Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mo Beasley - NBA dienoraštis


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

d0668cf080094e2c62e7c3bce1874afa.jpg
Rugsėjo 14d. 2021m

NBA-2-K22-20211215151851-1.png

Sveiki, 

Nuo šiandien startuos mano krepšinio dienaraštis, kuriame skelbsiu naujienas apie savo karjera. 

Kelionė dar tik prasideda, kėlių dienų bėgyje turiu paskelbti pranešimą apie savo tolimesnį žingsnį krepšinyje, kadangi yra trys pasirinkimo galimybės, pirmasis tai žengti tiesiai į NBA ir bandyti laimę naujokų biržoje, antrasis pasirinkti vieną iš D lygos komandu, na, o trečiasis tęsti savo karjerą kuriame nors koledže.

 

Šiek tiek informacijos apie mane:
Vardas: Mo
Pavardė: Beasly

Pozicija: Įžaidėjas

Ūgis: 198cm

Svoris: 84kg

Marškinėlių numeris: 5

Žaidimo stilius: 2 Way 3PT playmaker

 

Sekančiame epizode:
Tolimesnės karjeros pasirinkimas

d0668cf080094e2c62e7c3bce1874afa.jpg

NBA-2-K22-20211215161246.png

Labas vakaras, taigi praėjo šiek tiek laiko, dėl didėlio užimtumo negalėjau jus informuoti, jog savo tolimesnėje karjeroje pasirinkau koledžą, didžiausią susidomėjimą manimi pateikė Villanovos universitetas, kurį ir pasirinkau.

Dabar rašau po katik pralaimėtų pusfinalio varžybų, o tai reiškia, jog mano sezonas koledže baigtas, buvome per plauką nuo finalų. Taigi, koledže rinkau po 22.4 taško, atkovojau po 6.1 kamuolio bei atlikdavau po 8.8 rez. perdavimo.

 

Mano agentas Rickis, supažindinsiu jus su juo gal būt kitame epizode, pateikė du variantus, bandyti keliauti į NBA naujokų biržą ar tobulinti savo įgudžius kažkuriame iš G lygos komandų, apsisprendimas ne lengvas.

 

Sekančiame epizode:
Agentas Ricky, tolimesnės karjeros apsiprendimas.

 

Redaguota , nario 24sekundes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NBA-2-K22-20211215151931.png

Sveiki,

 

Tik ką praėjo NBA naujokų biržą, kurioje savo laimę pabandžiau ir aš. Taigi, prieš save matote antro rato 25 Oklahomos sičio "Thunder" šaukimą, džiaugiuosi, jog mane pastebėjo ir įvertino. Ar liūdžiu, kad nebuvau pašauktas aukštesniu šaukimu? - Nelabai, džiaugiuos gavęs šansą parodyti save stipriausioje krepšinio lygoje.

Dėl komandos, nepaslaptis, jog "Thunder" išgyvena ne lengvą laikotarpį, ekipa įjungus rebuilding modą, kuris reiškia, jog šį ir gal būt dar kitą sezoną komandai didesnę naudą neša pralaimėjimai, o ne laimėjimai. Iš tiesų gaila, kadangi mano charakteris neleidžia to daryti ir aš į aikštę žengiu kovoti iki paskutinės sekundės.

 

Agentas Rickis:

Tai nėra tiesiog mano agentas, visų pirma tai mano geriausias draugas, su kuriuo esame pažystami nuo vaikystės. Rickis yra atsakingas už viską kas už krepšinio aikštės ribų t.y. kontraktai, interviu, reklamos, įvaizdis. 

 

Sekančiame epizode:
Pirmųjų rungtynių apžvalga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...