Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Uždarbiai kurie reikalauja ASMENS TAPATYBĖS patvirtinimo nebus patvirtinami!

Esi kupinas įdėjų? Domina įvairūs projektai? Tema tau


Manttroll

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

image.png.8fe10ac8f22ddee9b9a1a9d234f7db57.png

Sveikas :hi:, jei esi motyvuotas ir kupinas įdėju ši tema kaip tik tau, apie tai papasakosiu vėliau, o dabar šiek tiek apie projektą.

Jau daugiau kaip 6 mėnesius per savo laisvą laiką kūriau projektą pavadinimu Discordoo.

Jo tikslas palengvinti Discord serverių sukūrimą ir patobulinti juos įvairių Discord Badges/Emojų pagalba. Štai keletą pavyzdžių:

image.thumb.png.8597b2897781672cc40690593acc7a33.png

image.png.d942db6dd0cfe046179ee7daf6912280.png

image.png.7815139dff8cc63a772fb38ce743b0ac.png

image.png.1fe91123088d0e7c4a2e6b7582280add.png

 

Taip pat, keltas serverių templates, kur galima INSTANTLY sukurti savo discord serverį:

 

image.thumb.png.473fc6d73c49586b0aabd6e14442cb59.png

 

Pagal įdėją šis projektas taip pat turėjo turėti nuosavą Discord botą, kuris visą serverį padaro lengviau konfiguruoti (Šiuo momentu nusipirkus template yra rekomenduojami FREE TO USE botai)

Bet einame prie reikalo...

Į Discordoo įdėjau daug energijos ir laiko, labai gaila jį apleisti, nes rinkoje kažko tokio nėra, o galimybė jį išplėsti didžiulė, ypač kai Discord platforma kas met auga nežmonišku greičiu!

Pamatas pastatytas, trūksta tiek nedaug ir jis galės generuoti pasyvias pajamas.

Kadangi turiu daugiau projektų kurie reikalauja vis daugiau laiko, nebeturiu kada viską vienas galvoti ir tai apsiimti... Todėl mąstau apie komandos pastiprinimą, o jei nerasiu tinkamų kandidatų, tada apie projekto pardavimą...

Man nesvarbu koks tavo amžius, jei turi įdėjų, viziją ir kaip galėtum prisidėti, parašyk man.

Jei tu manai, kad šį projektą gali pastumėti, man tikrai nebus gaila dalintis pelnu.

Mano Discord: Manttroll#9081

Good Luck! :nice:

-----------

UPDATE

 

Šiandien paleidžiama nauja reklama:

image.thumb.png.0264994ac96faaf2ee044d4bdfaa64bd.png

image.png

Redaguota , nario Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...