Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

F1 2022 lyga?


Bulldog'as

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 650 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

 

senas svečias šitam forume besu, bet ne apie tai ? 
Tikriausiai daugelis žinot, kad liepos mėnuo prasidės nuo naujojo F1 žaidimo. Tai yra klausimėlis gal yra norinčių kurti lygą ir aplamai kurti Lietuvos F1 ESports community, kur žmonės galėtų rinktis į lygas ir šiaip padiskutuoti? Bandyčiau visą tai daryti vienas, bet norėtųsi bent vieno ar dviejų bendraminčių su savomis idėjomis. Jei yra toks community ir aš nežinau, tai labai didelė gėda man ir apšvieskit mane ?

 

Kaip manot ar būtų didelis susidomėjimas tokiu reikalu? 
 

O jei kas nori prisijungti ir kurti community parašykit į DC: nezinau456#1778

Redaguota , nario Bulldog'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Kažkada buvo tokios lygos kaip LRC.LT, F1Lietuva.com, GPR.LT, F1Taurė.LT ir kt su rFactor, LFS ir F1 Challenge simuliatoriais ir F1 modifikacija. Paskutinis turnyras turnyras kažkurio projekto gal 2014 metais vyko ir žlugo nes dingo susidomėjimas autosportu arba tie "vaikai" užaugo, o naujų entuziastų simracerių taip ir neatsirado. Nemanau kad ir dabar tokių yra. Paskutinį kartą rimti lietuviški SimRacing turnyrai vyko prieš 12 metų.

https://www.youtube.com/watch?v=zWrctnSpgck&t=7s&ab_channel=FabregasLT
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, FedingasLT parašė:

Kažkada buvo tokios lygos kaip LRC.LT, F1Lietuva.com, GPR.LT, F1Taurė.LT ir kt su rFactor, LFS ir F1 Challenge simuliatoriais ir F1 modifikacija. Paskutinis turnyras turnyras kažkurio projekto gal 2014 metais vyko ir žlugo nes dingo susidomėjimas autosportu arba tie "vaikai" užaugo, o naujų entuziastų simracerių taip ir neatsirado. Nemanau kad ir dabar tokių yra. Paskutinį kartą rimti lietuviški SimRacing turnyrai vyko prieš 12 metų.

https://www.youtube.com/watch?v=zWrctnSpgck&t=7s&ab_channel=FabregasLT
 

 

Gal nori pabandyt atkurti visa tai, bet stipriau, jei išeitų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-07-09 23:26, Bulldog'as parašė:

Gal nori pabandyt atkurti visa tai, bet stipriau, jei išeitų? 

Lietuvoje nėra tokio susidomėjimo lenktynėmis, ypač SimRacingu, koks buvo prieš 15 metų.
Antrą tie buvę SimRaceriai jau užaugo tarp jų ir aš, todėl savo duoklę esam atidavę.
Jeigu tu rimtai kažką planuoji aš galėčiau tik patarėju, konsultantu pabūti. Nes F1 virtualų čempionatą organizuoti, tai ne tas pats kas CS 1.6 Serverius paleisti ir daugiau nieko daryti nereikia, tik sąskaitas laiku mokėti už VPS.

 

Prie pokalbių norisi ir pažaisti ir straipsnių paskaityti ir juos aptarti:
CS 1.6 Serveriai
image_290722_445324.gif

Redaguota , nario FedingasLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 650 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...