kompus ir einu taip pat, kad jai nemaišyti,plius ir amžius nebe tas , seniau iki 5 ryto programindavau ,o 6;30 į darbą, o dabar jau per naujaką 23h sakau aš mieliau miegot eičiau :D . Taip vadinama abipusė pagarba, o žaidimai tėra laisvalaikio dalis , kas su bonke prie teliko ,o kas su klaviatūra leidžia laisvalaikį. Todėl pas mus viskas su tuo gerai , gyvenime irgi viskas gerai ,o dėdės po 53-60 metų iki šiol prašo įrašyti vieną ar kitą žaidimą į jų kompus pvz ledo ritulį , ir kapoja sau smagiai kaimynas :). Todėl mano akimis žaisti žaidimus yra visiškai normalu bet kokiame amžiuje ,priminsiu ,kad gta serija yra N-18 . Problema kyla tada ,kai tai pradeda maišyti gyvenimui, santykiams ar tampa priklausomybe, kitu atžvilgiu ,tai paprasčiausia laisvalaikio pramoga kaip ir visos kitos esančios šioje planetoje. Nenormalu yra pisti kitam protą kaip jis turi gyventi ,ir kaip ne, nenormalu yra žmogų statyti į kažkokius rėmus,Welcome to USSR , o visa kita yra normalu ;) 

Redaguota , nario Salvini
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Salvini parašė:

Labas, :D Galime padiskutuoti jeigu tu jau taip nori , bet tema ne apie negatyvą, todėl visiem negatyviem tikrai neatsakinėsiu ,bet atsakysiu tau. Įnvestuoti laiką į vaikiškus dalykus? Kas yra vaikiška , kiekvienas sprendžia pagal save pats, žaidimus žaidžia visi, CS,GTAV,Fūlė,Kašė žaidžia ir draugų tėvukai 60+ metų , jokių problemų ,tai pramoga , kaip skrolinti telefoną ar žiūrėti tv. Net senais laikais kai buvo kompai dendis ir sega tėvukai po darbo kapodavo kontrą , fūlę , tankus, o mes vaikai iki jų parėjimo iš darbo. Kalbant apie mano situaciją, samp serverio nesu įjungęs gal metus, o rimtai žaidęs apie 2 metus, kompiuterinių žaidimą paskutinjį kartą World of tanks žaidžiau prieš metus laiko. Taip kartais būna užsuku pasižiūrėti kas naujo samp pasaulyje ,bet tai tiek, nebėra man tiek laiko žaisti ,bet jei yra kompanija ,kodėl gi ne , nematau tame nieko blogo.  Prie kompo prisidirbu darbe, o namie aš jį jungiu per savaitę gal kartą porai valandų ,o kartais ir mėnesį nejungiu,ir užknisa ,kai įjungi ,o  jis atnaujinimus valandą daro :D.  Mano žmona pati mielai pažaidžia, tiesa ne per PC , ji Playstation fanatikė, crash bandicot, street fighteriai, harry potter, jai tai patinka ,o ir mes kartais mortal kombat sumetam pasikapojam ,tai nėra dažni atvejai ,bet per metus keletą kartų sumetam . Mano žmona mane palaiko visose mano veiklose ką aš bedaryčiau, ar youtube kurčiau , ar žaidimus žaisčiau. Tačiau aš ir pats nenoriu parodyti jai nepagarbos,todėl , jei vakare matau ,kad ji jau eina gulti ,aš jungiu visus kompus ir einu taip pat, kad jai nemaišyti,plius ir amžius nebe tas , seniau iki 5 ryto programindavau ,o 6;30 į darbą, o dabar jau per naujaką 23h sakau aš mieliau miegot eičiau :D . Taip vadinama abipusė pagarba, o žaidimai tėra laisvalaikio dalis , kas su bonke prie teliko ,o kas su klaviatūra leidžia laisvalaikį. Todėl pas mus viskas su tuo gerai , gyvenime irgi viskas gerai ,o dėdės po 53-60 metų iki šiol prašo įrašyti vieną ar kitą žaidimą į jų kompus pvz ledo ritulį , ir kapoja sau smagiai kaimynas :). Todėl mano akimis žaisti žaidimus yra visiškai normalu bet kokiame amžiuje ,priminsiu ,kad gta serija yra N-18 . Problema kyla tada ,kai tai pradeda maišyti gyvenimui, santykiams ar tampa priklausomybe, kitu atžvilgiu ,tai paprasčiausia laisvalaikio pramoka kaip ir visos kitos esančios šioje planetoje. Nenormalu yra pisti kitam protą kaip jis turi gyventi ,ir kaip ne, nenormalu yra žmogų statyti į kažkokius rėmus,Welcome to USSR , o visa kita yra normalu ;) 

