Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Reikalingas csgo serverio kurejas

Recommended Posts

prie┼í 23 valandas(-┼│), Vok─Ś para┼í─Ś:

Labas, parašyk man. Turiu projekta savo cesozona.lt 14 metų.

:D Kam zmonems meluoti xD ? Jog 14 metu tavo :D ?

Redaguota , nario iVron
- - -
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

18 minutes prie┼í, iVron para┼í─Ś:

:D Kam zmonems meluoti xD ? Jog 14 metu tavo :D ?

Kazkaip anksciau domejausi cs projektais. Pirma karta girdziu cesozona :D 

Nuoroda ─» komentar─ů

N─Śra tikslo man meluoti projekto savininkas esu jau 4-5 metai tai. Projektui i┼ítiesu yra 14 met┼│.
Jei pirma kart girdi tai apsilankyk kada su┼żinosi daugiau kas ta cesozona :)┬áir kaip ji i┼ívis atsirado ;) .

Nuoroda ─» komentar─ů

39 minutes prie┼í, Vok─Ś para┼í─Ś:

N─Śra tikslo man meluoti projekto savininkas esu jau 4-5 metai tai. Projektui i┼ítiesu yra 14 met┼│.
Jei pirma kart girdi tai apsilankyk kada su┼żinosi daugiau kas ta cesozona :)┬áir kaip ji i┼ívis atsirado ;) .

tai kad zinok pats puikiai atsimenu pacia pradzia, pamenu kada jis buvo atidarytas ir tikrai jam nera tu 14 metu :D. jeigu domenas pries koki 14 metu buvo registruotas, o veliau projektas uzsidare, ko pasekoje, veliau jis buvo perpirktas, o veliau dar karta perpirktas (nesakau, kad taip buvo, bet ivardiju kaip situacija), tai jam tikrai nera nei 5, nei 10 metu. siuo atveju reali situacija ta, kad domenas registruotas 2020m., tad ties tuo ir baigiam.

image.png.9f2233d04d0c9f5835a2a8b8da30adce.png

++ suprantu summer break, bet jeigu jis bus uzdarytas ir po 2 metu bus perpirktas ar vel atidarytas, tai sorry, bet 16 metu jis negyvuoja.

image.png

Redaguota , nario rytispak
Nuoroda ─» komentar─ů

Duok zinoti su puslapiu galeciau apsiimti laisvai. 

Del cesozone tai niekada negirdejau :D ir as internete jau labai senai :D dar pries tuos 14metus ir visada internete :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...