Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Perku SA-MP tematikos dizainą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 837 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ieškau/Perku SA-MP tematikos dizainą, pilnai pabaigta. Atsiskaitymas: Paypal.

Primenu tiems atliekantiems [juodus darbelius], jog patikimumą turiu, o dėl pasiūlymo dizainų, kelkit čia nuotraukas, jog matytu SA-MP senbuviai ir praneštu ar dizainas nėra platintas.

Radau viena dizainą. Bet noriu pasiteirauti su senbuviais, kurie žino, ar šitas asmuo, bei dizainas nėra platintas: AČIŪ už informacija komentaruose.

I6hhDgx.thumb.png.9fc9631c6b27c7a66987890e11fddaba.png

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ricci parašė:

Platintas jis nėra, tačiau esu pastebėjęs nemažai jame kodavimo klaidų. Turiu nupieštą dizainą, @mariusqw sukodint gali.

Va tokius žmonės gerbiu, kurie pastebi klaidas, bei pasako ar nėra platintas. Dėkoju už bet kokia informacija. O dėl piešimo, tai jo man daug atseis dar tas kodavimas, o sa-mp irgi jau nėra toks populiarus žaidimas kaip ankščiau, bet jų kodavimo kainos dizainų brangus.

41 minutes prieš, Tashkas parašė:

O tai kas cia jame ipatingo? Headeris?:D

Jo, aš tai nelabai gaudausi forumais, tai dėl to ir klausinėju, be to dėkoju už bet koki komentarą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Va tokius žmonės gerbiu, kurie pastebi klaidas, bei pasako ar nėra platintas. Dėkoju už bet kokia informacija. O dėl piešimo, tai jo man daug atseis dar tas kodavimas, o sa-mp irgi jau nėra toks populiarus žaidimas kaip ankščiau, bet jų kodavimo kainos dizainų brangus.

Jo, aš tai nelabai gaudausi forumais, tai dėl to ir klausinėju, be to dėkoju už bet koki komentarą. 

50€ ir turi dizainą mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tashkas parašė:

tu nejuokauk, tas dizainas nera niekuom ipatingas.

Jo kainos tai kosmines, tai tikrai 50€ šiais laikais nemokėsiu, maksimumas: 20€. Nes patys matot žaidėjų skaičius sa-mpe krenta, bet aišku visko gali būti jog pakils, nes dabar dauguma rašo tik kad krenta, bet jie laikosi, tik tas GTA V duoda įdomumo ir įneša kažką naujo su GRP stiliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 837 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...