Ne ne, nieku gyvu tai nera negatyvas. As tiesiog norejau isgirsti kito zmogaus nuomone. Aciu labai uz toki issamu atsakyma, pritariu tau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man sa-mp'as atnese ir dabartine karjera :D. Esu visu desimtmeciu jaunesnis uz autoriu. Sori rasinelis bus su daug gramatikos ir rasybos klaidu.

Mano pazintis prasidejo 6 metu gal anksciau nebepamenu, bet zinau, kad i mokykla dar neejau uztad pazinti su gta, prisimenu lyg tai butu ivyke pries pora metu :D. Buvau sveciuose pas krikstatevius ir tuo metu pusbroliai panasaus amziaus, kaip autorius zaide san-andreasa. Su vice city ir gta 2 jau buvau susipazines, buvo dave pora kartu pavairuoti masina :D. Zodziu ta lemtinga vakara pusbroliui zyziau, kad duotu man pasivazinet su motociklu po daug lauzymosi sutiko ir dave '10 minuciu gali pazaist' buvo pravestas mokymas kuris susidare, kad cia reikia masina valdyti ne su rodyklemes, o su WASD tai pirma transoporto priemone pavairuote buvo sanchezas su kuriuo greit nuvaziavau i vandeni ir privilegija zaisti su kompu baiges anksciau nei 10 minuciu praejo :D. Kompiuteris irgi buvo superinis, monitorius beveik visa vieta ant stalo uzimdavo,o akys nuo jo greit pradedavo skaudet :D. Praejo siek tiek laiko sukako visi 7 metai ir tevai nupirko pirma kompiuteri, gal dar koki pusmeti teko megautis zaidimais is draugu disku, o po pusmecio ivede interneta ZEBRA kuris darbo dienom veikdavo tik nuo 17h, savaitgaliais laikas neribotas budavo. Pirmas zaidimas parsiustas naudojantis zMule 50kb/s greiciu buvo gta-sa :D pamenu buvo kosmosas, jog galima savo muzika isideti ir pasileisti zaidime per radija :D dar, kaip klasiokas 1 klaseje atnese atspausdintus kodus irgi buvo kazkas WOW :D. Pacios pacios pradzios su sa-mp'u nepamenu tik tiek, jog brolis pradejo zaisti su draugais lrg.ql.lt serve ir dar tuo metu visi zaidejai registruodavos su tikrais vardais ir pavardem :D. Prisijungiau ir as 8 metis pyplius nieko nesupratau, tai dienas leidau vazinedamas ledu masina ir kaupdamas centus kol ipirkau pirma masina uz 2k litu :Dd ir tada pamenu brolis sake atsiras naujas darbas serve 'corleone' tai gavau paliepima is jo nuvaziuot i atranka ir stovet eileje kol jis grys, sita momenta puikiai prisimenu stoviu eileje ir pradejo saudyt i mane paspaudziau afk, kad nemirciau ir gryzus pamaciau jog gavau BAN uz cytus, nes tuo metu budamas afk nerodydavo icon'os prie nicko :D, o hp neeidavo jeigu afk budavai, tada pradejom zaisti lietuvos free roam serveryje :D taip prabego dar pora metu ir suejus 10 - 11 metu pradejau google ieskoti, kaip sukurti serveri ir uzklydau i supergames jeigu neklystu :D dar dizainas buvo juodas ir jeigu neklystu ant SMF tvs paleistas :D, taip cia buvo atrastas GLG 5.8 ar 5.9 modifikacija kuria parsisiunciau ( su keyloggeriu ) :dd ir paleidau, bet nuo virusu nenukentejau keista :D po poros menesiu serve zaide apie 10 zaideju, servas budavo paleidziamas tik vakarais ant localhosto, kol zaidejai nepradejo skustis, tai savo varganus sutaupytus 20LT isleidau ant serverio hosto kuris buvo nupirktas, po menesio servas zlugo, nes visi paleavino i kita serva su identiska modifikacija :D Po to brolis ismoke kurti tinklapius ir 11 metu paleidau pirma web'a susijusi su GTA https://web.archive.org/web/20110624034540/http://www.gtaz.ql.lt/news.php kuris vienu metu sulaukdavo 200 unikaliu lankytoju per diena :D, bet irgi uzdariau del velnias zino ko, 2011 vienas ir pirmu sa-mp 'editu'  ikeltas buvo 

