Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nešiojamas kompiuteris ~1500


Nerijusb

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

noriu nusipirkti kompiuterį su kuriuo galėčiau  pažaisti žaidimų, bet ir esant poreikiui naudotis kelionėje.

Pradžiai užkliuvo šis https://www.senukai.lt/p/nesiojamas-kompiuteris-acer-nitro-5-nh-qbsep-009-pl-amd-ryzen-7-5800h-16-gb-1-tb-15-6/k6l4?utm_source=kaina24.lt&utm_medium=referral

Gal kažką pasiulysite optimaliau?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.novastar.lt/p/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-legion-5-17ach6h-amd-ryzen-5-5600h-nvidia-geforce-rtx-3060-6gb-512-gb-ssd-16-gb-ram-w11h-swe-72072

Prieš kiek daugiau nei pusę metų nusipirkau šitą loptopą, žiauriai geras, pati loptopo surinkimo kokybė kokia gera, jokių perkaitymo problemų kas yra dažnas atvejis su loptopais kad jie žiauriai kaista, klaviatūra irgi žiauriai patogi, vienintelis dalykas ko gaila kad neradau su šituo kompiuteriu kai pirkau tai už normalią kainą to pačio tik su 1TB SSD, teko pirkt su pusę tb bet visumoje nuostabus kompas, pasižiūrėk youtubėj review, aš pats irgi kai ieškojausi, labai daug reviewų prižiūrėjau ir šitas pagal kainos ir kokybės santykį yra geriausias variantas, dabar tik jeigu neklystu užkilę kainos loptopų, bet su tokiu biudžetu tokį kokį čia parodžiau nusipirksi, novastar'e išparduoti bet kitose svetainėse pilna tokių pat ir su 15'6 ekranais, su silpnesniais ir stipresniais RTX ir su intel'iais, nu pilna įvairių variantų, išsirink pagal save bet siūlau TIK lenovo legioną pirkt, pats sakiau kai pirksiu kažkada vėl naują lotopą, tai pirksiu nebent vėl lenovo legion tik naują modelį, nes ankščiau ar vėliau toks išeis, tai va tiek. jeigu nesudomins mano pasiūlymas, nežiūrėk tik į jokius MSI, nes ten tai kiek skaičiau vien problemos su perkaitymais, šitas kompas kad ir ant kiek tu jo galimybes išnaudosi, niekad aukščiau 68 laipsnių dar nebuvo užkaitęs, ventiliavimosi sistemos irgi labai geras, nu sakau, mano nuomone čia geriausias loptopas rinkoj, bet kiekvienas su sava nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, zet parašė:

https://www.novastar.lt/p/nesiojamas-kompiuteris-lenovo-legion-5-17ach6h-amd-ryzen-5-5600h-nvidia-geforce-rtx-3060-6gb-512-gb-ssd-16-gb-ram-w11h-swe-72072

Prieš kiek daugiau nei pusę metų nusipirkau šitą loptopą, žiauriai geras, pati loptopo surinkimo kokybė kokia gera, jokių perkaitymo problemų kas yra dažnas atvejis su loptopais kad jie žiauriai kaista, klaviatūra irgi žiauriai patogi, vienintelis dalykas ko gaila kad neradau su šituo kompiuteriu kai pirkau tai už normalią kainą to pačio tik su 1TB SSD, teko pirkt su pusę tb bet visumoje nuostabus kompas, pasižiūrėk youtubėj review, aš pats irgi kai ieškojausi, labai daug reviewų prižiūrėjau ir šitas pagal kainos ir kokybės santykį yra geriausias variantas, dabar tik jeigu neklystu užkilę kainos loptopų, bet su tokiu biudžetu tokį kokį čia parodžiau nusipirksi, novastar'e išparduoti bet kitose svetainėse pilna tokių pat ir su 15'6 ekranais, su silpnesniais ir stipresniais RTX ir su intel'iais, nu pilna įvairių variantų, išsirink pagal save bet siūlau TIK lenovo legioną pirkt, pats sakiau kai pirksiu kažkada vėl naują lotopą, tai pirksiu nebent vėl lenovo legion tik naują modelį, nes ankščiau ar vėliau toks išeis, tai va tiek. jeigu nesudomins mano pasiūlymas, nežiūrėk tik į jokius MSI, nes ten tai kiek skaičiau vien problemos su perkaitymais, šitas kompas kad ir ant kiek tu jo galimybes išnaudosi, niekad aukščiau 68 laipsnių dar nebuvo užkaitęs, ventiliavimosi sistemos irgi labai geras, nu sakau, mano nuomone čia geriausias loptopas rinkoj, bet kiekvienas su sava nuomone.

tai kad to kompo net nera sandelyje, jis zymiai silpnesnis uz ivardinta. o del tu modeliu nesnekek veju.. turiu pats lenovo legion ir su temperaturom problemos baisiai. ne nuo firmos pavadinimo cia tikrai problemos :Dd 

o siaip geriausia varijanta rinkoj uz ta suma jau pasirinkes kiek perziurejau kainoj24. nebent nori kazka pigiau, nes ir pigesnis zaislas cia jau visus lukescius tavus ispildytu, sitas dar biskiuka sakyciau overkillas, kad kelionem naudoti, tampyti ir pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

asmeniškai rekomenduočiau žiūrėt iš acer nitro 5 naujesniu modeliu. Pats turiu ir naudoju jau gera pusmetį, tai nuomonė tikrai gera, tik kad pas mane 8GB RAM, ir 512GB SSD, faktas labai trūksta tu dar 8gb ram ir SSD vietos, bet greitu metu upgrade'insiu ir manau tikrai per akys, naujausius žaidimus žaidžiu ultra grafikom ir jokiu problemu nėra. Perkaitimu taipogi nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip galvojate kuris geriau būtų. https://www.senukai.lt/products_comparison/lyhc/k6l4?source=%2Fc%2Fkompiuterine-technika-biuro-prekes%2Fnesiojami-kompiuteriai-ir-priedai%2Fnesiojami-kompiuteriai%2F5ei%3Ff%3Dsy1kZxd32

i5 manau būtų patogesnis naudojimui be papildomo monitoriaus su raiška 1440, bet ryzen rtx 3080 ir + 2 branduoliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Nerijusb parašė:

Kaip galvojate kuris geriau būtų. https://www.senukai.lt/products_comparison/lyhc/k6l4?source=%2Fc%2Fkompiuterine-technika-biuro-prekes%2Fnesiojami-kompiuteriai-ir-priedai%2Fnesiojami-kompiuteriai%2F5ei%3Ff%3Dsy1kZxd32

i5 manau būtų patogesnis naudojimui be papildomo monitoriaus su raiška 1440, bet ryzen rtx 3080 ir + 2 branduoliai

Rinkčiausi asmeniškai pirma varianta su CPU intel. Labai panašus į mano tik kad pas mane biški silpnesnis, įsidėtum papildomus 500gb ssd, ir turėtum gan labai galinga kompiuterį. O šeip gali pažiūrėt visokius "TEST" tarp youtube, google, ir nuspręsi manau kuris tau patraukliausias ir geresnis būtu žaidimu, programu FPS, darbo laikų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...