Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del saukimo i kariuomene


Atrabotke

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pirma karta siais metais esu saukiamas i kariuomene. Esu 7.7k sarase ir turiu iki birzelio galo pateikti savo kontaktinius duomenis. Tarnauti nezadu nes turiu gerai apmokama darba bei kitu ateities planu. Norejau paklausti kaip geriau ar pateikti kontaktiniu duomenis ir tiketis jog neims del pakankamo sauktiniu kiekio ir atides saukima ar tiesiog ignoruoti? Man dabar yra 21m tai iki 24 dar laiko yra nemazai. Skaiciau pas juos puslapyje jog del stuburo iskrypimu neima i kariuomene pas mane pati yra diagnozuota skolioze ar tai turetu kokios nors itakos netarnavimui? Dar skaiciau siame forume jog vienas 5 saukimus ignoravo ir jokiu baudu negavo bet tiesiog buvo itrauktas i paieskomu sarasa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, AdomC3 parašė:

Ignoruoti tai tikrai nesiulau.

Nezinau ignoravau tiesiog ir jie patys paskambino kad jau eit i med komisija ta ir ta diena, gal del to kad antras kartas buvo tai jiem nereikejo mano duomenu :D O siaip anksciau ar veliau jei ir ignoruosi jie susisieks su tavim ir jei nenueisi i med komisija tada prasides baudos ir pns :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neignoruok, nusiusk viska ko praso ir viskas

man taspats buvo, irgi panasioj saraso vietoj buvau, armuchoj lietuvoj savanoriu pilna, tikrai nepakliusi

paskambinau i padalini, sakau nenoriu i armucha, pasakiau ka dirbu ir t,t. sako ok atsiusk duomenis emailu

ir viskas, atsikniso

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Xan parašė:

neignoruok, nusiusk viska ko praso ir viskas

man taspats buvo, irgi panasioj saraso vietoj buvau, armuchoj lietuvoj savanoriu pilna, tikrai nepakliusi

paskambinau i padalini, sakau nenoriu i armucha, pasakiau ka dirbu ir t,t. sako ok atsiusk duomenis emailu

ir viskas, atsikniso

nu buvau 10k plius sarase vistiek papuoliau :D Tai cia idomu ar sekmes reikalas ar kaip :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Xan parašė:

neignoruok, nusiusk viska ko praso ir viskas

man taspats buvo, irgi panasioj saraso vietoj buvau, armuchoj lietuvoj savanoriu pilna, tikrai nepakliusi

paskambinau i padalini, sakau nenoriu i armucha, pasakiau ka dirbu ir t,t. sako ok atsiusk duomenis emailu

ir viskas, atsikniso

Kiek laiko jau nejudina? 

Aj dar o kaip del pavyzdziui skoliozes jeigu medicinine apziura tektu eiti ar yra tikimybe jog busiu netinkamas ar jiems neidomu? Nes kiek skaiciau ju puslapi del stuburo iskrypimu buni netinkamas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, kiek girdėjau jog jeigu nesikreipi pradeda dėti nemažas baudas, be to buvo kažkur čia tema su kariuomenės šaukimų klausimais ir žmonių pasidalinimais.

Apačioje: 

 

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Atrabotke parašė:

Kiek laiko jau nejudina? 

Aj dar o kaip del pavyzdziui skoliozes jeigu medicinine apziura tektu eiti ar yra tikimybe jog busiu netinkamas ar jiems neidomu? Nes kiek skaiciau ju puslapi del stuburo iskrypimu buni netinkamas .

Manau gali tekti vistiek praeiti med komisija ir jie nuspres, galu gale ju sprendima galima skusti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats baigiau tarnybą nesenai. Vengti neišeis be baudų arba tapimo paieškomu, NEBENT atsiras pakankamai savanorių, vengti galėjai du trys metai atgal, nuo šių metų viskas sugriežtinta tad tai daryti tiesiog idiotiška, bet tau rinktis.

