Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Recommended Posts

(redaguota)

u6Tkrne.jpeg

Sveiki atvykę į Gta-SA-MP.LT serverį! Tai bene seniausias projektas Lietuvoje, kuris gyvuoja nuo 2011 metų. Per tiek metų iš dalies nelabai kas daug pasikeitė, bet tai būtent ir duoda OldSchool’inio SA-MP’o vibe. Galime pasigirti išsiskiriančia gaujų karų sistema, sudėtinga ekonomika, dėl ko tenka paplušėti norint „prasimušti“, nesudėtingomis, tačiau įdomiomis darbų sistemos bei unikaliomis papildomomis veiklomis ir pramogomis. Žemiau rasite platesnės informacijos apie visą GTA-SA-MP.LT serverį.

ŽAIDIMO PRADŽIA

Vos prisiregistravus, atsiduriama vienoje iš projekto pagrindinių vietų – „hotelyje“. Joks žaidimo startas neįsivaizduojamas be esminių dalykų: mobilusis telefonas, jo sąskaitos papildymas, GPS navigacija, šalmas, gėlių puokštė ir kastuvas (patys, manau, suprantate, kam kas reikalinga). Įsigijus nurodytas prekes galima pradėti judėti elito link. Rekomenduojama pradėti nuo teisių išsilaikymo, kad būtų galima susirasti darbą, padoriai dirbti bei vykdyti nelegalias veiklas, kad kaip įmanoma greičiau kaltųsi nešvarūs eurai.

Didžioji dalis serverio darbų atlieka tam tikrą vaidmenį projekte. Be tam tikrų darbuotojų serveris nefunkcionuoja pilnu pajėgumu, pvz. nėra picerininkų – joks žaidėjas neturės maisto atsargų (reikalingos jos norint atsigydyti be ligoninės pagalbos); nėra medikų – žaidėjai serga, daug diskomforto, daug bereikšmių mirčių; nėra tolimųjų reisų vairuotojų – žaidėjai negali pasikrauti savo nuostabiųjų verslų; nėra ginklų centro darbuotojų – serveris neturi ginklų ir t.t.. Pirmieji sunkiausi eurai uždirbami serverio pirminiuose darbuose – firmose (arba kitaip sakant, darbe be direktoriaus pakvietimo). Tačiau firma yra valdoma žaidėjo, ne serverio, nes firma – verslas, kurį žaidėjas gali nusipirkti už nemažą kiekį serverio valiutos. Šiuo metu yra 6 firmos (pateikta žemiau esančiame paveiksle.).

 

XDnLdJO.jpeg

 

Apie kiekvieną rimtesnį darbą, kuris yra jau su direktoriaus pakvietimu, yra aprašyta trumpai žemiau taip pat (pateiktas paveikslėlis.).

5Gp2cnx.jpeg

Kas svarbu, kad kiekviename darbe žaidėjas gali kaupti skill‘ą – savo įgūdžių bagažą, už kurį kyla ir valandinis (galbūt reikėtų šioje situacijoje sakyti minutinis) atlyginimas. Kuo daugiau skill‘o – tuo daugiau eurų krenta į kišenę. Taip pat rimčiausiems serverio žaidėjams, kurie negaili savo laisvo laiko, serveris skiria bonusą prie minutinio atlyginimo.

sa-mp-lt-gaujos.png

Joks tikras serveris neapsieina be gaujų. Čia gaujos itin nuožmios ir žiaurios su savo kiečiausiais smogikais. Miesto gatvėse šaudymasis, žudynės, veiksmas gali vykti apvalią parą, jei jų nestabdo teisėsauga, tačiau iš gatvių visas judesys persikelia į grobimus - svarbiausią gaujinių veiklą kiekvieną dieną nuo 19:00 iki 20:00, per kurią serveris nurimsta ir mieste tylu ramu, nes visi gaujos nariai kariauja dėl sandėlių kontrolės, kurie gaujai suteikia be galo dideles naudas (pvz. pigus kuras, šarvai gaunami ligoninėse, galimybė pasiimti unikalų ginklą – granatą ir kas be ko – eurai, daug eurų ir pan.).

