Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmasis jūsų kompiuteris?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

pasidarė įdomu, koks buvo jūsų pirmas kompiuteris, gal prisimenate kiek jis kainavo, istorijų gal turite įdomių apie jį. Kalba eina apie tikrai gan senus kompiuterius, įdomu kiek iš jūsų čia esat jau seneliai ? Gal laimėjot, ar pirkot iš paskutiniųjų, gal tai buvo pats pirmasis kompiuteris prieinamas visiems, gal tai nebuvo kompiuteris, gal tai console(playstation 1, nintendo ar kažkas panašaus)? Tiesiog įdomios jūsų istorijos.

 

Aš pats savo nelabai prisimenu, bet pamenu kad tai buvo labai senas kompiuteris gal 2004-2005 metų, kainavo tikrai nemažai, o ir tėvai pasakojo jog pirko iš paskutiniųjų sesei ir dar samdė žmogų, kuris išmokintu kaip juo naudotis. Turėjo berods ddr ar ddr2 ramus kiek nepasakysiu, bet gal 512mb ar 1024mb , dar po šiai dienai prisimenu, kad vos jį panešdavau, o triukšmas kažką bandant žaist buvo tragiškas.

 

Redaguota , nario Zoltonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmasis buvo sega gavau 6 metų xD. Per kalėdas pamenu buvo laikai tada. Kasetės išpusdavai ir žaidi xD. Buvo laikai, kaip grafika belekokia leva buvo, bet svarbu tau pažaisti buvo. Mortal combat va ten tai gėris. Nostalgija tik primena man tie laikai. Kiek kainavo žinok nežinau. Pamenu, jog kasetės po 20 lt kainavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Thug Life parašė:

Pirmasis buvo sega gavau 6 metų xD. Per kalėdas pamenu buvo laikai tada. Kasetės išpusdavai ir žaidi xD. Buvo laikai, kaip grafika belekokia leva buvo, bet svarbu tau pažaisti buvo. Mortal combat va ten tai gėris. Nostalgija tik primena man tie laikai. Kiek kainavo žinok nežinau. Pamenu, jog kasetės po 20 lt kainavo.

Ou shit, jooo, dabar prisiminiau, pats turėjau PlayStation 1, pamenu kaip su tėvais ir sese susdėde žaisdavom crash bandicoot vienas megstamesnių, arba tėtis dažnai vakarais ateidavo pas mane, kad pažaistu lenktynių žaidimą kurio dabar nelabai prisimenu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmasis kompiuteris mano buvo dar tik pradėjus lankyti darželį gal kokiais 1992-1993 metais. Vadinosi jis rusiškai Elektronika im 02 ir jame buvi žaidimas Na palauk filmuko(nu pagodi) 

Soviet handheld Computer Game, Electronica - YouTube

Toliau po kelių metų gavau žaidimų kompiuterį pavadinimu dendy su geltonom kasetėm, ir mama pastoviai prikaišiojo,kad sodino televizoriaus kineskopą :D

Dendy / Useful Notes - TV Tropes

Vaikystės žaislai ir žaidimai tavo telefone - Inovacijų Biuras

Po metų kai jau buvo konsolės paplitusios kalėdoms gavau Sega Genesis

image.jpeg.d9e94774f040a780e9e708437b453641.jpeg

kurį paskui atsinaujinau į sega mega drive 2 su šautuvu šaudyti antims :D

ORIGINAL SEGA MEGADRIVE 2 Games Console with Light Phaser Gun - £29.95 |  PicClick UK

Na po kokių dviejų metų kai dar vis buvo populiarios kompiuterinės įrengos butuose ir aš juose praleisdavau nemažai laiko gavau Sony playstation 1

image.jpeg.fa11a9050669257da0392d39d028388b.jpeg

Ir dar po kelių metų gavau kompiuterį kuris tais laikais kainavo 3-4 algas tai yra 3600 litų . 

Buvo AMD athlon 64 procesorius su 256mb ramų ir 40gb HDD windows 98 sistema,kompiuteris kaip išaiškėjo vėliau buvo mum parduotas surinktas iš naudotų dalių ir neparuoštas darbui , nes vien grįžus namo jis negaudė interneto kuris tais laikais dar buvo nemokamas ir jungėsi nuo telefono linijos. Aišku greitis apie 80 kb/s bet užtekdavo. Kviesdavom tą pardavėję tokį baikerį su koža ir kasyte 90 stilius :D  Po kokių dviejų mėnesiu man sudegė maitinimo blokas ,o po to ir motininė, tuo metu remontai kainavo nerealisu pinigus po 70 litų už iškvietimą kai algos buvo 400-600 litų todėl nunešiau pas mamos draugės vyrą jis dirbo universitete sėstytoju,tai jis išmokė mane kas viduje ir kaip suprasti kas sugedo, be to pasidžiaugė mano programavimo sugebėjimais ,nes apdėjau pas jį atėjūsį suaugusį studentą, po to kompiuterius remontavau pats ,persirinkau visą tą kompiuterį ,ir ką galiu pasakyti jei ne tas pardavėjas su savo apgavystėm ir gera pamoka ,turbūt aš dabar nebūčiau informatikos inžinierius :D:D taip sakant nulėmė gyvenimo kelią. Turėjau aš dar ir tamagochi kuriame auginau dinozaurą kuris dažniausiai neprižiūrėtas naktį apsišikdavo ir mirdavo :D You're still mad that your Tamagotchi, Nano Baby, and Gigapets died. | 90s  childhood, Childhood, 90s kids

ir dar turėjau tokį aparatą plytoms statyti tetris vadinosi

 

Žaidimas tetris

Tai tokie tie pirmieji mano kompiuteriai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...