buvo migruota tarp sarg/lrg/las-venturas serveriu, bet geriausia laika praleidau zaisdmas LRG per visa ta laika, daug sudserviu buvo prigaminta per visa sita laika nemokedamas programuoti, bet sa-mp'as ismoke pagrindu apie programavima, daug tinklapiu prigimdyta buvo ir realiai sa-mp'o deka siuo metu dirbu programuotoju :D. Kartas nuo karto uzsuku i sargo, lrg, lv forumus pasiziureti kas dedas pasaulyje sitam :D. Vis dar yra minciu parsisiusti ir pasileisti, bet neprisiverciu nustojau zaisti visai nesenai 2018-2020 metais. Nesigailiu nei vienos minutes praleistos zaisdamas :D  

Redaguota , nario JPS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, JPS parašė:

Man sa-mp'as atnese ir dabartine karjera :D. Esu visu desimtmeciu jaunesnis uz autoriu. Sori rasinelis bus su daug gramatikos ir rasybos klaidu.

Mano pazintis prasidejo 6 metu gal anksciau nebepamenu, bet zinau, kad i mokykla dar neejau uztad pazinti su gta, prisimenu lyg tai butu ivyke pries pora metu :D. Buvau sveciuose pas krikstatevius ir tuo metu pusbroliai panasaus amziaus, kaip autorius zaide san-andreasa. Su vice city ir gta 2 jau buvau susipazines, buvo dave pora kartu pavairuoti masina :D. Zodziu ta lemtinga vakara pusbroliui zyziau, kad duotu man pasivazinet su motociklu po daug lauzymosi sutiko ir dave '10 minuciu gali pazaist' buvo pravestas mokymas kuris susidare, kad cia reikia masina valdyti ne su rodyklemes, o su WASD tai pirma transoporto priemone pavairuote buvo sanchezas su kuriuo greit nuvaziavau i vandeni ir privilegija zaisti su kompu baiges anksciau nei 10 minuciu praejo :D. Kompiuteris irgi buvo superinis, monitorius beveik visa vieta ant stalo uzimdavo,o akys nuo jo greit pradedavo skaudet :D. Praejo siek tiek laiko sukako visi 7 metai ir tevai nupirko pirma kompiuteri, gal dar koki pusmeti teko megautis zaidimais is draugu disku, o po pusmecio ivede interneta ZEBRA kuris darbo dienom veikdavo tik nuo 17h, savaigaliais laikas neribotas budavo. Pirmas zaidimas parsiustas naudojantis zMule 50kb/s greiciu buvo gta-sa :D pamenu buvo kosmosas, jog galima savo muzika isideti ir pasileisti zaidime per radija :D dar, kaip klasiokas 1 klaseje atnese atspausdintus kodus irgi buvo kazkas WOW :D. Pacios pacios pradzios su sa-mp'u nepamenu tik tiek, jog brolis pradejo zaisti su draugais lrg.ql.lt serve ir dar tuo metu visi zaidejai registruodavos su tikrais vardais ir pavardem :D. Prisijungiau ir as 8 metis pyplius nieko nesupratau, tai dienas leidau