Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA V alt:v GRP ieškau žmonių/investuoju.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!

 

Po ilgo laiko užsukau į forumą turėdamas tikslą surasti Perspektyvia, motyvuota ir vieninga Altv:v komandą. Nors ir didelių vilčių nededu surasti čia, tačiau pabandyti verta…

Tad ieškau naujam GRP stiliaus projektui šviežių žmonių. Ieškau nuo programuotojų iki dizaino spręndimo. 

Mano tikslas neuždirbti, o pabandyti suteikti GRP stiliaus žaidimo fanam vietą kur praleisti laisvalaikį. Pabandyti įnešti į rinką kažką naujo ir nematyto lietuvos žaidėjam. Žaidimų serverių pasaulyje jau esu ilgus metus, taip pat ir šiuo metu turiu žaidimų projektą tik kitokios pobūdžio. Patirties žaidimų rinkoje turiu virš 12metų, žinau ir suprantu ko trūksta žaidėjam, tik gailą jog ne viską galiu įgyvendinti savo rankomis. Nors noras sukurti GTA V žaidimo serverį jau senai sukasi galvoje, kadangi RP stilius visiškai nekelia žaidimo malonumo. 

Finansiniais reikalais apsiimsiu aš, suteiksiu vietą kur laikyti serverį. Taip pat marketingo spęndimais apsiimsiu aš. Visais projekto vidaus ir iššorės spręndimais taip pat.

 

Jeigu tu, toks kaip ir aš - nesiekiantis pelno, o patinka ką darai. Susiek su manim!

 

Taip pat kaip antram planui: 

Galiu suteikti investicija į GRP projektą. Investuojama suma gali siekti  xxxx eurų , priklauso nuo idėjos, vizijos, infrastruktūros, asmenų ir kitų subjektu. ( 15 mečiam savo lėšu neinvestuoju) Būtų šaunu bendradarbiauti su pilnamečiais asmenim.

 

Savo kontaktinius duomenis palikite apačioje arba Forumo Dm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, 7olotov parašė:

Abejoju ir aš ar čia tokių pavyks rasti.. :D Kad ir idėja graži, jau 2 GRP yra, kurkit RP gal bus susidomėjimo, šiais laikais GRP sunkiai limpa, tik pavieniams kas iš samp atėję, tai taip.

Redaguota , nario Tuk1s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Tuk1s parašė:

Abejoju ir aš ar čia tokių pavyks rasti.. :D Kad ir idėja graži, jau 2 GRP yra, kurkit RP gal bus susidomėjimo, šiais laikais GRP sunkiai limpa, tik pavieniams kas iš samp atėję, tai taip.

Reikia reklamuotis stipriai ko jūs nedarote. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Tuk1s parašė:

Abejoju ir aš ar čia tokių pavyks rasti.. :D Kad ir idėja graži, jau 2 GRP yra, kurkit RP gal bus susidomėjimo, šiais laikais GRP sunkiai limpa, tik pavieniams kas iš samp atėję, tai taip.

Na nepabandžius nesužinosi, kaip sakoma pirmą reikia patirti savo “kailiu”. Dėl susidomėjimo ir “lipimo” tikrai nesutikčiau su tavim… Sukurti į vieną, o savo produkta reikia mokėti ir pateikti klientui, neužtenka tik jį sukurti.Šiuo metu ir didelės pasiūlos rinkoje nėra, tos pačios ir veiklos ar užsiemimu serveriuose. Čia tik mano asmeninė nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), casper03 parašė:

Na nepabandžius nesužinosi, kaip sakoma pirmą reikia patirti savo “kailiu”. Dėl susidomėjimo ir “lipimo” tikrai nesutikčiau su tavim… Sukurti į vieną, o savo produkta reikia mokėti ir pateikti klientui, neužtenka tik jį sukurti.Šiuo metu ir didelės pasiūlos rinkoje nėra, tos pačios ir veiklos ar užsiemimu serveriuose. Čia tik mano asmeninė nuomonė.

Pritariu, kad reik mokėti pateikti, žinoma čia puikus būdas save realizuoti tokiuose dalykuose, bet jei tu nekoduosi, labaaaai labaaai duodu didelį procentą, kad LT rinkoje nerasi žmogaus, kuris bus lygiai taip pasiryžęs eiti iki galo ir po kurio laiko tiesiog nenumes darbo arba išlaikys motyvaciją. Samp'as yra viena, ten kurti paprasta, čia galimybės plačios, su fivem sunku konkuruoti, ten jau viskas yra paruošta serverį gali paruošti per savaitę ar dvi, bet nebus optimizuota, nebus unikalu, nebus kažkas naujo. Nori padaryti tai ko nepadarys dauguma, tada daryk ragemp arba alt:v. Čia viskas visiškai kitaip. Pats su alt:v jau 3 metai dirbu, prie projekto metai, o veiklos dar tik pusę tiek kiek norėčiau kad būtų. Aišku dirbu vienas prie pačio kodo, bet net ir su keletu žmonių, net su platinta modifikacija pildant toliau ar redaguojant, reikalų bus nežmoniškai daug.
Svarbiausia jei turi užsidegimą ir tikrai manai, kad tai bus ir pačiam šioks toks iššūkis, tai pilnai tau pritariu, čia gera vieta atsiskleisti. Tikiuosi tik pakėliau motyvaciją šia tema ir tai darysi, linkiu sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...