Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vaizdo įrašų montavimas


KSoorak`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 100 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

Esu pradedantysis vaizdo įrašų montuotojas. Patirties turiu nedaug (2-3 mėnesiai), bet esu užsidegęs kažką išmokti, o kaip žinoma jeigu nieko nedarysi, tai ir neįgausi patirties. Paskutinį mėnesį kiekvieną dieną montuoju TikTok, YouTube trumpus filmukus ir visuomet stengiuosi išgauti aukščiausią kokybę savo vaizdo įrašuose. 
Matau kad man šis dalykas labai patinka ir noriu kuo daugiau visko išmokti, noriu gauti kuo daugiau įšukių šitoje veikloje (Kuo daugiau įšukių, tuo daugiau visko išmoksti). Todėl kuriu šią temą su įdomiu pasiūlymu. 

Galiu pamėginti sumontuoti jūsų duotą medžiagą, visiškai už dyką, jeigu patiks mano montavimas, ateityje galėsime kažką pasiplanuoti daugiau. 

Ko tikiuosi iš jūsų:
♦ Noriu kad būtumėte supratingi ir suprastumėte, tai jog už montavimą neemu pinigų, todėl nenorėčiau gauti spaudimo iš jūsų. Esu pilnametis asmuo, gyvenantis užsienyje, turintis darbą, turintis kitų projektų iš kurių stengiuosi laisvu laiku užsidirbti pinigų, todėl prie jūsų duoto vaizdo įrašo prieičiau, tik tuomet kada turėčiau laisvo laiko. 
♦ Noriu sulaukti iš jūsų pasiūlymų ir įsivaizdavimo kaip norite kad atrodytų jūsų vaizdo įrašas. Su žmonėmis kurie tiesiog atsiųs savo vaizdo įrašą ir pasakys, aj daryk kaip tau atrodo geriau NEPRASIDĖSIU. Galiu duoti pasiūlymų kaip man atrodo geriau (kadangi esu labai daug valandų praleidęs žiūrėdamas kitų kurtą turinį), bet norėčiau kad ir jūs bendradarbiautumėte ir nebūtų taip kad nusiunčiau vaizdo įrašą ir tegul jau jis daro kaip jam atrodo geriau. 
♦  Noriu kad neturėtumėte lūkeščių gauti tokį montavimą, kokį gautumėte iš profesionalo. Kadangi tai darau mokymosi tikslams, todėl nemanau kad galiu padaryti vaizdo įrašą tokį kokį padaro profesionalai, tačiau stengsiuosi visuomet būti kuo arčiau to. 

Su manimi galite susiekti per discord'ą
kb3069

Ačiū už jūsų supratingumą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Ricci parašė:

o pavyzdžiai to 2-3mėn darbo?

Ta prasme pavyzdžių? :D
Prajuokinai.

Yra du variantai:
1. Esi tipinis Lietuvis, kuris netgi gaudamas kažką už dyką randa prie ko prisikabinti.
2. Esi tiesiog pranešimų rinkėjas. Neturi ką parašyti bet reikia gauti į savo sąskaitą +1 pranešimą ir rašai nesąmonęs. 

Už tai ką darau neemu jokių pinigų, jeigu imčiau pinigus tai būtų ir pavyzdžiai viskas kad tik klientas susidomėtų mano teikiamomis paslaugomis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, KSoorak` parašė:

Ta prasme pavyzdžių? :D
Prajuokinai.

Yra du variantai:
1. Esi tipinis Lietuvis, kuris netgi gaudamas kažką už dyką randa prie ko prisikabinti.
2. Esi tiesiog pranešimų rinkėjas. Neturi ką parašyti bet reikia gauti į savo sąskaitą +1 pranešimą ir rašai nesąmonęs. 

Už tai ką darau neemu jokių pinigų, jeigu imčiau pinigus tai būtų ir pavyzdžiai viskas kad tik klientas susidomėtų mano teikiamomis paslaugomis. 

viska parasei i desimtuka jis tiesiog neturi kas veikt dazniausiai :D MLDC SEKMES MOKINANTIS TOLIAU

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 100 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...