Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galima kritikos šioje dainoje?


qart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2022-04-27 22:23, newyorkas parašė:

net og version'as mažiau autotuno naudoja???

 

2022-04-27 23:40, Sprunkenz0 parašė:

Kaip ir minėjo aukščiau, ryškiai per daug autotune.

 

2022-04-28 00:38, Xan parašė:

efektai lievai sumasterinti, kaip ir kolegos minėjo aukščiau

 

prieš 20 valandas(-ų), Epic Skry parašė:

Autotuno prikišta daug galvojant kad tai padės bet iš tikro per ausis kerta iš kart. Ir kaip yra pasakęs Snoop dogg pas kiekviena same shit sound'as.

 

prieš 11 valandas(-ų), Psychopath parašė:

Per daug tune atrodo vps nebandyta jo taikyt o sauta max...

Kaip ir minėjau, atsižvelgsiu į viską, atsakant į šiuos kritikavimus, - atrodo, jog jūs tik bandote būti kritiški, o iš tikrųjų patys nežinote kas su ta daina blogai, nieko nesakau - autotun'o gali būti per daug - visgi vieno ausim tikus, kito ausim gali garsas pjauti, bet atsakant, ar jo prikišta daug, deja, taikyta ir atitaikyta kaip buvo norima, yra ir kiti efektai, kurie buvo daromi pagal norus, na o pabaigai pasakyti galiu, kad jeigu prašau pakritikuoti, tai būkit originalūs, o ne kaip vienas parašė, taip visi, - "kaip aukščiau minėta", aš bandau tobulėti, o ne kovoti prieš jūsų avelių gyvenimus, sėkmės ir geros dienos!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), qart parašė:

 

 

 

 

Kaip ir minėjau, atsižvelgsiu į viską, atsakant į šiuos kritikavimus, - atrodo, jog jūs tik bandote būti kritiški, o iš tikrųjų patys nežinote kas su ta daina blogai, nieko nesakau - autotun'o gali būti per daug - visgi vieno ausim tikus, kito ausim gali garsas pjauti, bet atsakant, ar jo prikišta daug, deja, taikyta ir atitaikyta kaip buvo norima, yra ir kiti efektai, kurie buvo daromi pagal norus, na o pabaigai pasakyti galiu, kad jeigu prašau pakritikuoti, tai būkit originalūs, o ne kaip vienas parašė, taip visi, - "kaip aukščiau minėta", aš bandau tobulėti, o ne kovoti prieš jūsų avelių gyvenimus, sėkmės ir geros dienos!

Ha pats supratai ką parašai ? Liepai parašyti kritiką apie savo "dainą" parašėm tikslias klaidas dėl ko klausyti neįmanoma tavo atsakymas "taikyta ir atitaikyta kaip buvo norima" Tai kita karta neklausinėk dėl ko tavo gabalai nėra niekam įdomūs. Galbūt 10 - mečiai  pasiklauso ir taipogi išjungę nežinau ką tu čia derini ir ką bandai bet tiesiog geriau nebekurk jei toliau ne klausysi kritikos ir pisi į vienus vartus savo "atitaikymą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matai gi jam kritika netinka, turi but kritika bet gera, tipo viskas zjbs tik bet kazka pasakykit vistiek

dabar gausi be filtro:

daina šūdas, autotune ir reverbas sumasterinti kaip 11 mečio vaiko, lyrics'ai eilinė lietuviška šūdino repo virtuvė, "repuoji" ne bar'ais po 4, bet random, ir gaunasi gaidys

galėčiau dar test, bet *Myliu SuperGames.lt* 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Epic Skry parašė:

Ha pats supratai ką parašai ? Liepai parašyti kritiką apie savo "dainą" parašėm tikslias klaidas dėl ko klausyti neįmanoma tavo atsakymas "taikyta ir atitaikyta kaip buvo norima" Tai kita karta neklausinėk dėl ko tavo gabalai nėra niekam įdomūs. Galbūt 10 - mečiai  pasiklauso ir taipogi išjungę nežinau ką tu čia derini ir ką bandai bet tiesiog geriau nebekurk jei toliau ne klausysi kritikos ir pisi į vienus vartus savo "atitaikymą".

Pradėkime nuo to, kad aš nesakiau, jog neklausysiu kritikos, tačiau kalbant apie vaikus, tai toks vaizdas susidaro, kad asmenys rašantys čia, ne vyresni nei 18kos - vienas parašė autotune, kiti iš paskos kaip žąsiukai autotune, aš niekam nieko neliepiau, kaip tu sakai, o paprašiau konstruktyvios, protu apmastytos, ne kaimo kritikos, o su tokiais atsakymais kaip "daryta belekaip, galbūt klauso 10mečiai, masterinta 11mečio ir pan." tai galit praslyst į šoną, nes tokios nuomonės net nėra man aktualios. O kai sakai tiesiog geriau nebekurk, tai nuoširdžiai tikiuosi, jog ateis ir tavo gyvenime momentas kai tau pasakys, kad nedarytum to ko pats labai nori. Pažiūrėsiu, ar imsi ir nustosi ir ar neginsi savo nuomonės :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, qart parašė:

