Peršokti į turinį

Siūlau savo prisidėjimą prie jau egzistuojančio projekto

Recommended Posts

Sveiki, ponai ir ponios. Užklydote netikėtai į mano skiltį ar ne taip?

Siūlau savo prisidėjimą prie jau egzistuojančio projekto

APRAŠYMAS - dekster

Neieškosiu žodžių kišenėje, tad eisiu iškart prie reikalo. Man yra 20 metų, vaikinukas labai bendraujantis bei linksmas. Visad atsinešantis pilna bagaža naujų įdėjų, vienu žodžiu kūrybingumo bomba! Daugelį kartų buvęs komandos dalis, išvardinkite betkokią sritį - aš ten buvau. Mažai kam esu žinomas, o tiem kam esu žinomas tai puikiai supranta koks aš žmogus. Apskritai turiu ilgalaikę šešerių metų patirtį praleisdamas laiką Minecraft serveriuose. Na, o toliau susipažinsime jūsų projekte.

Kuom aš jum galiu pasitarnauti?

Projekto bendrasavininkas [Galime kurti projektą kartu arba prisidėti prie jau egzistuojančio projekto]. Jei turite pasiūlymų ir su kitokiomis pareigomis taip pat siūlykite, aptarsime viską.

Ko reikalauju iš jūsų?

Komandinis darbas turėtų būti ne problema. Nebūti užsidariusiam kampelyje, šnekėtis, aptarinėti klaidas, mokėti bendrauti.  Pats svarbiausias dalykas jog nerašytumėte dėl savaitinių projektų, su rimtais pasiūlymais laukiami mano discorde - dekster#7402

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė F0rsecasN
      Labas, kviečiu prisijungti Tave prie jau savo koją ant žemės padėjusio privataus serverio, pavadinimu TreeTop Smp. Tai serveris, kuriantis nuostabią ir linksmą bendruomene :} Nesidrovėk ir užeik pas mus!!! Serveris turi N-14 cenzą (galimos išimtys). Laukiame kūrybingų ir bendraujančių asmenybių prisijungti prie mūsų :} 𝗦𝗲𝗿𝘃𝗲𝗿𝘆𝗷𝗲 𝗴𝗮𝗹𝗶 𝗿𝗮𝘀𝘁𝗶 ➤ Draugišką kolektyvą, bei didelę patirtį turinčią administraciją. ➤ Gerą hosting'ą su mažu ping'u ir be jokių strigimų. ➤ Serveris veikia 1.17.1 versijoje, taip pat yra hard rėžime. ➤ Serveryje nebūtina turėti legalią Minecraft paskyrą. 𝗗𝗮𝘂𝗴𝗶𝗮𝘂 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗶𝗷𝗼𝘀 𝗮𝗽𝗶𝗲 𝘀𝗲𝗿𝘃𝗲𝗿į 𝗴𝗮𝗹𝗶 𝗿𝗮𝘀𝘁𝗶 𝗺ū𝘀ų 𝗱𝗶𝘀𝗰𝗼𝗿𝗱 𝘀𝗲𝗿𝘃𝗲𝗿𝘆𝗷𝗲 ➤ https://discord.gg/wcgJ2GzqZr  

• Parašė Heally
      Sveiki, visus minecraft entuziastus kviečiu prisijungti prie „Valley“ Land minecraft projekto!
      Mes ieškome motyvuotų žaidėjų, kurie turėtų noro prisidėti prie mūsų komandos ir praleistų smagiai laiką kartu. Serveris išlieka Vanilla tipo, tik su pagrindiniais pridėtais įskiepiais kaip: DiscordSRV, DynMap, CoreProtect, GSIT ir kitais. Būtina paminėti, kad norint žaisti šiame serveryje yra būtina turėti minecraft legalią paskyrą, išimtys netaikomos.

INFORMACIJA APIE SERVERĮ
      Serverio atidarymas 09/20 Pirmadienį 19:00val.

„Discord“ serveris - https://discord.io/valleyland
      „Serverio“ versija - 1.17.1
      Anketą rasite „Discord“ serveryje. 
    • Parašė Neatskeilstas
      Sveiki, norėčiau pristatyti šioki toki `Visokiausiu Leaku` discord grupė.
      Taigi apie ja : 
      Ši grupė nusprendė įsikurti todėl nes daugelis žmoniu pardavynėja visokiausius failus,botus, ar dar kažka. Todėl mes nusprendėme padaryti bendra discord grupe kurioje yra visko. Tiek fivem dalyku,tiek discord dalyku, tiek methodu ir visko dar daugiau.
      Jeigu sudominau užsuk  
      Jeigu kažkam užkliuvo šitas postas ir nepatiko PRAEIKIT.
      Linkas apačoi
      https://discord.gg/Kbby2DCSrf
    • Parašė Neatskeilstas
      OneWay - Su Duombaze - https://mega.nz/file/0sElTICb#9BkE-Z5Xtc1U1kK9m5-y4X5_XJgvcTF8T6AUIrrLJco

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...