Peršokti į turinį

Career change to IT-success stories


Dainiukass

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 5 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Sunkiu prakaitu ir darbu, darant tai kas patinka

Nereikia lyst i IT jei tau nepatinka ir viskas ka matai tai tik pinigai

Depends ko sieki sakyčiau:)

Jeigu nori tapt superiniu programuotoju tai pilnai sutinku

Jeigu nori tiesiog turėti tiesiog gerą uždarbį tai nesutinku, nes būsi tarp average ir good, aukščiau nebekilsi jeigu esi vedamas tik pinigų, bet to pilnai užtenka

Aš nesu motyvuotas programuoti ar pnš, bet įdėjau labai daug įdirbio per kelis metus kas paklojo man kelią link labai gerų ir stabilių pajamų

O burnoutai bus visada, nepriklausomai nuo to, ar patinka ar ne, jei dirbsi po 14h prie to paties kiekvieną dieną metus - tas pareis:) svarbu susižiūrėti work-life balance, arba turėti nerealiai stiprų mindsetą, nusiteikimą, konkrečius tikslus ir labai gerai sustyguotą discipliną, kad galbūt toks hustlinimas neįtakotų savijautos

O prie temos dar pridėsiu, kad jei matot, jog geri pinigai, tai pirmus metus dirbsit už mažai ir labai mažai, o jeigu norėsit greičiau pasikelti teks pamiršti apie free time:) mokysitės kiekvieną dieną po daug ir labai daug, o tikriausiai ir overtaiminsit norint nenulaužti terminų iki galo, so that's about it, bet aišku potraukis šiai sričiai duoda daug privalumų visam šitam pasiekti greičiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tie zmones kurie pabaigia bootcampus ir susiranda darba dazniausiai buna mazesnese kompanijose ir/arba labiau isnaudojami ir galu gale lieka tiesiog programuotojais, atkala viena programavimo kalba ir baigta.

Priklauso kokie norai, ar buti programuotoju ar inzinieriumi, jei inzinieriumi tai reiktu eit i aukstaja

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zero Two parašė:

tie zmones kurie pabaigia bootcampus ir susiranda darba dazniausiai buna mazesnese kompanijose ir/arba labiau isnaudojami ir galu gale lieka tiesiog programuotojais, atkala viena programavimo kalba ir baigta.

Priklauso kokie norai, ar buti programuotoju ar inzinieriumi, jei inzinieriumi tai reiktu eit i aukstaja

Taip tavo teisybe, kad kala mazose imonese naktim taskus su kosminiais story pointais, bet nebutinai reikia aukstosios buti inzinierium :P Reikia galva ant peciu tureti, irgi svarbus aspektas, aukstoji nepades jei tau neduota

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2023-05-30 10:59, Dainiukass parašė:


Plačiai žinoma kad geri darbuotojai IT rinkoje yra paklausūs,Atsiranda susivilijojanciu persikvalifikuoti i IT,yra visokie Coding Schools,Coding Academies ir pan.Gal galite pasidalinti sekmes istorijomis kam pavyko tai padaryti? Koks butu jusu patarimas kitiems bandantiems?

Nežinau ar čia ta situacija , tačiau savo sėkmės istorija galiu pasidalinti. Mokykloje nebuvau labai didelis moksliukas, kaip ir kiekvienam jaunuoliui man mokslai rupėjo mažiausiai. Tačiau laisvu laiku mane domino IT,aviacija ,ir astronomija ,na ir kiti not usual dalykai. Baigus pagrindinę mokyklą, aš nuėjau mamos pageidavimu ir raginimu baigiau laivų statybą ir suvirinimą. Dirbau ,lyg ir viskas buvo neblogai , tačiau jaučiausi ne savo vietoje, galų gale susigadinau ,širdį , ir plaučiau ,o už lango atėjo 2008 metų krizė. Algas nurėžė,perspyktuvų buvo nedaug. Po darbo valandų prisiminiau savo vaikystės hobį, ne tik programavimą, bet ir pradėjau domėtis kompiuterių taisymu,įvairių įrangų specifikacija ir veikimu ,na ir kitais IT dalykais. Pradėjau šiek tiek uždirbinėti , paskui prie savo programavimo ir kompiuterių taisymo susiradau kolėgą, su kuriuo prekiavome kompiuterinėmis dalimis. Taip sau ir dirbau. Po kiek tai laiko žmonos paragintas nuspręndžiau,kad man reikėtų gal kažką su IT pasibaigti ,nes maža ką.. Na tai nuėjau ir pasibaigiau profkę. Nieko daug aš ten neišmokau, visi pagrinde buvo susirinkę 23-24 metai , ir visi žinojo daugiau nei patys dėstytojai ,tai pagrinde tik nežinačius kolegas mokėme,ir atsiskaitinėjom. Prieš baigiant mokytis profesinėje mokykloje atėjo kolegijų atstovas , kuris patikino,kad mūsų 1,5 metų studijos čia bus užskaitytos mokantis kolegijoje kompiuterinės inžinerijos. Na tai pasibaigiau ir ten. Toliau dirbau ant savęs, žmonės per kitus žmonęs, firmos per kitas firmas ,net darbo inspekcija per žmonęs (jiems įrenginėjau ip telefoniją). Kadangi pinigų tuo metu man užteko ,tai užsiminėjau įvairia altruistine veikla IT sferoje, ir taip vieną dieną sulaukiau skambučio, siūlančio man dirbti valstybinėje įstaigoje. Suderinom ,kad dirbsiu tik 4 valandas pradžioje ,nes ir alga buvo siūloma nelabai ir didelė 500-600 litų.. (apie 200 eur). Pradirbus ten metus laiko algą pradėjo kelti ,pastebėjo mano papildomus įgūdžius ir norą dirbti. Ilgaainiui alga augo ,o aš nutolau nuo savo versliukų (Tiesa programavimą ir kompiuterių taisymą pasilieku kaip laisavalikio halturkes). Po maždaug 4 metų mano alga jau siekė daugiau nei 1500 Eur. Taip ir pasilikau ten dirbti,na ir alga dabar jau solidesnė. Toje įmonėje pradirbau jau 9 metus. Moralas čia toks,jei tu eini tik tam,kad manai , kad čia bus geri pinigai , tai ne , variantas netinkamas. Jei eini į IT,nes tau tai tikrai patinka ,ir tu pasiryžęs užaugti nuo 0 ,nuo minimalios algos ,negailėti darbo valandų,ir parodyti darbdaviui ,kad tu esi net labai naudingas, tada taip, eik , ir tau būtinai pasiseks. Bet jei tave domina tik pinigai arba tu manai ,kad tik baigęs studijas gausi 2000+ eur , tai tada šis kelias ne tau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...