Jeigu nepateiksi duomenų, tapsi ieškomas ir artimiausiu kontaktu su policija arba sulaikys arba išsiųs į karo prievolės skyrių. Jei pateiksi duomenis bet neatvyksi tikrintis sveikatos, prasidės baudos, kurios gali viršyti ir tūkstančius po keletos mėnesių, o jas duoda įvairiais terminais ir kaip sakai pusantrų metų jog negavo baudos dabar tikrai neįmanoma. Na o didžiausia bausmė tai pasitikrinus medicinkę neatvykimas į paskirtą karinį dalinį, tada jau tave patį susiras karo policija ir išsiveš arba jei slėpsies bus baudžiakas.

Dėl medicinkės, pas mus tarnyboje buvo vienas pas kurį galva sulindus į kuną, su stuburo iškrypimais ir viskuo ima, du turėjo su širdimi bėdas, vienas ir su astma tarnavo tai nebesvaikit, jog tokių nepraleidžia :D Kaip mūsų seržas sakė, su kiekvienais metais šauktinių sveikata vis prastėja tai ir ima vis blogesnius, seniau juk aukštesnės kategorijos imdavo sveikuolius tik, dabar jau krito iki C ar D kategorijos (medicinkes nebeturiu negaliu pažiet kaip klasifikuojama). 

Siūlyčiau eit tarnaut ir tiek, jei dirbi legalų darbą jie nekaip tavęs atleisti negalės, pasirinkus KASP galėsi toliau ir dirbti ir derintis su kariuomene, kas iš pažystamų KASP tarnauja sako jog ten ir geriau ir pats mieliau būčiau aukojęs savaitgalius nei 9mėn nuolatinio šaukimo ir kuopa kelt klausyt o KASPe ir pratybos normalesnės nes žmonės iš malonumo matomai dirba :D O jeigu jau jauties elitas kaip ir kiti, jog esi neliečiamas tarnybos, paduok kariuomenę į teismą su argumentu jog turi gerą darbą ir įvardink savo ateities planus, gal atleis ;) 

 

P.S. Tavo eilės numeris šauktinių sąraše nieko neįtakoja, jei pateiksi visus duomenis ir atsiras pakankamai savanorių, tau tarnauti nereiks, pas mus šaukime apie 70 procentų buvo paprasti šauktiniai nepateikę pirmumo, tai visgi jei jau ir kviečia tikrintis, dideli šansai jog teks ir tarnaut, bet gali bandyt laukt:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, B'Oconner parašė:

Pradžioj bauduoja, o vėliau gali ir prisėst,jeigu turi sveikatos problemų taip ar taip neims, tik turėsi nuvažiuot į KMEK. Bet jeigu ligos prigalvotos tai sėkmės tarnyboj!

Liga nesugalvota cia pries 4 metus pas gydytoja kai lankiausi ir tikrino sveikata pamate kad su nugara negerai labai ir pripaise dar labai nenorejau jog irasytu i ta sveikatos istorija :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Atrabotke parašė:

Liga nesugalvota cia pries 4 metus pas gydytoja kai lankiausi ir tikrino sveikata pamate kad su nugara negerai labai ir pripaise dar labai nenorejau jog irasytu i ta sveikatos istorija :D .

Dabar galėsi džiaugtis, kad įrašė, realiai jeigu įrašyta į KMEK nuvažiuosi tik dėl vaizdo. Gaila bus tik sugaištos dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, B'Oconner parašė:

Dabar galėsi džiaugtis, kad įrašė, realiai jeigu įrašyta į KMEK nuvažiuosi tik dėl vaizdo. Gaila bus tik sugaištos dienos.

Bet teko girdeti is vienu jog ima betkokius kad ir tau isvis blogai su sirdim ar kokia astma tau ir panasiai o is kitu kad neima tai nezinia nuo ko cia priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Pats baigiau tarnybą nesenai. Vengti neišeis be baudų arba tapimo paieškomu, NEBENT atsiras pakankamai savanorių, vengti galėjai du trys metai atgal, nuo šių metų viskas sugriežtinta tad tai daryti tiesiog idiotiška, bet tau rinktis.

