Peršokti į turinį

Nori pack'o? Rašyk čia!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4624 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pastebėjau, kad daug kam reikia pack'ų, pvž base builder bet nėr atsiliepimų..... Taigi.

Šitą temą kuriu tam, nes kiti nemoką susikurti pack'o ir prašo. Pvž: cs16-pack-paieska/reikia-base-builder-admin-t51253.html , cs16-pack-paieska/kas-turit-jailbreak-admin-packa-gera-uzeikit-t51177.html ir t.t.

Nori, kad sukurčiau pack'ą? Užpildyk tokią informaciją, ir aš jį padarysiu!:

Linux ar Windows?: (taip, arba ne :P)

Ar dėti booster'i?: (aš prieš jį.)

Modifikacija: (public/zm ir t.t.)

Mapų jums reiks to modo, nereiks?: (taip, man reiks mapų arba ne nereikės.)

Visų tų cfg reikės?: (userconfig, server.cfg ir t.t.)

Ar reikės nustatyti pagal save server.cfg failą?: Taip arba ne.

Serverio pavadinimas?: (pvž: Inspektoriaus teritorija xD)

Reikės pluginų?: Apibudinkit kokių, jeigu ne - tai rašot - pats įsidėsiu!

Reikia reklaminių pluginų ir pan.?: (taip arba ne.)

Ar pasistengti išversti pack'ą ir pluginus į lietuvių kalbą?: (kuriuos galėsiu tuos išversiu.)

Reikės V.I.P plugino ar ne?: (Rašot taip arba pats įsidėsiu.)

Atsilyginsim? - Kaip norit. Galit ne, galit taip. :P (geriausia būtų 50FLT.xDD)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Linux ar Windows?: Windows

Ar dėti booster'i?: Ne

Modifikacija: JailBreak

Mapų jums reiks to modo, nereiks?: Taip, man reiks mapų

Visų tų cfg reikės?: Taip

Ar reikės nustatyti pagal save server.cfg failą?: Taip

Serverio pavadinimas?: .::Gerasis::.[JailBreak]

Reikės pluginų?: Dėk pagal savę.

Reikia reklaminių pluginų ir pan.?: Taip

Ar pasistengti išversti pack'ą ir pluginus į lietuvių kalbą?: Taip pasistenk išversti kuo daugiau

Reikės V.I.P plugino ar ne?: Taip

Atsilyginsim? Atsiliginsiu 250 FLT jeigu dar padarysi FAST DOWNLOAD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Linux ar Windows?: (taip, arba ne ) mhm, Windows ir LINUX

Ar dėti booster'i?: (aš prieš jį.) Pamirsau kas jis yra, pasakyk.

Modifikacija: (public/zm ir t.t.) Public

Mapų jums reiks to modo, nereiks?: (taip, man reiks mapų arba ne nereikės.) Mapai: Aim_deagle_freak, de_dust2x2, de_nuke, de_Inferno.de_dust2, Cs_Assault, uzteks.

Visų tų cfg reikės?: (userconfig, server.cfg ir t.t.) taip

Ar reikės nustatyti pagal save server.cfg failą?: Taip arba ne. Ne

Serverio pavadinimas?: (pvž: Inspektoriaus teritorija xD) eFrags.Lt

Reikės pluginų?: Apibudinkit kokių, jeigu ne - tai rašot - pats įsidėsiu! Ateina_iseina Pluginas, paskiau kai ateini i Serva raso tau Zaliai: Welcome to eFrags Your rank is 4 pvz taip, yra toks pluginas, paskiau reiks top10. top20,top30,top40,top50,top60,top70,top80,top90,top100, paskiaus reiks tokiu soundu, LAgger tu man juos sakei manau zinai tai padaryk kad butu. Rodo Violetiniai ar tai rozinei: pvz: Hitleris Mullti-Kill(3Kills) (0hs) va situos ir taip toliau paskiau Ultrakill...

Reikia reklaminių pluginų ir pan.?: (taip arba ne.) Kaip buna virusj virs game raso melynai tokio reikia, paskiau kur apacioi orandzinei raso tokia reklama.

Ar pasistengti išversti pack'ą ir pluginus į lietuvių kalbą?: (kuriuos galėsiu tuos išversiu.) Taip

Reikės V.I.P plugino ar ne?: (Rašot taip arba pats įsidėsiu.)Taip

P.S Kad rodytu per internet, kad leistu 47,48Protocola, ir kad leistu Steam/NonSteam zaidejus. Kad butu kitoks Top10 Kitas dizainas, kad rodytu Skill leveli(Procentais), kai parasai top10 sakytu angliskai Fatal feeften. Kai Eina c4 tai kad jau nuo 10 sakytu. ten, nine, eight, seven ir t.t Ir kad butu komandos, /me, /hp ir t.t. Ir kad rodytu butinai Attackers, Victims, ir most damage , tikuosi sulauksiu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai durnas kad 6 gabalus mokėjai, geriau pačiam pc susirinkti išeis žymiai pigiau. :)

Tada kai pirkau kompą apie juos nieko nenusimaniau....;DDD Buvau mažas vaikas ir kvailas. ; ) O dabar atėjo laikas kai viską suprantu. Taigi.. Keičiau detales ir pan... : ) Krč... galvok ką nori - mano pc yra mano pc. : D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4624 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...