Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PrisonBreak.LT - Dovydas Š. apgavikas


Blaster

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, Gerb. šio forumo skaitytojai norėjau pranešti apie viena žmogų jis turėjo projektą pavadinimu PrisonBreak.LT jo vardas pavardė yra Dovydas Š. buvo pirkti serverio failai, iš jo, ir juos įsikėlus į serverį, niekas neveikė tai dėkoju REDFOXCLOUD.LT komandai kuri padėjo, bet failai tiesiog yra sugadinti ir yra fake, o pinigėliai buvo pervesti jam, į banka ir ant galo pasakius kad norėčiau atgauti pinigėlius jis man sakė man yra ant tavęs nusišikt, nes kaip buvo perkami failai siūlė suteikti pagalba paleidžiant projektą, ir visa kitą, paskui jau sako kurkis ticket'ą kad hostingo tiekėjai man padėtų, nu žodžiu, tiesiog yra žmogus kuris yra nesubrendes pilnai aš jam pervedžiau 90 eurų už failus ir paskui, sako jeigu iki pirmadienio negaunu likusios sumos 60 eurų paduodu į teisma ką jūs man patartumėte daryti tokiu atveju, nes jis mane išpradžių užblokavo discord platformoje, bei paskui užblokavo messenger platformoje, už tai kad kaip užblokavo discorde aš jam parašiau į messenger'į kad visos nuotraukos bei visi banko išrašai yra sukelti, į epolicija.lt ir tiesiog užblokavo mane tas žmogelis, tiesiog jis yra apgavikas paskutinis ir nebežinau tiksliai ką šiuo momentu daryti nes 90 eurų nėra maži pinigai tai tikiuosi sulaukti šiokios tokios informacijos iš jūsų, gerbiami nariai, nes aš turiu to žmogaus ir banko sąskaita, bei paso nuotrauką viska, gero vakaro.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į PrisonBreak.LT - Dovydas Š.
  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į PrisonBreak.LT - Dovydas Š. apgavikas

Labas, kas tavo supratimu yra sugadinti bei "fake" failai? Jeigu žinutėse matosi produkto nuotraukos (serverio), kurį tu turėjai gauti, o gavai visiškai kitą gali pilnai kreiptis į teisėsaugą.  Asmuo (pardavėjas) tau neįsipareigojo padėti pasijungti failų, tad kaip ir normalu, jog pasiūlė tau kreiptis į šalutinius asmenis (hostingo "support" komandą), kurie tau ir padėjo iškilusiu klausimu. Jeigu gavai tai ką ir turėjai gauti, tik failai sugadinti (daug klaidų) gali prašyti, jog jos būtų sutvarkytos pačio Dovydo Š., tačiau tai sąžinės ir žmogiškumo reikalas, nes asmuo vėlgi tau to neįsipareigojo. Galų gale vien tas faktorius, jog likai užblokuotas jau kaip ir aišku, kad kažkas tikrai ne taip. Tiesiog tiesiu taikiniu, nesižaidęs kreipkis į teisėsaugą (epolicija) su visais įrodymais dėl įvykusios apgavystės internetinėje erdvėje tikrai atgausi savo pinigus :)

Redaguota , nario freddy.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, kranas parašė:

Siūlo kreiptis į policiją, irgi su galva susipykęs :D Ieškos minecrafto failų? :D

Tu perki daiktą, o daikto negauni. Tai yra apgavyste... Čia nėra skirtumo ar „Minecraft“ ar k.t dalykai, jeigu parduodi tai parduok sąžiningai. Be to ~90 € galima sakyti apgavo. 

P.S geriau imk tarpininkus kita sykį, nepagailėk tarpininkui procentui (apmokėti), negu būti pilnai (apgautam).

Redaguota , nario Admin_Chilleris
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), kranas parašė:

Dėl 90e nieks nešvaistys laiko ir kaip tu įrodysi kad pirkai tą daiktą ir būtent tą daiktą? :D

Yra įrodymai visi :) 

prieš 2 valandas(-ų), kranas parašė:

Siūlo kreiptis į policiją, irgi su galva susipykęs :D Ieškos minecrafto failų? :D

Tu gal iš medžio iškrites esi niekas jų neieškos bet teisybė visur turi būt tiesiog perduosiu bankui tada jie man sugražins pinigus išminusave iš jo saskaitos :) 

prieš 5 valandas(-ų), freddy. parašė:

Labas, kas tavo supratimu yra sugadinti bei "fake" failai? Jeigu žinutėse matosi produkto nuotraukos (serverio), kurį tu turėjai gauti, o gavai visiškai kitą gali pilnai kreiptis į teisėsaugą.  Asmuo (pardavėjas) tau neįsipareigojo padėti pasijungti failų, tad kaip ir normalu, jog pasiūlė tau kreiptis į šalutinius asmenis (hostingo "support" komandą), kurie tau ir padėjo iškilusiu klausimu. Jeigu gavai tai ką ir turėjai gauti, tik failai sugadinti (daug klaidų) gali prašyti, jog jos būtų sutvarkytos pačio Dovydo Š., tačiau tai sąžinės ir žmogiškumo reikalas, nes asmuo vėlgi tau to neįsipareigojo. Galų gale vien tas faktorius, jog likai užblokuotas jau kaip ir aišku, kad kažkas tikrai ne taip. Tiesiog tiesiu taikiniu, nesižaidęs kreipkis į teisėsaugą (epolicija) su visais įrodymais dėl įvykusios apgavystės internetinėje erdvėje tikrai atgausi savo pinigus :)

Tikrai taip, buvau apgautas, to žmogaus, ir failai buvo fake kaip sakoma netikri, net pats redfoxcloud programuotojas, pasakė kad su failais nieko neišeis nes jie yra fake, kitaip sakant netikri į epolicija nesikreipsiu, nes negyvenu Lietuvoje, tai tiesiog nueisiu iš ryto rytoj į savo banką ir pranešiu visa situacija su visais įrodymais :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...