Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Front-End programavimo paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi! Atsiradus daugiau laisvo laiko norėčiau grįžti prie senų gerų FiveM laikų ir prisidėti prie kokio nors projekto.

Esu ketvirto kurso programų inžinerijos studentas, taip pat dirbu Full-Stack programuotoju 2022 metų geidžiamiausio darbdavio kompanijoje. Esu dirbęs tik prie vieno FiveM projekto ir ten kodavau UI su HTML, CSS ir JS, bet tai buvo prieš +- vienerius metus. Dabar norėčiau pabandyti sukurti įdomesnių UI su React ir TypeScript, bet galėčiau dirbti ir su HTML, CSS, JS. Taip pat, turiu šiek tiek patirties ir su Lua, SQL ar C#, bet labai kažko mandraus nesukurčiau.

Norėčiau prisidėti prie Jūsų projekto kaip Front-End programuotojas arba ieškau kolegos, kuris norėtų su manimi kartu kurti FiveM scriptus pardavimui. Matau nemažai laisvų arba neišnaudotų nišų iš kurių būtų galima pasidaryti pinigų.

Kolkas galėčiau padirbėti ir be piniginio atlygio. Man svarbiau tobulėjimas bei feedback, tad pinigai gali palaukti.

Čia galite rasti keletą mano darbų pavyzdžių: https://imgur.com/gallery/LnbIE1a Dizainus kūriau ne aš

Jei domina mano paslaugos, susisiek su manimi Discord platformoje: Makantoshas#3985

 

Su visa pagarba,

Makantoshas.

 

Redaguota , nario Makantoshas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...