Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu CS:GORoll statymo bot'ai


newyorkas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 235 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodami 2 CSGORoll statymo botai.

Pirmas statymo botas: naudoja Martingale metodą (neigiama progresinė sistema (pozicijos dydžio padidinimas po patirto nuostolio) pozicijos dydžio dvigubinimas, kai užfiksuojamas nuostolis, šiuo metu pralaimėjimas). Stato ant atsitiktinės spalvos (raudonos ir juodos), pralaimėjus statymas dvigubinamas tol, kol nėra laimima. Laimėjus grįžta prie pradinės statymo sumos.
Šiuo metu šis bot'as turi 2 tipus - paprastas js kodas, kurį galima įkelti į naršyklės valdymo pultą (console). Antras variantas - Google Chrome extension'as (naršyklės plėtinys).
Plėtinio valdymas labai paprastas. Atidarius pasitinka du mygtukai - "įjungti" ir "išjungti". Paspaudus įjungimo mygtuką įkeliamas js kodas į konsolę, paspaudus išjungimo - botas išsijungia. 

image.png.9b37bbc1b72ba9f6e615ec2194890908.png


Abu bot'ai (js ir google chrome extensionas) turi patogu "statuso" išvedimą, kuriame išvedama statymo spalva, laimėjimo/pralaimėjimo pranešimas ir profit'as. 
image.thumb.png.54ecf7939a645aff1493388ffff88deb.png


Boto veikimo pavyzdys: 

Spoiler

 




Antras statymo botas: taip pat naudoja auksčiau aprašytą Martingale metodą, tik vienintelis skirtumas tarp šio ir praeito boto - jis stato ant didžiausios pastatytos spalvos t.y. jeigu ant raudono iš viso buvo pastatyta 120c, o ant juodo 20c - bus statoma ant raudonos spalvos. Šis botas daug paprastesnis nei pirmas - neišveda į pagrindinį puslapį statymo informacijos ir profito, visą informaciją išveda į konsolę.

 

ABUDU BOTAI SPALVŲ NESPELIOJA, 100% TEISINGŲ PREDICTIONŲ NEDARO.
BOTAI SKIRTI TIK STATYMŲ AUTOMATIZAVIMUI.

Jūsų balanso nepavogsiu (CSGORoll neturi /send funkcijos), bet už Jūsų balansą neatsakau.

 

Ateity sucodinsiu ir CSGOEmpire statymų botą, šiai dienai noriu pasižiūrėti kokia paklausa CSGORoll puslapiui.


Atsiskaitymas bankiniu pavedimu arba CS:GO skinais.
Galit rašyti į PM'ą arba Discordą: cypuvx

Redaguota , nario newyorkas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ► Skrepsis ◄ parašė:

Kam dar tau mokėt, jei ir nemokėjus galima pralošti pinigus csgoroll'e. Botai skirti tik pinigų pralošimo automatizavimui va taip skambėt turėtų :D

Tau gal ir pralosimui, yra zmones kurie darosi didziulius pinigus is to, csgo Lietuva grupes dalyviu inventorius pasiziurek, tokie pinigai pas juos inventoriuose kiek tavo tevu butas kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, ► Skrepsis ◄ parašė:

Kam dar tau mokėt, jei ir nemokėjus galima pralošti pinigus csgoroll'e. Botai skirti tik pinigų pralošimo automatizavimui va taip skambėt turėtų :D

image.thumb.png.3293f4b4ddacdf1d6af724f2f01734ea.png

pasinervuok, o aš einu toliau cs žaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

yra ant wtfskins, viskas vyksta per API su tokenu. Net nereikia atsidaryt per naršyklę (palieki veikt per cmd ir vsio ir stebi ką pastato, ką laimi ir pnš), šiuo metu crash tipas padarytas (galiu ir ruletę padaryt), statymo būdas toks pat, pralošia 2x, laimi vėl grįžta prie default statymo. Kas wtfskins gerai, kad statymai gali būt mažesni nei 0.01 pvz: 0.001, kas padaro saugesnį metodą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ► Skrepsis ◄ parašė:

Nesinervuoju, o iš nevilties rašau, nes pats galvojau, kad tai įmanoma ir pasidariau identišką, bet nu nelabai. Parašykit nemokamai duosiu su pitonu padarytą, bet neverta..

man prieš gerus 3 metus pasiteisino, ir labai pasiteisino. nesiruošiu brag'int, bet su šita nesąmone nusipirkau mašiną :D 
 

galvojau rasiu kokį seną ss su savo inventorium, bet tik čia radau:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ► Skrepsis ◄ parašė:

Nesinervuoju, o iš nevilties rašau, nes pats galvojau, kad tai įmanoma ir pasidariau identišką, bet nu nelabai. Parašykit nemokamai duosiu su pitonu padarytą, bet neverta..

metodas nepasiteisina taip kaip norėtusi, reikia turėti didesnį balansą, kad rizika būtų mažesne, bet ji visada bus, žaista daug kur tarp įvairių gambling saitų, yra ir pakelta pinigų, bet galu gale viskas pralaimėta.

1 minute prieš, newyorkas parašė:

man prieš gerus 3 metus pasiteisino, ir labai pasiteisino. nesiruošiu brag'int, bet su šita nesąmone nusipirkau mašiną :D 
 

galvojau rasiu kokį seną ss su savo inventorium, bet tik čia radau:

 

yra nuoskaudų man su rulete, kai trainai pereidavo ir nepataikydavo 15 kartų kokių xd

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Vidmantas. parašė:

yra nuoskaudų man su ruletę, kai trainai pereidavo ir nepataikydavo 15 kartų kokių xd

tas pats ir man buvo, ne iš pirmo karto normaliai apsirašiau viską. iš pradžių buvau pasidaręs priešpriešinį statymą - jeigu praeita spalva buvo raudona - dedi ant juodo, jeigu juoda, dedi ant raudono ir t.t. neapgalvojau pilnai kodo ir ant trainų prapisdavau viską :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, newyorkas parašė:

tas pats ir man buvo, ne iš pirmo karto normaliai apsirašiau viską. iš pradžių buvau pasidaręs priešpriešinį statymą - jeigu praeita spalva buvo raudona - dedi ant juodo, jeigu juoda, dedi ant raudono ir t.t. neapgalvojau pilnai kodo ir ant trainų prapisdavau viską :D

turėjau ir aš, bšk geresnį pasidaręs, su statistikom su viskuom, vakare palieki, ryte atsikėlės gali matyt kai balansas dvigubai/trigubai pakyla, statymų rezervas didelis buvo, pagavau trainą visas progresas lost buvo :D (nes žaidė su 0.001 pradiniu ar net mažesniu, nepamenu dabar), reikia daug testuoti, žiūrėt koks metodas pasiteisina labiausiai, cashoutint laiku iš balanso dalį pinigų, ir po laiko galima eiti į profitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, pumas1155 parašė:

Susigundžiau šiuo dealu, trečia diena jau testuoju, viskas puikiai veikia, rekomenduoju! ?

Tik patariu pradėt su bent 50 coinsų account'e

ačiū už gerą atsiliepimą!?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 235 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...