Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris geresnis telefonas?


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 467 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Samsung Galaxy a70 (Pas mane A50), bet nesiskundžiu naudodamas, tiek vietos sočiai, tiek programos sklandžiai veikia, tiek pats telefonas nestringa - baterija taipogi gera, bet dėl naujesnio modelio nelabai ką girdėjęs, bet geriau už Huawei (mano nuomonė). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nei vieno , seni mobiliakai jau čia, bent jau mano turimas huawei p30 pro jau į pabaigą eina ( reti softų update , kai kurie appsai bugovi ir pnš ), tad manau p20 nieko gero pasirinkimas . asmeniškai jei mažas biudžetas imčiau iphone se , patogus , paprastas kamera gal ir meh , bet biudžetiniai telefonai apskritai nėra geri fotografavimui

arba jei nori samsung , tai galaxy a33 5g

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Kuris geresnis telefonas?
23 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Samsung Galaxy a70 (Pas mane A50), bet nesiskundžiu naudodamas, tiek vietos sočiai, tiek programos sklandžiai veikia, tiek pats telefonas nestringa - baterija taipogi gera, bet dėl naujesnio modelio nelabai ką girdėjęs, bet geriau už Huawei (mano nuomonė). 

Kameros net geresnes uz p20? 

2 minutes prieš, Vardeniss parašė:

Kameros net geresnes uz p20? 

Nes noriu pirkti iki 100 eur maždaug tai vienas siūlė a 70 o kažkaip norėjau p20 galvoju kad kameros geresnes 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iki 100 ? apie naują pamiršk,naudotus žiūrėk,svarbu ko tau reikia,ar kameros geros,ar ko?

46 minutes prieš, ZoLq parašė:

nei vieno , seni mobiliakai jau čia, bent jau mano turimas huawei p30 pro jau į pabaigą eina ( reti softų update , kai kurie appsai bugovi ir pnš ), tad manau p20 nieko gero pasirinkimas . asmeniškai jei mažas biudžetas imčiau iphone se , patogus , paprastas kamera gal ir meh , bet biudžetiniai telefonai apskritai nėra geri fotografavimui

arba jei nori samsung , tai galaxy a33 5g

A22 siūlyčiau,pigesnis ir tas pats kaip a33.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Vardeniss parašė:

Kameros net geresnes uz p20? 

Nes noriu pirkti iki 100 eur maždaug tai vienas siūlė a 70 o kažkaip norėjau p20 galvoju kad kameros geresnes 

Kažkaip dėl kameros net neįsivaizduoju, bet Samsung A tipo modelių kameros man patinka, normaliai fotografuoja ir fokusuoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-12-24 19:09, Inflaesse_ parašė:

Iki 100 ? apie naują pamiršk,naudotus žiūrėk,svarbu ko tau reikia,ar kameros geros,ar ko?

A22 siūlyčiau,pigesnis ir tas pats kaip a33.

Kad nieko gero tas a22 p20 jau geriau manau ar p30 kameros geresnes jaučiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 467 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...