Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Programavimo paslaugos. [C++, FIVEM]


nojus124123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

Manau esu visai išmokęs C++ kalbą, ir noriu pradėti užsidirbti. Taigi galiu padėti padaryti jūsų C++ namų darbus, jūsų norimus projektus. Galiu netgi padėti su fivem projektais (turiu daug patirties kurdamas serverius įvairius.), turiu atitinkamai žinių su Lua, moku su linux dirbti, moku su duomenų bazėmis, gal kažko nepaminėjau, bet pameginkite kreiptis ir manau padėsiu. Kadangi programavimo kalbos vienaip ar kitaip panašios, galiu ir integruotis į jūsų norimą, tik nemėgstu svetainių programavimo. Tai už atitinkamą sumą viską galime nuspręsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
17 minutes prieš, Zero Two parašė:

pagal sita 

ekspertu nepavadinciau, labiau gal megeju

also svetainiu programavimas yra pagrindas tech kompaniju, bet svetainiu programavimas nera butinai tai ka tu isivaizduoji, ir galetum pasigilinti apie tai

anyway sekmes

Omeny aš turėjau front end nemėgstu, ir ar į kažkieno c++ namų darbą, kažkas labai daug pastangų turėtų įdėti, jog pats žmogus nesuprastų ką jam atsiuntė? Ir plius kas sakė, kad aš esu visų galu meistras? Aš nevadinu save ekspertu, aš mokinuosi, tai puikiai paminėjau. Nu bet ko čia tikėtis, Lietuva neigiamos nuomonės žmonės, kad tik įgelti.

Redaguota , nario nojus124123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, nojus124123 parašė:

Omeny aš turėjau front end nemėgstu, ir ar į kažkieno c++ namų darbą, kažkas labai daug pastangų turėtų įdėti, jog pats žmogus nesuprastų ką jam atsiuntė? Ir plius kas sakė, kad aš esu visų galu meistras? Aš nevadinu save ekspertu, aš mokinuosi, tai puikiai paminėjau. Nu bet ko čia tikėtis, Lietuva neigiamos nuomonės žmonės, kad tik įgelti.

geresnis programuotojas suprastu, kad parase 3 tokias pat funkcijas su kitais pavadinimais ir idejo daugiau pastangu nei parasyti 1 ir ja naudoti visur :)

as tau pasiuliau sriciu kuom pasidometi, bet kazkodel priemei tai kaip puolima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), Zero Two parašė:

geresnis programuotojas suprastu, kad parase 3 tokias pat funkcijas su kitais pavadinimais ir idejo daugiau pastangu nei parasyti 1 ir ja naudoti visur :)

as tau pasiuliau sriciu kuom pasidometi, bet kazkodel priemei tai kaip puolima

Nu tai kas iš to, kad 3 funkcijos, gal žmogus bent jau supras, kas kaip veikia? 

Iš tavo pranešimų, realiai vos ne kiekvienas, kaip tu kritiką tiesiog svaidai visiem. Pozityvo žmogau!

Redaguota , nario nojus124123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, nojus124123 parašė:

Nu tai kas iš to, kad 3 funkcijos, gal žmogus bent jau supras, kas kaip veikia? 

Iš tavo pranešimų, realiai vos ne kiekvienas, kaip tu kritiką tiesiog svaidai visiem. Pozityvo žmogau!

tas, kad tu pats nesupranti kaip veikia, o tavo dabartinis bandymas pasiteisinti ta dar labiau reinforcina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-05-14 11:14, nojus124123 parašė:

Sveiki, 

Manau esu visai išmokęs C++ kalbą, ir noriu pradėti užsidirbti. Taigi galiu padėti padaryti jūsų C++ namų darbus, jūsų norimus projektus. Galiu netgi padėti su fivem projektais (turiu daug patirties kurdamas serverius įvairius.), turiu atitinkamai žinių su Lua, moku su linux dirbti, moku su duomenų bazėmis, gal kažko nepaminėjau, bet pameginkite kreiptis ir manau padėsiu. Kadangi programavimo kalbos vienaip ar kitaip panašios, galiu ir integruotis į jūsų norimą, tik nemėgstu svetainių programavimo. Tai už atitinkamą sumą viską galime nuspręsti.

Airidas#9386 Discord man labai reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...