Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Teikiu GTA V UI Kodavimo Paslaugas (Front-End)!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 256 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, baigiantiems metams atsiranda vis daugiau laiko pašaliniams darbams, o kad šį laisvą laiką išnaudoti produktyviai, galiu jums pasiūlyti savo front-end UI kodavimo paslaugas, bet prieš tai šiek tiek apie mane ir mano patirtį.

------------------------------------------------------------

Kas aš toks:
Gal kam matytas, o gal ne, tačiau papasakosiu apie save. Šiuo metu esu junior Front-End programuotojas, dirbu atsakingoje įmonėje bei studijuoju. Front-End srityje esu jau virš vienerių metų, galima sakyti jau antri metai. Kalbant apie UI kodavimą GTA V projektuose, padėjau tokiame projekte kaip https://egamesy.lt/ Dirbau su užsienio rinka ir jiems padėdavau minimaliai su VueJS. Šiuo metu mokinuosi ir gilinuosi žinias ties ReactJS bei VueJS framework'ais, tad manau tikrai sugebėčiau įveikti įvairias sistemėles. Jei reikėtų kūrybingų rankų prie UI piešimo, praeity teko ir su tuo susidurti, tad manau irgi minimaliai padėčiau. Kalbant apie mano stack'ą:

  • ReactJS, VueJS;
  • JS;
  • HTML5/CSS3;
  • Bootstrap, Tailwindcss
  • Sass

Mano atliekamos paslaugos:
Galiu jums padėti su viso serverio paruošimo išvaizda UI, galiu padėti dirbti prie svetainės kaip front-end programuotojas. Fronte stengiuosi viską įveikti, kad ir kiek laiko užtruktų, tad manau tikrai susikalbėtume dėl paslaugų tipo.

Kainos ir bankų tipai:
Kainos būna įvairios priklausomai nuo dizaino sudėtingumo ir uždoties tipo. Galime tartis uždarbį kaip valandinį (jei darbų yra pakankamai daug), galime tartis ir už vienkartinius darbus. Jei darbų kiekis didelis ir bendradarbiavimas ilgesnis nei mėnesio laikotarpis, galiu išrašyti sąskaitos faktūra. Kalbant apie bankus, priimu:

  • Įvairių bankų pervedimus, kadangi pas mane Swedbank;
  • Priimu PayPal pervedimus;

Akcijos / nuolaidos:
Iki 2022 Gruodžio 31d. skelbiama akcija, kiekvienam užsakytui UI kodavimo darbui bus taikoma 50% nuolaida!
Iki 2023 Sausio 15d. skelbiama akcija, kiekvienam užsakytui UI kodavimo darbui bus taikoma 25% nuolaida! 

Vieni naujausių portfolio darbų:

Kontaktai:
Susisiekti su manimi gan paprasta, arba šio forumo asmenine žinute arba mano discord'u kurį galite rasti mano profilyje.

Redaguota , nario Hoodis - Developer
New portfolio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Ricci parašė:

negaišiu savo laikas tau rašydamas, kad gaučiau portfolio tavo, kai galiu pasirinkti žmogų, kuris būtų jau pateikęs portfolio ;)

Prieš 1 valandą, miša. parašė:

Žmogus tai sukalbamas, bet taupyk savo ir kitų laika, pateikdamas portfolio, nei gaišt papildomas 30min kol atrašysi ar pateiksi savo portfolio. Kad ir neturi pastovaus, bet sukėlus savo portfolio, matys ar verta rašyti ar ne. Sėkmės.

Pridėta, vieni naujausių, o kadangi UI darbų neeina apžvelgti tik nuotraukas yra, o jas šiuo metu neturiu, kai gausiu įkelsiu į portfolio skiltį!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Hoodis-TechWork parašė:

Pridėta, vieni naujausių, o kadangi UI darbų neeina apžvelgti tik nuotraukas yra, o jas šiuo metu neturiu, kai gausiu įkelsiu į portfolio skiltį!

Enence is mobilios puses zvelgiant galima rasti keleta klaidu, tiek su slide show tiek su padding. Nezinau ar jie kiso rankas ir pridirbo ar cia tavo final product.

Aišku nieko nesakau, mokiniesi ir tobulėji :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, miša. parašė:

Enence is mobilios puses zvelgiant galima rasti keleta klaidu, tiek su slide show tiek su padding. Nezinau ar jie kiso rankas ir pridirbo ar cia tavo final product.

Na, šis darbas yra atliktas iš mano darbovietės, o darbe daug kur naudojam Laravel blade'us (component'us) tad žinoma gali būti klaidų. Aš čia skelbiuosi kaip UI front-end programuotojas GTA V projektams, o tokiems projektams nereikalinga mobilioji versija, bet ačiū už pastebėjimą!

Redaguota , nario Hoodis-TechWork
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 256 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...