Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del Authme Plugin


The Minde

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 863 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

man ir tas pats buvo bet man dėl serverio versijos nepavyko nes authme nepalaiko 1.17 versijos tad radau tikrai gera plugina, šitas plugintas tikrai geras lietuvių kalba yra net tai nereikės vargti verst teksto

https://www.spigotmc.org/resources/openlogin-1-7x-1-17x.57272/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įkeliant pluginus vietoj /reload geriau serverį išjungti ir vėl įjungti. Pasižiūrėk ar tinkama plugino versija, manau dar galėtų būt authme nustatymuose įjungtas mySQL, o pas tave nenurodyti duomenys (neesu bandęs, bet manau dėlto irgi galėtų mesti klaidas), geriau pasižiūrėti kas konsolėje (loguose) parašyta.

 

https://www.spigotmc.org/threads/authme-plugin-not-work.448331/

Redaguota , nario Litukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Kraken^ parašė:

man ir tas pats buvo bet man dėl serverio versijos nepavyko nes authme nepalaiko 1.17 versijos tad radau tikrai gera plugina, šitas plugintas tikrai geras lietuvių kalba yra net tai nereikės vargti verst teksto

https://www.spigotmc.org/resources/openlogin-1-7x-1-17x.57272/

Dėkui. O sita palaiko 1.16.4 ar palaiko ir 1.17 ? Ir kokia versija geriau dabar naudoti 1.16.4 ar 1.17 ?

Dekui už pagalba ryt pamėginsiu pakeist kita plugin. O katra versija dabar yra geriau naudoti 1.16.4 ar 1.17 ?:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduočiau naudot kitus pluginus apart authme, bet čia jau jūsų pasirinkimas. Kadangi nežinia kokį jūs ten šūda isirašysit ir nežinia su kokiais exploitais ateitį galit susidurt.

Prieš 1 valandą, Kraken^ parašė:

man ir tas pats buvo bet man dėl serverio versijos nepavyko nes authme nepalaiko 1.17 versijos tad radau tikrai gera plugina, šitas plugintas tikrai geras lietuvių kalba yra net tai nereikės vargti verst teksto

https://www.spigotmc.org/resources/openlogin-1-7x-1-17x.57272/

Nežinau kur tu čia šita ištraukei bet kuo puikiausiai naudoju authme ant 1.17.1 .

Tiesiog sužiūrėk kokius errorus meta bandant paleisti serverį, tuo pačiu gali bandyti kitas plugino versijas naudot, nes daugiausiai problemos yra su authme plugino versijomis. Ir nerekomenduoju naudoti /reload komanda vietoj to gali naudoti plugman arba tiesiog perkrauti visa serverį. Bet tokiems kaip "Authme" jau geriau rr visa serverį.

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Noldez. parašė:

Nerekomenduočiau naudot kitus pluginus apart authme, bet čia jau jūsų pasirinkimas. Kadangi nežinia kokį jūs ten šūda isirašysit ir nežinia su kokiais exploitais ateitį galit susidurt.

Nežinau kur tu čia šita ištraukei bet kuo puikiausiai naudoju authme ant 1.17.1 .

Tiesiog sužiūrėk kokius errorus meta bandant paleisti serverį, tuo pačiu gali bandyti kitas plugino versijas naudot, nes daugiausiai problemos yra su authme plugino versijomis. Ir nerekomenduoju naudoti /reload komanda vietoj to gali naudoti plugman arba tiesiog perkrauti visa serverį. Bet tokiems kaip "Authme" jau geriau rr visa serverį.

nežinau bet 1.17..1 authme man neveikia

Prieš 1 valandą, Lorensas parašė:

Dėkui. O sita palaiko 1.16.4 ar palaiko ir 1.17 ? Ir kokia versija geriau dabar naudoti 1.16.4 ar 1.17 ?

Dekui už pagalba ryt pamėginsiu pakeist kita plugin. O katra versija dabar yra geriau naudoti 1.16.4 ar 1.17 ?:) 

nežinau aš naudoju 1.17.1 tai nzn jeigu nori apžėti šita plugina parašyk man į discord Dripsnis#3244

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Noldez. parašė:

Nerekomenduočiau naudot kitus pluginus apart authme, bet čia jau jūsų pasirinkimas. Kadangi nežinia kokį jūs ten šūda isirašysit ir nežinia su kokiais exploitais ateitį galit susidurt.

Nežinau kur tu čia šita ištraukei bet kuo puikiausiai naudoju authme ant 1.17.1 .

Tiesiog sužiūrėk kokius errorus meta bandant paleisti serverį, tuo pačiu gali bandyti kitas plugino versijas naudot, nes daugiausiai problemos yra su authme plugino versijomis. Ir nerekomenduoju naudoti /reload komanda vietoj to gali naudoti plugman arba tiesiog perkrauti visa serverį. Bet tokiems kaip "Authme" jau geriau rr visa serverį.

Bet padarius /reload serveris išsijungė. Tada padarau restart. Ir start. Kraunasi ir vel jis auto sustoja.. kas gali padet parašykit dc savo buciau degingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 863 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...