Jeigu nepateiksi duomenų, tapsi ieškomas ir artimiausiu kontaktu su policija arba sulaikys arba išsiųs į karo prievolės skyrių. Jei pateiksi duomenis bet neatvyksi tikrintis sveikatos, prasidės baudos, kurios gali viršyti ir tūkstančius po keletos mėnesių, o jas duoda įvairiais terminais ir kaip sakai pusantrų metų jog negavo baudos dabar tikrai neįmanoma. Na o didžiausia bausmė tai pasitikrinus medicinkę neatvykimas į paskirtą karinį dalinį, tada jau tave patį susiras karo policija ir išsiveš arba jei slėpsies bus baudžiakas.

Dėl medicinkės, pas mus tarnyboje buvo vienas pas kurį galva sulindus į kuną, su stuburo iškrypimais ir viskuo ima, du turėjo su širdimi bėdas, vienas ir su astma tarnavo tai nebesvaikit, jog tokių nepraleidžia :D Kaip mūsų seržas sakė, su kiekvienais metais šauktinių sveikata vis prastėja tai ir ima vis blogesnius, seniau juk aukštesnės kategorijos imdavo sveikuolius tik, dabar jau krito iki C ar D kategorijos (medicinkes nebeturiu negaliu pažiet kaip klasifikuojama). 

Siūlyčiau eit tarnaut ir tiek, jei dirbi legalų darbą jie nekaip tavęs atleisti negalės, pasirinkus KASP galėsi toliau ir dirbti ir derintis su kariuomene, kas iš pažystamų KASP tarnauja sako jog ten ir geriau ir pats mieliau būčiau aukojęs savaitgalius nei 9mėn nuolatinio šaukimo ir kuopa kelt klausyt o KASPe ir pratybos normalesnės nes žmonės iš malonumo matomai dirba :D O jeigu jau jauties elitas kaip ir kiti, jog esi neliečiamas tarnybos, paduok kariuomenę į teismą su argumentu jog turi gerą darbą ir įvardink savo ateities planus, gal atleis ;) 

 

P.S. Tavo eilės numeris šauktinių sąraše nieko neįtakoja, jei pateiksi visus duomenis ir atsiras pakankamai savanorių, tau tarnauti nereiks, pas mus šaukime apie 70 procentų buvo paprasti šauktiniai nepateikę pirmumo, tai visgi jei jau ir kviečia tikrintis, dideli šansai jog teks ir tarnaut, bet gali bandyt laukt:)

 

Man irgi sake jog paskutinis kartas kaip mane praleidžia praeitais metais iki Gruodžio 31 dienos, bet šiuo metu vėl pateikiau dar +1 papildoma popierį tai atleido iki kitu metu Gruodžio 31 dienos.

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu sugalvosi visgi eiti i medicinine patikra tai pries tai nuvaziuok pas šeimos gydytoja paimk ligos israsa nes jeigu varysi be jokiu doku tai jiems ten pajebat tavo nuskundimai bus parasys kad sveikas na ir jau tada 90% kad reikes eiti tarnaut 

Redaguota , nario Dainiukass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,
*CENZŪRA* ta kariomene seni. mane jau paskelbe kaip 5metus ir as dar internete esu paieskomas ir nieko tokio :D seip i lt nemastau varyt bet man pasake jei nuleksiu tik baudas susimoketi, ir israsys ceki mentai orouoste ir viskas :D 

Taipkad negadinkis gyvenimo ir gyvenk savaji. :D :)

Redaguota , nario -SanTa-
Užcenzūruota
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), IRoyality parašė:

Sveikas,
p-x ta kariomene seni. mane jau paskelbe kaip 5metus ir as dar internete esu paieskomas ir nieko tokio :D seip i lt nemastau varyt bet man pasake jei nuleksiu tik baudas susimoketi, ir israsys ceki mentai orouoste ir viskas :D 

Taipkad negadinkis gyvenimo ir gyvenk savaji. :D :)

Bet cia turbut kaip kam pasiseka vienu nejudina o nuo kitu neatstoja. Nes kaip ir rasiau draugui 1.5 metu nieko nebuvo kol policija nakti nesugalvojo patikrint nakti kaip itartina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

po 4 baudu sauks i prokuratura ir *CENZŪRA* baudziama byla gal bus 1.5k susimoket o jai lengvesne bausme tai apykoja 4men jai jau turejas baudziaka gal but sesi

Redaguota , nario -SanTa-
Užcenzūruota
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...