Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką apsimoka rinktis?


ғʜ.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai , nežinau iškylo man toks klausimas kuris būtų geriau , nes kiek dar žadėjau atsinaujint telefona bet taip ir dingdavo tas noras. Bet atėjo toks momentas jau viskas :D Ir nežinau ką geriau būtų pasiimt nes iš A50 į Iphone lyst nors tik nežinau kuri 8 plus ar į Iphone XR pasiimt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imk iPhone XR. Patogus, o ir pereiti iš „A50“ į „Apple“ produkciją nėra taip sudėtinga kaip atrodo. Priprasi greitai, o ir pats asmeniškai jau metai iš metų naudojuosi „Apple“ mobiliaisiais telefonais ir nebuvo sudėtinga pereiti į kitą produkciją. Aš pats asmeniškai nemėgstu iPhone Plus, nes man jie atrodo gana dideli mobilieji, todėl vietoje tavęs rinkčiausi iPhone XR.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu iš iPhone, konkrečiai iPhone 8 ar Xr, tai vienareikšmiškai Xr. Turiu Xr 64GB, virš 3 m., jokių nusiskundimų, tik teigiami atsiliepimai. Patogiausias turėtas telefonas. Asmeniškai man vienintelis jo, kaip ir kitų iPhone'ų trukumas - baterija, bet kol jis naujas viskas ok. Manasis jau prasukęs 838 Battery Cycle'us, Battery Capacity 81%, naudoju gan aktyviai ir nuo 8 ryto atlaiko iki 17-18 vakaro. Ekrano naudojimo laiko vidurkis apie 7 val per parą. Baterijos keitimas iDeal 60€. Prieš mažiau nei savaitę nusipirkau iPhone iPhone 13 Pro Max. Jaučiasi dydis, formos ir svoris, ne toks patogus lyginant su Xr/11, bet tuos nepatogumus sušvelnina ekranas 120hz ir baterija 4k mAh. O šiaip, kiek teko žiūrėti apžvalgas, kokybės/kainos/patogumo santykiu blogeriai rekomenduoja imti Xr/11 arba 11 Pro Max.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...