vazinedamas ledu masina ir kaupdamas centus kol ipirkau pirma masina uz 2k litu :Dd ir tada pamenu brolis sake atsiras naujas darbas serve 'corleone' tai gavau paliepima is jo nuvaziuot i atranka ir stovet eileje kol jis grys, sita momenta puikiai prisimenu stoviu eileje ir pradejo saudyt i mane paspaudziau afk, kad nemirciau ir gryzus pamaciau jog gavau BAN uz cytus, nes tuo metu budamas afk nerodydavo icon'os prie nicko :D, o hp neeidavo jeigu afk budavai, tada pradejom zaisti lietuvos free roam serveryje :D taip prabego dar pora metu ir suejus 10 - 11 metu pradejau google ieskoti, kaip sukurti serveri ir uzklydau i supergames jeigu neklystu :D dar dizainas buvo juodas ir jeigu neklystu ant SMF tvs paleistas :D, taip cia buvo atrastas GLG 5.8 ar 5.9 modifikacija kuria parsisiunciau ( su keyloggeriu ) :dd ir paleidau, bet nuo virusu nenukentejau keista :D po poros menesiu serve zaide apie 10 zaideju, servas budavo paleidziamas tik vakarais ant localhosto, kol zaidejai nepradejo skustis, tai savo varganus sutaupytus 20LT isleidau ant serverio hosto kuris buvo nupirktas, po menesio servas zlugo, nes visi paleavino i kita serva su identiska modifikacija :D Po to brolis ismoke kurti tinklapius ir 11 metu paleidau pirma web'a susijusi su GTA https://web.archive.org/web/20110624034540/http://www.gtaz.ql.lt/news.php kuris vienu metu sulaukdavo 200 unikaliu lankytoju per diena :D, bet irgi uzdariau del velnias zino ko, 2011 vienas ir pirmu sa-mp 'editu'  ikeltas buvo 

buvo migruota darp sarg/lrg/las-venturas serveriu, bet geriausia laika praleidau zaisdmas LRG per visa ta laika, daug sudserviu buvo prigaminta per visa sita laika nemokedamas programuoti, bet sa-mp'as ismoke pagrindu apie programavima, daug tinklapiu prigimdyta buvo ir realiai sa-mp'o deka siuo metu dirbu programuotoju :D. Kartas nuo karto uzsuku i sargo, lrg, lv forumus pasiziureti kas dedas pasaulyje sitam :D. Vis dar yra minciu parsisiusti ir pasileisti, bet neprisiverciu nustojau zaisti visai nesenai 2018-2020 metais. Nesigailiu nei vienos minutes praleistos zaisdamas :D  

Vau , kokia linksma istorija :D:D taip detaliai papasakota, kad atrodo pats dabar tam momente dalyvauji :D Ačiū už pasidalintus prisiminimus , matot ir žaidimai gali atnešti naudos , va ir programuotoju tapai :D Pamačius news.php iškart mintis legenda, php fusion :D tokios fainos man tokios istorijos :D

Redaguota , nario Salvini
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Salvini parašė:

