Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pinigai uz perziuras


Ohara

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Siulau realia galimybe uzsidirbti internetu su 100 proc ismokejimu. Jums tereikes dvieju programu viena is ju tai Netcom world programele pridedu registracijos nuoroda https://www.netcomworld.net/register/221250188 paskui binance programeles. Kaip veikia Netcom world. Tai sistema ismokanti pinigus uz vaizdeliu perziura, draugu kvietima. Ko jums reikia tai papildyti binance programeles saskaita, pasikeisti valiuta i USDT. Persivesti norima suma i Netcom world programele ir nusipirkti norima vip. Vipu kainos prasideda 100 usdt baigiasi 20 tukst usdt. Nuo to priklauso jusu uzdarbis. Jau pirmaji menesi atgaunate 30 proc inestu pinigu. O antraji menesi uzdirbate 130 proc. Kaip pvz inese 100 usdt kiekviena diena gaunate 3.9 usdt per menesi apie 130 usdt. Per metus 1400 usdt. Isbandyta programa tikrai ismoka prisegsiu nuotraukas, kad tikrai matytumete. Prisijungus parasote savo telefono numeri pridesiu jus i 4 telegram kanalus kuriuose galesyte bendrauti ir matyti kaip jau dirba apie 130 tukst zmoniu. Kvieciate artimuosius, draugus uz tai gaunate papildomus bonusus. 

Screenshot_20220604-061000.jpg

Screenshot_20220604-061012.jpg

Screenshot_20220604-061037.jpg

Screenshot_20220604-061051.jpg

Screenshot_20220604-061305_Binance.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Xan parašė:

image.png.5ea8419c65eaf9957e125dbcdcf3a8da.png

Pasiskaityk kas yra ponzi schema ir piramyde. Taip lengvai tau niekas pinigu neduoda. Inesiau pirma menesi 100 usdt. Dbr i diena gaunu po 25 usdt ir nusiimu po 22 usdt atskaicius mokescius. O piramyde niekas tau neduos taip lengvai pinigu. Ponzi schema isvis patyliu. Taip, lad sekmingai uzdirbu kasdien. Kaip ir kiti kuriuos pakvieciau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Ohara parašė:

Joks klonas. Gali uzdirbti tikrai neblogus pinigus, uz tikrai maza investicija. 

Tai, kad gali uždirbti gerus tai taip, bent Fenton, lygiai tas pats ką reikia ir čia daryti, bet Fenton veikia jau nuo pernai metų ir whatsapp, telegram grupės lietuvių, kur kasdien keliam įrodymus. O čia ar turite tokias grupes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Deimis parašė:

Tai, kad gali uždirbti gerus tai taip, bent Fenton, lygiai tas pats ką reikia ir čia daryti, bet Fenton veikia jau nuo pernai metų ir whatsapp, telegram grupės lietuvių, kur kasdien keliam įrodymus. O čia ar turite tokias grupes?

Taip turim. Lygiai tas pats. Ir veikia pns laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Deimis parašė:

Bet man neleidžia užsiregistruoti require invitation code prašo, nors įvestas.

Taska nuimk, gali buti uzdetas gale skaiciuku. Buna kartais uzdeda kazkodel.

2 minutes prieš, Deimis parašė:

Bet man neleidžia užsiregistruoti require invitation code prašo, nors įvestas.

Siaip tai turetu leisti, nes snd jau registravosi keli asmenys. Nes man rodo komandos informacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas klausimas kurį turėtum išsikelti: Kaip ši įmonė pasidaro pajamų?

Aš nesidomėjau labai daug tuom, bet mano pažįstami/draugai apie tai kalba, tai turbūt šitas jau viral praėjo. Bent jau man atrodo, kad čia piramidinė sistema, kuri užsidirba tik iš naujai pakviestų žmonių įnešto deposito. Taip, dar neaišku kada jos galas, todėl yra galimybė "užsidirbti" pinigų , bet kai nutrūks grandinė ir čia tik laiko klausimas kada, visas projektas tiesiog dings. 

Gal turi info kiek šiame projekte šiuo metu dalyvauja žmonių? Telegram grupės narių skaičių?

Good luck! ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Manttroll parašė:

Pirmas klausimas kurį turėtum išsikelti: Kaip ši įmonė pasidaro pajamų?

Aš nesidomėjau labai daug tuom, bet mano pažįstami/draugai apie tai kalba, tai turbūt šitas jau viral praėjo. Bent jau man atrodo, kad čia piramidinė sistema, kuri užsidirba tik iš naujai pakviestų žmonių įnešto deposito. Taip, dar neaišku kada jos galas, todėl yra galimybė "užsidirbti" pinigų , bet kai nutrūks grandinė ir čia tik laiko klausimas kada, visas projektas tiesiog dings. 

Gal turi info kiek šiame projekte šiuo metu dalyvauja žmonių? Telegram grupės narių skaičių?

Good luck! ;)

 

Kolkas apie 120 tukst asmenu per visas grupes. Bet dar kiek tu grupiu yra as nzn. Cia kuriose as esu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Manttroll parašė:

Holyy Sh*t :D Aukščiausi piramidėje jau Havajuose chilina :D

Tikrai, kad cilina auksciausias vip 20 tukst, ir yra jau kas turi. As tai savo atsiimiau su siek tiek pliuso, o dbr baigiu 4 vip nusipirkti. Tada manau pasiimsiu tukstanti koki ir ramus galesiu sedeti toliau vip keldamas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ohara parašė:

Tikrai, kad cilina auksciausias vip 20 tukst, ir yra jau kas turi. As tai savo atsiimiau su siek tiek pliuso, o dbr baigiu 4 vip nusipirkti. Tada manau pasiimsiu tukstanti koki ir ramus galesiu sedeti toliau vip keldamas. 

Tu įsidėjai pinigus ir iš to ką gauni upgradini naują lygį?

Be to ar yra ten pakvietimų sistema?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Manttroll parašė:

Tu įsidėjai pinigus ir iš to ką gauni upgradini naują lygį?

Be to ar yra ten pakvietimų sistema?

 

Gali ulgradinti is to ka gauni arba nusiimti. Tarkim inesiau 100 usdt. Uzdirbau 200 usdt ir gali nusipirkti 2 vipa jau uz 300. Tereikia damoketi skirtuma. Tik ne is savo kisenes aisku. Tai as jau nusiimiau kas buvo ideta ir dbr turiu vipa uz 600 ir 200 usdt saskaitoj programeles. Pakvietimu sistema yra uz pakviesta vip gauni papildoma suma ir uz atliktas uzduotis procenta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Ohara parašė:

Gali ulgradinti is to ka gauni arba nusiimti. Tarkim inesiau 100 usdt. Uzdirbau 200 usdt ir gali nusipirkti 2 vipa jau uz 300. Tereikia damoketi skirtuma. Tik ne is savo kisenes aisku. Tai as jau nusiimiau kas buvo ideta ir dbr turiu vipa uz 600 ir 200 usdt saskaitoj programeles. Pakvietimu sistema yra uz pakviesta vip gauni papildoma suma ir uz atliktas uzduotis procenta. 

O kokia esmė tuose telegram grupėse būti? Ten užduotis duoda, ar kaip tai veikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 622 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...