Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cs 1.6 CS:GO modas.Kaina ir panasiai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kazkaip vel zaisti pradejau cs 1.6, patiko cs go modas.tad kilo mintis, kodel nepabandzius paciam toki tureti.

Turiu keleta klausimu.Radau padalinta modifikacija cia, alytaus_mero liktai panasu viskas kaip gilzes.

Ar sunku butu ji man pasileisti?ta prasme uztenka tik ta moda isimesti ir viskas? :) esu visiskai zalias cs servu kurime.

Arba paklausiu taip:Kokiu min serverio reiktu sakykim is vpsnet kad panestu toki moda?

Arba dar geriau, kiek paiimtumet europiniu, uz modo paleidima serveryje?ta prasme tik paleisti cs go moda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viską galima pasidaryti pačiam. Kiek atsimenu, užtenka įsikelti modifikaciją ir susikonfigūruoti configus t.y. MySQL prisijungimus, nustatymus ir pan. Dėl reikalavimų tai reikėtų pasigooglinti internete. Paprastam public užtektų 1-2 plano, bet kokiu atveju gali pasikeisti planą iš pigesnio į brangesnį ir atvirksčiai, jei niekas nepasikeitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matau, lyg ir lengva viskas, sakitau siam forume viska.Bet kai prasidetu skin pridejimas/pakeitimas naujais, prasidetu problemos manau..

Nerandu niekaip dabar to modo padalinto kaip gilzes, blyn tik vakar zkaitinejau ta tema..

o sakykim jei as atrandu ta moda apie kuri kalbu, imanoma butu ji sujungti su kitu modu?Nezinau ar tai butu modas ar kaip.Sakykim kuo geresnis skin'as tuo daugiau dmg jis darytu?

Nezinau viskas dabar tik sukasi galvoje :)))

 

Noreciau padiskutuot kazkaip apie tokius dalykus, nes kaip sakiau esu visiskai zalias serveriu kurime.Ar cia reiktu samdytis kazkoki zmogu ,kaip turi gilze ar cszalgiris, bet idomu zinoma ir kainos.Vien is sportinio principo niekas gi nekurs kazko naujo.surprantu skin piesimas, ta pati upgrade daryma..viskas kainuotu.bet kokios sumos butu.Pinigu yra, bet ar man vertetu veltis i tai, nenoriu menesinio projekto, pinigai kaip ir nebeda.

dar cia cs2 isleis, ar nemirs viskas per keleta valandu po isleidimo :D nors 1.6 matau nemirsta tikrai, tik reikia naujoviu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), ITSprendimas parašė:

matau, lyg ir lengva viskas, sakitau siam forume viska.Bet kai prasidetu skin pridejimas/pakeitimas naujais, prasidetu problemos manau..

Nerandu niekaip dabar to modo padalinto kaip gilzes, blyn tik vakar zkaitinejau ta tema..

o sakykim jei as atrandu ta moda apie kuri kalbu, imanoma butu ji sujungti su kitu modu?Nezinau ar tai butu modas ar kaip.Sakykim kuo geresnis skin'as tuo daugiau dmg jis darytu?

Nezinau viskas dabar tik sukasi galvoje :)))

 

Noreciau padiskutuot kazkaip apie tokius dalykus, nes kaip sakiau esu visiskai zalias serveriu kurime.Ar cia reiktu samdytis kazkoki zmogu ,kaip turi gilze ar cszalgiris, bet idomu zinoma ir kainos.Vien is sportinio principo niekas gi nekurs kazko naujo.surprantu skin piesimas, ta pati upgrade daryma..viskas kainuotu.bet kokios sumos butu.Pinigu yra, bet ar man vertetu veltis i tai, nenoriu menesinio projekto, pinigai kaip ir nebeda.

dar cia cs2 isleis, ar nemirs viskas per keleta valandu po isleidimo :D nors 1.6 matau nemirsta tikrai, tik reikia naujoviu

Žinoma, kad viskas yra įmanoma, bet ar verta investuoti, tai klausimas. Pasidomėk, kiek žaidžia kituose serveriuose, jeigu tave tenkina, tai pirmyn. Realiai, patarčiau tiesiog pačiam pasidomėti arba tiesiog pasisamdyti nusimanantį žmogų, už tam tikrą sumą tikrai gausi tai, ko nori. https://forums.alliedmods.net/index.php Čia gali rasti nemažai informacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2023-09-05 17:12, v1rus parašė:

Jei tik modo pajungimas ant irasyto svaraus cs serverio be jokiu padaryk ta ar ana. 10euru ir paaukosiu tau savo 5~10minuciu

Ok, kiek kainuotu https://www.supergames.lt/topic/337674-csgo-modifikacijos-2022-by-terror-mad-999-be-klaid%C5%B3/#comment-2318914 pilnas pajungimas?su trupuciu aprasymo, ka kur keisti ar prideti?ta prasme parasai info.txt su pagrindine informacija?ka pradziai man reiketu zinoti.

zinoma noriu apsaugu nuo cheat ir pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), ITSprendimas parašė:

Ok, kiek kainuotu https://www.supergames.lt/topic/337674-csgo-modifikacijos-2022-by-terror-mad-999-be-klaid%C5%B3/#comment-2318914 pilnas pajungimas?su trupuciu aprasymo, ka kur keisti ar prideti?ta prasme parasai info.txt su pagrindine informacija?ka pradziai man reiketu zinoti.

zinoma noriu apsaugu nuo cheat ir pns.

dev-cs.ru - Visi anti dll ir anti cheatai yra ( realiai viskas ko reikia yra šioje svetainėje ) pats pajungimas mod'o tiesiog MySQL'a susisijungti ir viskas. ( neskaitant pacio serverio irasymo ir viskas. ) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...