Pradėkime nuo to, kad aš nesakiau, jog neklausysiu kritikos, tačiau kalbant apie vaikus, tai toks vaizdas susidaro, kad asmenys rašantys čia, ne vyresni nei 18kos - vienas parašė autotune, kiti iš paskos kaip žąsiukai autotune, aš niekam nieko neliepiau, kaip tu sakai, o paprašiau konstruktyvios, protu apmastytos, ne kaimo kritikos, o su tokiais atsakymais kaip "daryta belekaip, galbūt klauso 10mečiai, masterinta 11mečio ir pan." tai galit praslyst į šoną, nes tokios nuomonės net nėra man aktualios. O kai sakai tiesiog geriau nebekurk, tai nuoširdžiai tikiuosi, jog ateis ir tavo gyvenime momentas kai tau pasakys, kad nedarytum to ko pats labai nori. Pažiūrėsiu, ar imsi ir nustosi ir ar neginsi savo nuomonės :) 

Kaip manai kodėl visiem būtent kerta autotune? Į tokį atvejį reikia atkreipti dėmesį, jog tai pagrindinė problema, o ne tai, kad visi tą patį per tą patį:D sorri, bet tau reiktų pakeisti savo mąstymą ir suprasti kas yra kritika, o tada jau tik jos prašyti, nes šiam momentui tu nieko iš to nepasiimsi. 

Į temą: autotune, žiauriai kerta, neįmanoma ištempti daugiau 20sec

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Xan parašė:

matai gi jam kritika netinka, turi but kritika bet gera, tipo viskas zjbs tik bet kazka pasakykit vistiek

dabar gausi be filtro:

daina šūdas, autotune ir reverbas sumasterinti kaip 11 mečio vaiko, lyrics'ai eilinė lietuviška šūdino repo virtuvė, "repuoji" ne bar'ais po 4, bet random, ir gaunasi gaidys

galėčiau dar test, bet *Myliu SuperGames.lt* 

 

Netrauksiu iš wiki ką reiškia kritika, betkuriuo atveju manau nesupratom vienas kito -  aš prašiau konstruktyviai išdėlioti kas nepatinka dainoje, o kai rašei "efektai lievai sumasterinti, kaip ir kolegos minėjo aukščiau" tai tik galiu pažiūrėti ir pasakyti, aha aišku, kad niekas neaišku, ir niekada nenuvertinu 11mečių ar jaunesnių už juos - esu matęs labai talentingų vaikų, tad kai tu sakai "sumasterinti" kaip 11mečio, tai nelabai ir skauda, plius dar kai neskiri mixinimo nuo masterinimo, tai tuo labiau ;D dėl lyrics'ų negaliu nieko pasakyti, tai gali būti tavo tiesa ir priimu normaliai šitą, nesiginčysiu, man asmeniškai labai patinka visi dainos žodžiai, bet kiekvieno skoniui turbūt.

O tau asmeniškai galiu pasakyti, tvarkykis nervus, nes jei per laidą trūkčioji, tai su laiku durhatoj ne vieną valandą teks praleist ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, qart parašė:

Pradėkime nuo to, kad aš nesakiau, jog neklausysiu kritikos, tačiau kalbant apie vaikus, tai toks vaizdas susidaro, kad asmenys rašantys čia, ne vyresni nei 18kos - vienas parašė autotune, kiti iš paskos kaip žąsiukai autotune, aš niekam nieko neliepiau, kaip tu sakai, o paprašiau konstruktyvios, protu apmastytos, ne kaimo kritikos, o su tokiais atsakymais kaip "daryta belekaip, galbūt klauso 10mečiai, masterinta 11mečio ir pan." tai galit praslyst į šoną, nes tokios nuomonės net nėra man aktualios. O kai sakai tiesiog geriau nebekurk, tai nuoširdžiai tikiuosi, jog ateis ir tavo gyvenime momentas kai tau pasakys, kad nedarytum to ko pats labai nori. Pažiūrėsiu, ar imsi ir nustosi ir ar neginsi savo nuomonės :) 

Kritika buvo aiški jei tau skaudi tema yra autotune ir nemoki su juo elgtis tada išvis *Myliu SuperGames.lt* klausti kritikos jei ji tau netinka ? Vis tiek tu galvosi kaip galvojai prieš štai ir ginsi savo "nuomonę" . Sakiau nustok kurti jei nesiklausai kritikos nes kitu atveju sėdės ir po kelių metų savo svajonės pradžioje. Kažkaip tu kiekvieną žodį priimi savaip nes nesupranti savo klaidų. Paklausyk savo gabalų iš naujo palygink su atlikėjais kurie kuria panašų stilių pamatysi savo kliurkas o jei dar pradėtume apie lyric'as kalbėti tai išvis atrodytų kaip klausyčiau freestyle. :)

Redaguota , nario Epic Skry
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...