Vau , kokia linksma istorija :D:D taip detaliai papasakota, kad atrodo pats dabar tam momente dalyvauji :D Ačiū už pasidalintus prisiminimus , matot ir žaidimai gali atnešti naudos , va ir programuotoju tapai :D Pamačius news.php iškart mintis legenda, php fusion :D tokios fainos man tokios istorijos :D

daug digital footprint palikau zaisdamas sa-mp'a dar ir sitam forume yra daug acc nuo 2011metu :D su visais kurtais serveriais, tinklapiais, video. Daug 10 mecio vaiko issidirbinejimu komentaruose :D buna juokinga kartais paskaityt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), JPS parašė:

daug digital footprint palikau zaisdamas sa-mp'a dar ir sitam forume yra daug acc nuo 2011metu :D su visais kurtais serveriais, tinklapiais, video. Daug 10 mecio vaiko issidirbinejimu komentaruose :D buna juokinga kartais paskaityt 

Aš jaučiu mes visi tiek jų palikę :D aš kai randu savo skriptus iš 2000-2004 tiek žvengiu :D kai kuriuos susirašinėjimus randu , ir galvoju toks kinderis buvau ragas :D:D,beje aš irgi pasibaigiau informatikos inžineriją :D ir samp buvo viena tos puzlės dalis kuri paskatino rinktis būtent IT stuff :D 

Redaguota , nario Salvini
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

būdamas 11-12 metų, turėjau geriausią draugą, bendravom gal 3-4 metus, jam buvo 14 metų ir jis padėjo man ant kompo atsisiųst samp'ą, padėjo susikurt acc ir užeit į lmg. iš pat pradžios bugginom pinigus su sliekų pardavimų, užsitaupėm ant elegy, tuningavom važinėjom, tada lygtai ta buggą pataisė su sliekais ir pinigų buvo sunkiau susirast, užsitaupiau ant infernuso o draugas nusipirko namą. po kažkiek laiko rašo man į skaipą, jog nori keistis savo namą pc miestelyje į infernusą, aš apsidžiaugiau ir sutikau. susitikom serveryje ir sako rašyk /trparduoti 2000 "ar kaip ten komanda mašinos pardavimo", parašiau ir bac - be infernuso ir be namo :(, draugelis po poros sek pravažiuoja su mano tuninguotu infernusu violetinės spalvos, switch ratukai ir ":DDDDDDDDDDD" šypsos chate. žiauriai supykau ir nuo tada nebendrauju su juo, po 5 metų susimėtėm keliais žodžiais ir tiek.. :(

gandonas apipiso ant infernuso

Redaguota , nario souwu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

2016m, vasaros pabaiga. Niekada nemaniau, kad yra kažkoks dalykas kaip ''samp'', kad galima žaisti kartu su draugais, bet vieną dieną draugas užsiminė apie tokį dalyką ir tą pačią dieną aš papraščiau jo, jog jis mane išmokintų parsisiųsti samp, tuo metu turėjau seną laptopą, bet pažaist buvo įmanoma. Nuo tos dienos mano samp istorija prasidėjo, žaizdavau dienom, naktim gerai žinomam serveryje sarg.lt, projektas man patiko, dėl to ten ir pasilikau iki pat 2023m. Tais senais laikais sarge kapot buvo smagu, bet šiuo metu ten vyksta degradacija, ta visa bendruomenė yra kažkas žiauraus ir nelinkėčiau niekam pradėti būtent dabar žaisti šitame projekte. 2020m sužinojau iš samp draugų, jog atsirado toks projektas FENIXRP su balsu!!, man buvo labai kažkas naujo ir beprotiško, gaila, jog atėjau į projektą tik tada, kai žaizdavo jau tik 10-15 žmonių, bet vistiek laikas skirtas šiam projektui buvo nuostabiausias dalykas mano samp istorijoje, šis projektas buvo mano nuomone geriausias iš mano sutiktų projektų, tas bendravimas su bendruomene, tie pykčiai, ehhh, gaila, jog laikas eina, o lieka tik prisiminimai. Silvini - Kestis! 😄

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...