Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Steam paskyros atgavimas


MynThOn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas , ar ymanoma dar atgauti savo STEAM acc kuris buvo pavogtas , mano pirmas steam acc - https://steamcommunity.com/profiles/76561198026607758 , kazkur pries 5 metus pavoge.. po pavogimo nieko nedariau nustojau zaist perejau ant konsoles. Kazkaip prisiminiau siandiena tik.. Nick name tik zinau ir viskas , pagal nick name galima atsiust pw. Bet El pastas pakeistas ant top acc :)  y support steam rasyt gal ir ka rasyt ;D ? ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Deimis parašė:

Tai jeigu žinot el.paštą su kuriuo registravotės ir jeigu buvo pirkta kažkas ir dar turite tą Paypal ar kortelę tai kreipkitės į supportą, reikės registracijos el.pašto ir pirkimo invoice id arba kortelės numerio.

Zinau tik username ir pirmaji el pasta. Bet tas el.pasta one.lt laiku , o jis nebeveikia kiek zinau :D plius ten buvo N zaidimu. susigrazint tik noreciau vien del to kad senas ACC metu daug. Parasiau y suporta viska.. Gal kas iseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ parašė:

Labas , ar ymanoma dar atgauti savo STEAM acc kuris buvo pavogtas , mano pirmas steam acc - https://steamcommunity.com/profiles/76561198026607758 , kazkur pries 5 metus pavoge.. po pavogimo nieko nedariau nustojau zaist perejau ant konsoles. Kazkaip prisiminiau siandiena tik.. Nick name tik zinau ir viskas , pagal nick name galima atsiust pw. Bet El pastas pakeistas ant top acc :)  y support steam rasyt gal ir ka rasyt ;D ? ;) 

Ai cia tu ruta, mes draugavom per cs.

 

Ps:
Credit card informacija.

Original el.pastas

CD aktyvavimas.

Be ju niekas negrazins.

Redaguota , nario sacral
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, sacral parašė:

Ai cia tu ruta, mes draugavom per cs.

 

Ps:
Credit card informacija.

Original el.pastas

CD aktyvavimas.

Be ju niekas negrazins.

Nebūtinai šitų 4 reikią, man buvo gražinę kai sutikrino IP adresus, kad paskyra priklauso man ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, sacral parašė:

Bandem susigrazinti viena paskyra su ip, apmokejimu, tai net negrazino, ir reikalavo original email, nes negali nustatyti asmenybes.

Nežinau aš net nežinojau ko jiems ten reik, sumėčiau viską ką turiu aišku numeri ir og email numečiau, poto paraše kažką sutikrinom IP, paskyrą priklauso tau ir grąžino

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ parašė:

Zinau tik username ir pirmaji el pasta. Bet tas el.pasta one.lt laiku , o jis nebeveikia kiek zinau :D plius ten buvo N zaidimu. susigrazint tik noreciau vien del to kad senas ACC metu daug. Parasiau y suporta viska.. Gal kas iseis.

Nesvarbu, kad neveikia, į tą kurį nurodei tada atsiunčia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jie prašo neretais skiriasi, vienas paprašo original email ir kokio aktyvuoto CD-key ant paskyros. Kitas prašo banko duomenų su kuriais buvo apmokėta. Čia ieškot ir aiškintis tarpusavyje tarp jų būtų beprasmiška.

Geriausia būtų turėt viską, for best case scenario.

Original email,
CD-key kurį kadanors aktyvavot ant paskyros,
banko duomenų su kuria gal pildėt wallet ar dar kažką, kad pateikt.

Nesvarbu, kad negali pasiekt originalaus email, svarbiausia, kad tu jį žinai, o kritiniu atvėju gali raštelėt, kad one.lt email account service was terminated (EoL)

Tie kurie čia rašė apie IP sutikrinimą tai nežinau kas jum su galva negerai. Jeigu galvojat, kad tikrins IP paskyros kuria žmogus prarado prieš 5+- metus. Interneto tiekejai mėgsta kartais pakeist IP adresus random. Personal experience talking.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Tu *Myliu SuperGames.lt* ar kas tau yra? Pats jungiesi prie gambling site ir tavo tuos loginus jiem paimt kaip 2 pirstus apmyzt ir man rasai kad as tau kazka grazinciau kai man 100 metu to steam accounto uz 6e nereikia. Su tokiu mastymu nenustebciau kad ir banko saskaitas ten vedi i visus gambling site tai sekmes tau su banko saskaitom. As tau viska isaiskinau i pm ir uzblokavau nes issipisinet nereikejo kad mokinciau anglu kalba ir as tau nedraugelis. Isvis nesuprantu is kur mano fb gavai.

Pirminio emailo nera ir niekada nebuvo, nebent pas rusus kreipsies, bus pamoka pirkt accountus ir jungtis i gambling site

@Berniukas

2021-08-20 19:34, Berniukas parašė:

jus bsk nesamone sneket viska pateikiau tik pirminio email negaliu pateikti negrazina nesamone isvis :(

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Mantucha parašė:

Tu *Myliu SuperGames.lt* ar kas tau yra? Pats jungiesi prie gambling site ir tavo tuos loginus jiem paimt kaip 2 pirstus apmyzt ir man rasai kad as tau kazka grazinciau kai man 100 metu to steam accounto uz 6e nereikia. Su tokiu mastymu nenustebciau kad ir banko saskaitas ten vedi i visus gambling site tai sekmes tau su banko saskaitom. As tau viska isaiskinau i pm ir uzblokavau nes issipisinet nereikejo kad mokinciau anglu kalba ir as tau nedraugelis. Isvis nesuprantu is kur mano fb gavai.

Pirminio emailo nera ir niekada nebuvo, nebent pas rusus kreipsies, bus pamoka pirkt accountus ir jungtis i gambling site

@Berniukas

 

o vagis atsigavo nepatariu sio veikeju turet reikalo susigrazino paskyra 5 men graudus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...