Peršokti į turinį

Kuriu Discord serverius.

Recommended Posts

Sveiki.

Kuriu Discord serverius, savo malonumui, pinig┼│ neimu.

Galiu sukurti Angli┼ík─ů, Lietuvi┼ík─ů server─».

Taip pat galiu sukurti mostly 24/7 Discord bot─ů, ai┼íku ne unikal┼│, taip su pagrindin─Śm komandom.

Su Discord serveriais esu tikrai daug patyr─Ös, moku padaryt basic botus..

Va mano serveris, jeigu ─»domu ap┼ż─Śt.

https://discord.io/MatVee

Nor─Ś─Źiau gauti koki─ů rol─Ö j┼źs┼│ serveryje u┼ż ─»d─Śtas pastangas.

Discord: MatVee#0001

Jeigu reikia daugiau informacijos rašykit į PM.

Redaguota , nario proman.
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Nieko unikalaus, nera. Viskas vos ne kaip "Template" aktyvumas 0 vienas pats kazka rasai ir reactini xD 
BOTU daugiau nei ju reikia.

Tvarkos nera. 

Realiai jei tu cia darai uz pinigus na tai tikiuosi kainuos nuo 50 cent - 1 eur ( max ) nes nematau uz ka moket ( tai mano nuomone :) ) 

Jei free darai tada taip random zmogui random serva padaryti tai uztenka ir betvarkes.

Screenshot 2021-07-02 at 19.34.51.png

Nieko unikalaus, nera. Viskas vos ne kaip "Template" aktyvumas 0 vienas pats kazka rasai ir reactini xD 
BOTU daugiau nei ju reikia.

Tvarkos nera. 

Realiai jei tu cia darai uz pinigus na tai tikiuosi kainuos nuo 50 cent - 1 eur ( max ) nes nematau uz ka moket ( tai mano nuomone :) ) 

Jei free darai tada taip random zmogui random serva padaryti tai uztenka ir betvarkes.

Nuoroda ─» komentar─ů

Du kartus nereikia ra┼íyt, dar kart─ů miniu kad PINIG┼▓ NEIMU. Jeigu ┼żmon─Śs nemoka, ar n─Śra laiko, tai va. Kas tau blogai tu man paai┼íkink ir k─ů tu ─Źia sakai, "reactinu", ir jeigu nesupranti, kalbu apie asmeni┼ík─ů bot─ů, su name, o ne kok─» ten MEE6.

Redaguota , nario proman.
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 4 valandas(-┼│), proman. para┼í─Ś:

Du kartus nereikia ra┼íyt, dar kart─ů miniu kad PINIG┼▓ NEIMU. Jeigu ┼żmon─Śs nemoka, ar n─Śra laiko, tai va. Kas tau blogai tu man paai┼íkink ir k─ů tu ─Źia sakai, "reactinu", ir jeigu nesupranti, kalbu apie asmeni┼ík─ů bot─ů, su name, o ne kok─» ten MEE6.

Jeigu darai bot'us tai ne su 11 bot'u sed─Śt :D┬áNes kiek pats sakei moki gerai dirbt su bot'ais tai :D
P.S Sekm─Śs kurt ka┼żkam discord'o serverius. ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

1 minute prie┼í, proman. para┼í─Ś:

Nesakiau kad gerai moku, taip sakau kad moku basic padaryti.

" gerai moku jį kurti, dirbti prie botų." ;) Į viena sakinį sueina. 

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...