Dabar šiek tiek plačiau apie pačią sistemą. Gaujos kuriamos ir valdomos individualaus asmens ir jo pavaduotojo. Ką tik sukurta gauja neturi nieko, viską reikia po truputį užsidirbti. Pradedama nuo gaujų teritorijų, kurios duoda pirmąsias organizacijos lėšas bei svarbius gaujos taškus, be kurių negalima toliau evoliucionuotis. Toliau gauja turi galimybę nusipirkti gaujos aprangas, savo bazę, kurioje bus galima pasiimti ginklų, prisiparkuoti gaujos transportą (taip, jį taip pat reikia pirkti ir, deja, jis nėra pigus). Norint sukurti ir išlaikyti stiprią gaują reikės tikrai nemažai ir nervų, ir finansų.

Teritorijos. Per visą San Fierro miestą yra išdėstytos specialios teritorijos, kurias gaujiniai gali užimti. Užėmimas atrodo taip: gaujinis įeina į teritoriją ir ten turi prabūti nemiręs tam tikrą laiką. Dažniausiai tada kitos gaujos juda link tos teritorijos, kad sukeltų pasipriešinimą ir teritoriją nebūtų užimta. Kaip ir minėta anksčiau, teritorijos duoda kelis šimtus eurų bei gaujos taškų kas 15 minučių 3 kartus, todėl itin svarbu neprarasti teritorijos priklausomybės.

Pats sandėlio grobimas veikia labai paprastai, tačiau tuo pačiu labai įdomiai – yra CP, kurį reikia paimti ir laikyti gaujai kaip įmanoma ilgiau, nes laikas skaičiuojasi į bendrą sumą. Laimi ta gauja, kuri finaliniame rezultate būna išlaikiusi CP ilgiausiai arba jei per 10 minučių kita gauja neperima jo. Taip pilnas veiksmo grobimas tęsiasi 1 valandą kiekvieną dieną. Keletas trumpų vaizdo įrašų minčiai pagauti, kokia mėsmalė būna. 

 

Taip pat kiekvieną savaitgalį vyksta bazių grobimai. Per jas gaujos turi galimybę viena iš kitos nugvelbti jos bazę su visu transportu ir ginkluote. Prarasti bazę tikrai būtų gaila, todėl gaujos lyderis prieš pat bazių grobimus gali nupirkti bazei apsaugą, kuri užkirs vagystei kelią. Bazių grobimas vyksta nuo 16:00 iki 18:00 (nuo 16:00 iki 17:00 perkamos apsaugos, tuo metu reikia trukdyti jos nupirkimą; jei apsauga bazei nenupirkta, 17:00 – 18:00 tarpe kita gauja gali bandyti užgrobti bazę). Bazė užkontroliuojama kitos gaujos tik tada, kai ji išlaiko bazės CP neperimtą 10 minučių, niekaip kitaip, tad čia būna tikras iššūkis net rimčiausiems gaujiniams.

sa-mp-lt-event.png

Vagystės - teisėsaugos, gaujų ir net civilių akistata. Šįkart veiksmas vyksta pačiame mieste. Tikslas – išlaikyti vagystės objektą užimtą pakankamą laiką ir pasiimti lengvus pinigus. Sąlyginai retas reiškinys, tačiau be galo įdomus, mini sandėlio grobimas, tik žymiai greitesnis ir rizikingesnis, nes galime ir į cypę už tai sėst.

Narkotikų auginimas. Pelninga nelegali veikla, kurios metu auginami narkotikų lapeliai. Juo pardavus slapti miesto nusikaltėliai pagamina narkotikus, kuriuos vėliau žaidėjai gali nusipirkti. Gaujos sėbrams tai dieviški preparatai, kurie padeda greitai atgauti gyvybes ir toliau tęsti akistatas su kitais žaidėjais.

1x1  Arena. Viena iš prasmingiausių veiklų užketėjusiems šauliams. Tai puiki proga pasitreniruoti, paaštrinti savo instinktus bei galbūt ir laimėti pinigų, jei šaudymasis vyksta iš pinigų.

Kas be ko, žvejyba. Nei pridursi, nei atimsi.

Automatiniai DM event‘ai. Kiekvienas serverio žaidėjas karts nuo karto jungiasi pasišaudyti su kitais, be to, tai puiki proga ir keliais šimtais eurų papildyti savo nestorą pinigę. Jei geras ginklas (kaip AK-47 arba Deagle), nenustebkite sutikę visą serverį gyvą prisijungusį prie mėsmalės.

