Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mašinos magnetola nenuskaito .mp3 failų iš Flash Drive


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau paklausti, gal kam buvo panaši bėda, kai nuo vieno flešiuko nuskaito visas dainas, o nuo kito nenuskaito iš viso. Formatavau flešiuką, per cmd konfigūravau pagal tutorial, niekas nieko nepadeda, patį flesh nuskaito, tačiau ne dainas, tai galvoju gal su dainų formatavimu problema, nors jie yra .mp3 formatu, gal kas padėtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, ꜱᴀɪɴᴛᴀꜱ parašė:

Praverstų ir man pagalba, kadangi naudoju yatour skaitmeninis muzikos priedėlis ir pakeitus flashą, nebenuskaito dainų tik čirškia :D:D

Tai čia su flash tau problema gali būti jei čirškia, mano flash nuskaito tik dainas skipina, nes tikriausiai dainos blogai formotuotos, nors jas taip pat iš YT formavau kaip ir ant seno flasho, o seną flash dainas nuskaito

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Hoodis parašė:

Tai čia su flash tau problema gali būti jei čirškia, mano flash nuskaito tik dainas skipina, nes tikriausiai dainos blogai formotuotos, nors jas taip pat iš YT formavau kaip ir ant seno flasho, o seną flash dainas nuskaito

Bet du flashus padariau ant fat32 formato per AOMEI programą. Rytoj reiks pabandyt, ar kažkas gavosi ar ne, nes buvo formatas NFTS. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Vitalisz. parašė:

As tai vietoj taves nebesizaisciau su tais flash ir nusipirkciau su BT/AUX ir leisciau muzika per youtube. nebutu vargo kelinet dainas ir pasileidi ka nori :)

Pritariu. Pats kelis kompaktus buvau išsikepęs (viso labo, kad skaitė mp3 formatu, tai galėjau daugiau prirašyt), bet paskui kolega pakišo mintį BT priedelį už 20eur. pasijungt į AUX ir paduot krovimą jam. Tai per telefoną per BT prisijungi ir leidi ką tik nori.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...