Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ENEBOS prekęs negavimas.


Admin_Chilleris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pirkau prekę iš Enebos +6€ > Paypal buvo atsiskaitymas, prekęs visad gaudavau be problemų, šiandien užsisakiau ir štai taip išmete:

(Ir pinigus atskaičiavo, o prekęs ir kodo net negavau).

xzzxxz.thumb.png.b56cd88234cb7efef41be0a957e1d158.png

Pirkta iš: 

GamesStars

99.82% iš 1225k+ įvertinimų yra puikūs!

Redaguota , nario Admin_Chilleris
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, rsrytis. parašė:

Tai nenori parašyt į enebos supportą? 

Parašiau tą "Užklausą" jiems į gmail gaunu kažkokias tai žinutęs, tai nežinau.

Due to the high demand in requests, you may experience a delay in getting a reply. But, don't worry, our team is on it. We would really like to ask you to please not submit multiple support tickets regarding the same issue, as that will only delay a reply even further.

The Eneba Support team is working to address your issue as soon as possible! One of our agents will reply to your request ASAP.

In the meantime, please feel free to take a look at our Help Center. It's possible that you will find some more help there:

https://support.eneba.com/hc/en-us

Best regards,
ENEBA Support Team

Redaguota , nario Admin_Chilleris
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Admin_Chilleris parašė:

Parašiau tą "Užklausą" jiems į gmail gaunu kažkokias tai žinutęs, tai nežinau.

Due to the high demand in requests, you may experience a delay in getting a reply. But, don't worry, our team is on it. We would really like to ask you to please not submit multiple support tickets regarding the same issue, as that will only delay a reply even further.

The Eneba Support team is working to address your issue as soon as possible! One of our agents will reply to your request ASAP.

In the meantime, please feel free to take a look at our Help Center. It's possible that you will find some more help there:

https://support.eneba.com/hc/en-us

Best regards,
ENEBA Support Team

nu tai ar angliškai nemoki, parašyta kad dėl daug užklausų, gali užtrukti atsakymo gavimas. Palauksi, ir sulauksi to kodo. :) 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Doxony parašė:

nu tai ar angliškai nemoki, parašyta kad dėl daug užklausų, gali užtrukti atsakymo gavimas. Palauksi, ir sulauksi to kodo. :) 

Ne, tai neseniai gavau. Bet jie turi atsiųsti man į E-mail? nes aš ten nesu užsiregistravęs.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Klaipeckas parašė:

vejai tie eneba, daug vogtu raktu, ne viena kart pirkau steam wallet kodus, tai daug neveikianciu, o parasius kad noriu refundint, raso jau kodas panaudotas,tai negali padaryt refund,nuo to laiko isvis nebeperku nieko is ten :D

buypcgame.eu jei kazka sako tai.. :D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
prieš 2 valandas(-ų), ghasuiaghsdfi parašė:

O gali gal atsakyti. O per kiek laiko tau grąžino pinigus? Ir ar labai buvo sunku? Nes pirkau iš jų Minecraft Java Edition kodą, bet jis neveikia, ar gausiu tokiu atveju pinigus atgal?

Sveikas,

Jo, galiu atsakyti. Rašiau ENEBOS Supportui. Man buvo tą patį problema, jog kodas tipo baigęs galioti, arba yra netinkamas, bet jie mato tavo prekę kad pirkai, o dėl laiko, tai rašiau 1 supportui, jis padėjo kiek galėjo, tada kitas prisijungę supportas ir davė nauja raktą. Supportas man atsakinėjo kas ~1 valanda laiko, bet mėginau su juo 2 x, jog pamėginčiau dar syki aktyvuoti, bet neveikė, tada jis man pasakė pamėgink per kitą internetą su kituo kodu, ir man pasileido, tą prekę kuria pirkau. Beje taip jie siūlę enebos pinigus duoti arba bandyti susigrąžinti dar tą prekę kuria noriu pirkti. Aš pasirinkau, jog bandyti jeigu pavyks tą prekę gauti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Sveikas,

Jo, galiu atsakyti. Rašiau ENEBOS Supportui. Man buvo tą patį problema, jog kodas tipo baigęs galioti, arba yra netinkamas, bet jie mato tavo prekę kad pirkai, o dėl laiko, tai rašiau 1 supportui, jis padėjo kiek galėjo, tada kitas prisijungę supportas ir davė nauja raktą. Supportas man atsakinėjo kas ~1 valanda laiko, bet mėginau su juo 2 x, jog pamėginčiau dar syki aktyvuoti, bet neveikė, tada jis man pasakė pamėgink per kitą internetą su kituo kodu, ir man pasileido, tą prekę kuria pirkau. Beje taip jie siūlę enebos pinigus duoti arba bandyti susigrąžinti dar tą prekę kuria noriu pirkti. Aš pasirinkau, jog bandyti jeigu pavyks tą prekę gauti. 

O kiek tau užtruko visas procesas? Nes tarkim aš parašiau šį šeštadienį tai manau kad jie savaitgaliais nedirba, tai nežinau kiek man užtruks. O dar klausimėlis, tarkim jie negali sakyti ir apkaltinti, kad nieko negali padėtį, nes  pardavėjas nenori grąžinti pinigų. Kaip man 17 eur kuriuos išleidau yra didelį pinigai, tai tikrai noriu atgauti pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), ghasuiaghsdfi parašė:

O kiek tau užtruko visas procesas? Nes tarkim aš parašiau šį šeštadienį tai manau kad jie savaitgaliais nedirba, tai nežinau kiek man užtruks. O dar klausimėlis, tarkim jie negali sakyti ir apkaltinti, kad nieko negali padėtį, nes  pardavėjas nenori grąžinti pinigų. Kaip man 17 eur kuriuos išleidau yra didelį pinigai, tai tikrai noriu atgauti pinigus.

Ta pačia diena viska atgavau. O dėl tavo situacijos nežinau, man rodos man irgi diena ta buvo kada buvo savaitgalis ir jie man padėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Mantas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...