Labai unikalūs administratorių event‘ai, kurie yra aktyviai daromi ir per dieną galima išmėginti įvairiausių veiklų – nuo TDM‘ų iki mašinų bulių, nuo lenktynių iki netikėtų parkour‘ų.

sa-mp-lt-cheats.png

Būtent naujokams pritaikyta misijų sistema leidžia greičiau pažinti serverį, užsidirbti pirmąsias lėšas bei greitai gauti patirties taškų (XP). Taip pat naujokams yra sukurta speciali Naujokų Gauja, kuri leidžia anksti žaidime pažinti gaujų veiklas, net ir nebūnant stipriu šauliu, kuri leidžia dar greičiau pasinerti į serverio tikrąjį gyvenimą. Ilgai neišsiplėsim, atėjus servan tikrai būsite supažindinti.

 

baneris2.png

Dar viena dideliems pinigams uždirbti skirta sistema. Norint ja naudotis reikia investuoti tikrai dideles sumas pinigų, tačiau rezultatas to tikrai vertas. Nuo ko viskas prasideda? Nuperkamas verslas, nuperkamas verslo transportas, kuris bus skirtas verslo resursams vežioti iš tolimųjų reisų bazės į Jūsų verslą. Pasikrovus verslą resursais jis pradeda generuoti jums iš lėto Jūsų pirmuosius kaip verslininko pinigus. Pirmieji verslai visada būna ganėtinai lėti ir su jais sunku įsivažiuoti, tačiau juos patobulinus gyvenimas bėgėjasi greičiau ir greičiau.

Dėkoju Jums, kas skyrėte savo brangų laiką šio aprašymo perskaitymui. Stengtasi rašyti trumpai, glaustai ir aiškiai, kad nemirtumėte iš nuobodulio. Jei kažkas sudomino, žymiai daugiau informacijos apie sistemas, kaip jos veikia bei kaip apskritai įsivažiuoti sėkmingai ir greitai, rasite mūsų forume, serveryje ir Discord‘e. Ačiū už dėmesį.

 

Serverio IP adresas: samp.gta-sa-mp.lt:7777
Discord: https://discord.io/samplt
Forumo adresas: https://gta-sa-mp.lt
Vartojo valdymo panelė: https://samp.gta-sa-mp.lt

GTA-SA-MP.LT Komanda.

Redaguota , nario Marte_V
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Marte_V pakeitė pavadinimą į Gta-SA-MP.LT | San-Fierro Gyvenimas.
(redaguota)

Buvau šitam serve ir vis dar užeinu. Mana labai patiko, kad yra žmonių kurie visada padeda ir pamokina. Vos kelias dienas pažaidęs turėjau galimybe susipažinti su gaujų veikla, nes serveri yra naujokam skirta gauja.

Panorėjęs pasivažinėti su geresne mašina nusipirkau PREMIUM paslaugą tai pasivažinėjau su ganėtinai geresne mašina

Esu žaidęs daug kur bet šis serveri man asmeniškai išskirtinis ir nepakeičiamas šiuo metu.

 

Redaguota , nario DannysManellas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Marte_V pakeitė pavadinimą į Gta-SA-MP.LT
35 minutes prieš, Sanchez_City parašė:

ziuriu lt projektai rusu projektu net 20% nepasieks aprasymo fotkes tai matomai biciukai pasijunge painta ir per 5min teksta parase ir icona uzmete is googlo tragedija jei gaila euru ant gfx nekurkit net tu projektu nes po savaites uzdaryma svesit

Man atrodo tu i darzeli ejai kai sitas projektas gyveno ir rinko simtus zaideju tik kitu vardu (cia 3 pavadinimas)

Nezinai, nebazarink

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Mantucha parašė:

Man atrodo tu i darzeli ejai kai sitas projektas gyveno ir rinko simtus zaideju tik kitu vardu (cia 3 pavadinimas)

Nezinai, nebazarink

:DDDDDDDDdd prie ko tie zaidejai ir gfxai? dabar irgi kaip matau renka tavo nuostabusis projektas simtus 

7 / 100
Serveryje žaidžia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...