Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KA PASIRIKTI XBOX 360 ELITE AR PS3


Macro

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

jei nepirksi zaidimu tai geriau tada ps3 ji galetum atryst ir persisiuntes kelt zaidimus i hdd ir zaist online nemokamai o xbox atristum online mebegaletum lost ir dar xbox pultelis su baterijom o ps3 ikraunamas

Xbox 360 gali nusipirkti kraunamus pultelius.

Nebesvaik gerai? Kai turėsi xboxą ir tada gal suprasi ką nors. Galėsi Online žaist ir nusiflešinus, tačiau tikimybė gauti baną, o tada jau nebegalėsi.

Jeigu su agdx (Rodos taip vadinasi ta programa) patikrinsi tai galėsi saugiai lošti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu eilini karta nusisneki jeigu nezinai nieko isvis nekalbek jau pagal nicka viska pasako kad su proto esi susipykes sneka ir nusisneka,ir tai visi zino kad xbox turi geresni gelezi negu ps3 bet abi konsoles yra normalios bet kai tavo durnai galvai nedasunta ir nusisneki eilini karta tai geriau jau patiletum.

KUO gerenė geležis? KUO? Kur skaičiai, kuo remiesi? Tamstos nuomonė apie "nicka" ir įsivaizduojamus parametrus nei man - nei kam kitam tiesiog nerūpi.

Xbox 360 gali nusipirkti kraunamus pultelius.

Jeigu su agdx (Rodos taip vadinasi ta programa) patikrinsi tai galėsi saugiai lošti.

O aš "nusipirkinėju" žaidimus, PS3 jau iškart su kraunamais pulteliais (kuriuos gali vos ne kaip kinektą naudoti). Ir nesuku galvos, ar reiks nulaužinėti kad tik online palošt ką :P

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

KUO gerenė geležis? KUO? Kur skaičiai, kuo remiesi? Tamstos nuomonė apie "nicka" ir įsivaizduojamus parametrus nei man - nei kam kitam tiesiog nerūpi.

O aš "nusipirkinėju" žaidimus, PS3 jau iškart su kraunamais pulteliais (kuriuos gali vos ne kaip kinektą naudoti). Ir nesuku galvos, ar reiks nulaužinėti kad tik online palošt ką :P

Tu tikras Play Station fan boyus, nepripažįsti kitokių konsolių...

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl nepripažystu? Mielai priimsiu jei padovanosit Xbox360, Wii, ar jeigu užsakysit man dovanų PS4 ar XBOX720 tikrai neatsisakysiu. Arba bet kokių konsolių žaidimų pridovanosit. Tiesiog man patinka mažvaikius erzinti akis badančiais faktais, kai jie nieko normalaus negali pasakyti :D cypia, kad Xbox360 geresnis, geriausias, kai faktas jog PS3 dešimtmečiais palikęs su tom AA batareikom... :funny:

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl nepripažystu? Mielai priimsiu jei padovanosit Xbox360, Wii, ar jeigu užsakysit man dovanų PS4 ar XBOX720 tikrai neatsisakysiu. Arba bet kokių konsolių žaidimų pridovanosit. Tiesiog man patinka mažvaikius erzinti akis badančiais faktais, kai jie nieko normalaus negali pasakyti :D cypia, kad Xbox360 geresnis, geriausias, kai faktas jog PS3 dešimtmečiais palikęs su tom AA batareikom... :funny:

Na bent jau mes (na aš bent jau) neesam mažvaikiai...

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...