Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

C++ pagalba


Visraktis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tu kažką išmastai? Jau ne pirmą karta matau kaip prašai pagalbos, jei nori išmokti programuoti, tai tiek neužteks gyvenime.

Tiesiog reikia mokėti skaityti, sako, jog kintamasis m parodo kiek autobusų numerių stojo toje stotelėje, t.y viena stotele = viena eilute.

tai pagal duomenu faila gali matyti, jog viskas pasikeicia: 

n

m  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)

m  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)

m  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)

tada prašo sukurti dvi atskiras funkcijas, kurios apskaiciuoja maziausia bei didziausia reiksme.

Tai per tas eilutes sukuri funkcija, kuri skaiciuoja kuri randa maziausia skaiciu, ir ziurint kaip kursi funkcija, ar iskart kad rasytu kurios kartojasi, ar ne.

o su didziausia funkcija realiai tas pats, ir issprendi. Pridejau nuotrauka, kuri yra pavyzdys kaip veikia didziausios ar maziausio reiksmes suradimo funkcija, int diena kintamasis buvo siaip, jei buciau norejes kazkaip grazinti ir diena kuri yra, bet padariau kitaip, ir neistryniau.

image.png

Redaguota , nario nojus124123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 6 valandas(-ų), nojus124123 parašė:

O tu kažką išmastai? Jau ne pirmą karta matau kaip prašai pagalbos, jei nori išmokti programuoti, tai tiek neužteks gyvenime.

Tiesiog reikia mokėti skaityti, sako, jog kintamasis m parodo kiek autobusų numerių stojo toje stotelėje, t.y viena stotele = viena eilute.

tai pagal duomenu faila gali matyti, jog viskas pasikeicia: 

n

m  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)

m  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)

m  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)  (sugalvotas kintamasis)

tada prašo sukurti dvi atskiras funkcijas, kurios apskaiciuoja maziausia bei didziausia reiksme.

Tai per tas eilutes sukuri funkcija, kuri skaiciuoja kuri randa maziausia skaiciu, ir ziurint kaip kursi funkcija, ar iskart kad rasytu kurios kartojasi, ar ne.

o su didziausia funkcija realiai tas pats, ir issprendi. Pridejau nuotrauka, kuri yra pavyzdys kaip veikia didziausios ar maziausio reiksmes suradimo funkcija, int diena kintamasis buvo siaip, jei buciau norejes kazkaip grazinti ir diena kuri yra, bet padariau kitaip, ir neistryniau.

image.png

O kas blogai su pagalbos prašymu?

Pataiasyk mane jei klystu, bet manau, kad šio forumo esmė ir yra tokia. 
Papildomai norėčiau pridurti, kad didžioji dalis šių uždavinių kol kas nėra mano lygio, bet taip sutapo ir jie buvo man priskirti. Dėl šios priežasties dar vis dažnai susiduriu su žinių bagažo trūkumu ir dažnai net neįsivaizduoju kaip tas kodas turi atrodyti. Todėl ir klausiu. Nemanau, kad tai yra blogai...

P.S dėkui už pagalbą.

Redaguota , nario Visraktis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Visraktis parašė:

O kas blogai su pagalbos prašymu?

Pataiasyk mane jei klystu, bet manau, kad šio forumo esmė ir yra tokia. 
Papildomai norėčiau pridurti, kad didžioji dalis šių uždavinių kol kas nėra mano lygio, bet taip sutapo ir jie buvo man priskirti. Dėl šios priežasties dar vis dažnai susiduriu su žinių bagažo trūkumu ir dažnai net neįsivaizduoju kaip tas kodas turi atrodyti. Todėl ir klausiu. Nemanau, kad tai yra blogai...

P.S dėkui už pagalbą.

Atrodo, kad rašai temas kiekvieną dieną, o kažkokių pastangų iš tavo pusės nesimato, neikeli ką pats bandei daryti. Susidaro įspūdis, kad rašai čia, kad gautum greitą atsakymą ir kad nebereiktų nieko pačiam daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Zero Two parašė:

Atrodo, kad rašai temas kiekvieną dieną, o kažkokių pastangų iš tavo pusės nesimato, neikeli ką pats bandei daryti. Susidaro įspūdis, kad rašai čia, kad gautum greitą atsakymą ir kad nebereiktų nieko pačiam daryti.

Sutinku, tačiau dažniausiai stengiuosi paprašyti tik kokios nors konkrečios dalies. Juk neprašau jūsų daryti viso uždavinio. O kadangi neprašau viso uždavinio kodo, nematau tikslo ką pats esu padaręs ir bekelti. 

Bet jeigu jums taip geriau, kitą kartą prašydamas pagalbos įkelsiu ir tai, ką jau esu padaręs. :)

Redaguota , nario Visraktis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-05-06 19:48, Visraktis parašė:

O kas blogai su pagalbos prašymu?

Pataiasyk mane jei klystu, bet manau, kad šio forumo esmė ir yra tokia. 
Papildomai norėčiau pridurti, kad didžioji dalis šių uždavinių kol kas nėra mano lygio, bet taip sutapo ir jie buvo man priskirti. Dėl šios priežasties dar vis dažnai susiduriu su žinių bagažo trūkumu ir dažnai net neįsivaizduoju kaip tas kodas turi atrodyti. Todėl ir klausiu. Nemanau, kad tai yra blogai...

P.S dėkui už pagalbą.

Jeigu matai, jog kyla problemų išsprendžiant šiuos uždavinius, tai megink spręsti lengvesnius arba žiūrėti video ar netgi kokia teorija internete. Būk protingas nedaryk geriau taip, kažkas padaro o tu nusirašai, taip neišmoksi žinok, geriausiai išmokstama, kaip pats įveiki tai, arba bent jau pats internete randi, kaip tai išspręsti. Matau, kad čia ktu uždaviniai, anksčiau ir man buvo sunku juos išspręsti, bet aš tiesiog juos praleidau, nes tiesiog nesugebėdavau sugalvoti logiškai kaip juos išspręsti, pradėjau žiūrėti video youtube, teorija, žiūrėti kitų sukurtus kodus githube,  spręsdamas lengvesnius uždavinius, aš kažkaip pradėjau juos lengviau įveikti. Tai siūlau ir tau taip, jei bandai kažką sieti su programavimu. 

Redaguota , nario nojus124123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...