Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

beda su ssd


U5L

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki yra pas mane du hardai C 250gb - D 500gb, C diskas viskas puikiai veikia o D kazko durniuoja.

Beda tokia kad kai bandau irasyti zaidima pabaigoje irasymo man ji pradeda irasyneti per naujo bandziau irasyneti per kelis launcherius viskas tas pats

pati zadima iraso vieta uzima bet kai iraso man ji pradeda updaitint

buvo tokiu atveju kad hardas tiesiog dingdavo ir po rr atsirasdavo 

cia su hardu reikia atsisveikinti ar patvarkoma?  

Redaguota , nario •Paulius•
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • U5L pakeitė pavadinimą į beda su ssd
  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveiki, po Windows atnaujinimo labai sulėtėjo SSD, išsijungė klaviatūros apšvietimas ir neveikia USB jungtys - kompiuterio medelis "MSI" GL73 8RD. Kadangi garantinis jau pasibaigęs, tad ieškau Kaune arba Vilniuje, kas taisytų MSI modelius, nes niekas neranda problemos. Dar radau kompiuteirų taisymą, kurie turi gan platų įrenginių remonto spektrą bei galima paėimimo paslaugą per kurjerius https://phonefix.lt/kompiuteriu-remontas/. Gal kas tvarkėte pas juos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...