Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo atsinaujinimo darbai 2011


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 189
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sveiki, draugai, forumiečiai ir visi forumo lankytojai,

Noriu pranešti apie puikiai ir be jokių nesklandumų vykstančius pasiruošimo darbus.

Šiuo metu jau turime pilnai užbaigtą dizainą (šviesiai-tamsus), forumo varikliuką ir pasirengimą paieškos sistemoms. Liko linksmoji dalis - modifikacijų diegimas ir pritaikymas vartotojams, šioje dalyje darbas vyksta greitai ir smagiai, čia greitai matosi darbo vaisiai. O, bet, tačiau yra ir liūdnoji šio dalyko dalis - ilgai užtrunka tų modifikacijų testavimas. :) Tad neis visų darbų parodyti labai greitai, o dizainas bus parodytas tik prieš pat forumo atsinaujinimą, kad pataisyti smulkias klaidas.

Po atsinaujinimo visi galėsime džiaugtis šviesia, švaria ir nevarginančia, nauja svetainės išvaizda, daug smulkių patobulinimų ir keliomis naujovėmis. Aš šio atsinaujinimo laukiu labai nekantraudamas. :) Žinoma kaip visada po atsinaujinimo bus tokių, kuriems pasikeitimai iš karto nepatiks, bet esu tikras po mėnesio ir jie džiaugsis nauja išvaizda ir jos privalumais. Iš anksto perspėju dizainas spalvomis nuo dabartinio skirsis visiškai, tad neišsigąskit, nes dizainą jau išbandė nemažai žmonių, nuo 15m iki 45m ir nei vienas žmogus neturėjo jokio nusiskundimo, visi atsiliepimai buvo tik teigiami. Ir man jis labai patinka. :)

Gerų, šiltų dienų ir šilto ežero bei upės vandens linki SuperGames.lt administracija. ;) Ir džiaukitės vasara. ;)

Kad tik greiciau! Laukiu nesulaukiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4619 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...