Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GRPiniai - GTA V/SAMP žaidėjų bendruomenė


Recommended Posts

(redaguota)
prieš 6 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

@Ridas patenku į šį discord'ą? :) Esu senas SA-MP vilkas. Dauguma dar gimę nebuvo kaip aš jau čia serverius kuriau! :nice::beers:

Nežinau ar esu senas samp vilkas, bet samp pasaulyje esu nuo tada kai tau buvo 7 metai :D

Redaguota , nario Salvini
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per truputį daugiau nei savaitę į discord kanalą atėjo virš 110 narių! Iš paprastos idėjos sukurti mažą SAMPinių bendruomenę pastebim vis užklystančių nematytų veidų, RP žaidėjų. Smagu, jog į Discord kanalą prisijungė SAMP/GTAV ilgamečiai žaidėjai, kai kuriuos net legendomis galėčiau įvardinti (Max_Tosha LMG5, Invision_White LAS-VENTURAS, Andrius/Džioraldas/Alfred/d0Nt RLS.LT, Miguel GREENSIDE.LT, Vanagas/HAWK - Hawkdesign, Tukis - EGAMESY.LT ir t.t). 

Nors ir nebe taip aktyviai kaip pirmąsias dienas, tačiau ir toliau diskutuojame apie lietuvių GRP serverius, spekuliuojam apie būsimus serverius, dalinamės nemokamais FiveM skriptais.

Prisijunk ir tu!

image.png.e7a9703f5f689f99d22490b0b190bc98.pngimage.png.572950b1ebb977ab269d77996e53dd7c.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas pakeitė pavadinimą į GRPiniai - GTA V/SAMP žaidėjų bendruomenė
2024-02-23 20:19, Arnoldiszz.official parašė:

Na, reiks užsukti - blogiau nebūs :D 

Nerekomenduoju. Tai yra slaptas pogrindinis kultas kurio tikslas yra žmones paversti SA:MP ir kitų GTA atmainų žaidėjais. Jie naudoja stiprius propogandinius ginklus ir užverbuoja žaidėja sapnuoti trimačiame rage arba renderware žaidimo variklyje... Buvau pakliuvęs į jų iliuzija vos išgyvenau. Patariu neprasidėsi su jais ypač sektos gaujos vadeiva @Admin_Chilleris

Redaguota , nario ZoLq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), ZoLq parašė:

Nerekomenduoju. Tai yra slaptas pogrindinis kultas kurio tikslas yra žmones paversti SA:MP ir kitų GTA atmainų žaidėjais. Jie naudoja stiprius propogandinius ginklus ir užverbuoja žaidėja sapnuoti trimačiame rage arba renderware žaidimo variklyje... Buvau pakliuvęs į jų iliuzija vos išgyvenau. Patariu neprasidėsi su jais ypač sektos gaujos vadeiva @Admin_Chilleris

Dėkui tau už informacija, saugosiuosi ! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), ZoLq parašė:

Nerekomenduoju. Tai yra slaptas pogrindinis kultas kurio tikslas yra žmones paversti SA:MP ir kitų GTA atmainų žaidėjais. Jie naudoja stiprius propogandinius ginklus ir užverbuoja žaidėja sapnuoti trimačiame rage arba renderware žaidimo variklyje... Buvau pakliuvęs į jų iliuzija vos išgyvenau. Patariu neprasidėsi su jais ypač sektos gaujos vadeiva @Admin_Chilleris

Aš? kuom nusikaltau? :( 

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
prieš 2 valandas(-ų), Svarkenzo parašė:

Visdar kviečiu ateiti linksma hebra pasikurus, suteikiam galimybe lazdavoti chilleri tik kreipkites pas @Eimantas //

Taip. Discorde turime rimta rinkos analitikų komanda, kelis klounus ir emoji menedzeri, tai visi laukiami..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...