Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sokineja interneto greitis


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kreipkis y tiekeja.. As kai bute gyvenau , turejau sviesolaidini isvis jokiu problemu nebuvo , viskas kaip sviestu patepta buvo :) dabar sedziu su telia hibridiniu, tai kosmosas siuntinas ne internetas.. o cia tik per STEAM tau taip ? Nes man pvz. torrent siunciant su daug SEED siuncia ant viso greicio tarkim 80mb/s , bet koki epic games , ar steam platforma , sokineja tai 20mb/s tai 50mb/s... 

Redaguota , nario MynThOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), ZoLq parašė:

Čia MB/s , turi padaugint iš 8x ir gauusi interneto greitį , šiuo atveju  51,6*8 , ir gaunasi 413mbps~~

Ir ar tai šviesolaidis ar 4g+ modemas?

Sviesolaidis tiesiai i pc pajungtas.

 

prieš 1 valandą, MynThOn parašė:

Kreipkis y tiekeja.. As kai bute gyvenau , turejau sviesolaidini isvis jokiu problemu nebuvo , viskas kaip sviestu patepta buvo :) dabar sedziu su telia hibridiniu, tai kosmosas siuntinas ne internetas.. o cia tik per STEAM tau taip ? Nes man pvz. torrent siunciant su daug SEED siuncia ant viso greicio tarkim 80mb/s , bet koki epic games , ar steam platforma , sokineja tai 20mb/s tai 50mb/s... 

Pastebejau,kad tik ant steam,ant torrsnt normaliai,po 50mb ir siuncia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), MynThOn parašė:

Kreipkis y tiekeja.. As kai bute gyvenau , turejau sviesolaidini isvis jokiu problemu nebuvo , viskas kaip sviestu patepta buvo :) dabar sedziu su telia hibridiniu, tai kosmosas siuntinas ne internetas.. o cia tik per STEAM tau taip ? Nes man pvz. torrent siunciant su daug SEED siuncia ant viso greicio tarkim 80mb/s , bet koki epic games , ar steam platforma , sokineja tai 20mb/s tai 50mb/s... 

Man atvirksciai :D per steam/epic geriau ir greiciau siuncia, per torentus 2x silpniau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Pirmiausia tai parašymas labai neteisingas, kaip jau vienas narys minėjo reikia skirti megabitus ir megabaitus. Tiekėjai visada greitį isreiškia megabitais, o siuntimo greitis nurodomas megabaitais. Tai reiškia jog jūsų greitis megabaitais turėtų būti ~62,5 aišku šito greičio dažniausiai negausit, kaip pats ir minėjot turėtumėte gauti apie 50-55 megabaitus.

O dėl to jog šokinėja, man taip buvo, kai turėjau senesnį kietajį diską ir į jį įrašinėdavau žaidimus, steam ir siunčia ir įrašo žaidimą vienu metu, jei nespėja diskas apdoroto duomenų dažniausiai kenčia atsisiuntimo greitis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...