Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau Libertycity gm redcountry kaimeliuose.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), -Santosas parašė:

Daug nori. Šią mod turi keletas žmonių. Taip kad nesitikėk gaut.:P

Ar čia netapti modifikacija kartais , kur viskas buvo LS mieste tik kad perkeltas į Los-Santos kaimelius? :D 

Prieš 1 valandą, LexaL. parašė:

Užėjai į serverį, pamatei aptvarkyta ir užsimanei už dyką? Svajonė lyk sveika ;) Negausi niekaip.

Nebent pinigus mokėt , bet žėk ar dar parduos klausimas :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Ar čia netapti modifikacija kartais , kur viskas buvo LS mieste tik kad perkeltas į Los-Santos kaimelius? :D 

Nebent pinigus mokėt , bet žėk ar dar parduos klausimas :D 

 

Nu nežinau, modifikacija, kaip modifikacija, bet klaidų yra. Trūksta mapp darbų ir t.t, bet po biški tvarkom :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Ar čia netapti modifikacija kartais , kur viskas buvo LS mieste tik kad perkeltas į Los-Santos kaimelius? :D 

Nebent pinigus mokėt , bet žėk ar dar parduos klausimas :D 

 

Jei neklystu čia vokes modifikacija kurią perkėlė į rc kaimelius valerai. Bet nenaudojo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, -Santosas parašė:

Jei neklystu čia vokes modifikacija kurią perkėlė į rc kaimelius valerai. Bet nenaudojo. :D

Jei nori pažėt, pm raštelk, aprodysiu ;)

Dabar, Phoenix666 parašė:

:D :D Nu taigi sumokėk vokei dvacoka ir atiduos

Pats Vok3 nelabai jau ir turi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xDD. Modifikacija perkurta kartu su Cwik, tada Cwik buvo nusipirkęs projektą iš Valeros ir man pasiūlė dirbti kartu su juo.. 

prieš 2 valandas(-ų), LexaL. parašė:

Pats Vok3 nelabai jau ir turi ?

Neturiu xD.. 379802226_Screenshot(500).png.160d27842c11d476d8db9c73e2575698.png

1635177691_Screenshot(501).thumb.png.0e4e50fcf604e9c73f7779382666f15e.png

 

Norit modifikacijos galit kreiptis tik pas Cwik, aš nepardavinėjų.. Modifikacija dabar pardavinėjama sftg.lt projektui kiek žinau..

prieš 12 valandas(-ų), antanas12345678 parašė:

Sveiki ieškau tokio gm visos nuotraukos čia: https://imgur.com/a/ZzF6b3z  kaip žinau čia yra libertycity.lt gm tik perkelta į redcounty kaimelius

Nu ir grybas tu xDDD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Vokė parašė:

xDD. Modifikacija perkurta kartu su Cwik, tada Cwik buvo nusipirkęs projektą iš Valeros ir man pasiūlė dirbti kartu su juo.. 

Neturiu xD.. 379802226_Screenshot(500).png.160d27842c11d476d8db9c73e2575698.png

1635177691_Screenshot(501).thumb.png.0e4e50fcf604e9c73f7779382666f15e.png

 

Norit modifikacijos galit kreiptis tik pas Cwik, aš nepardavinėjų.. Modifikacija dabar pardavinėjama sftg.lt projektui kiek žinau..

Nu ir grybas tu xDDD.

Nu jaučiu kad Cwik , jau nebeparduos gal nežinau nebandžiau , ir nebandysiu tai :D Bet taip bus kad po kelių mėn sedės ir SG kažkas SCAM padarys ir pasidalins kaip visada būna. :D 

prieš 3 valandas(-ų), -Santosas parašė:

Jei neklystu čia vokes modifikacija kurią perkėlė į rc kaimelius valerai. Bet nenaudojo. :D

Supratau :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, SmokeDrift parašė:

Nu jaučiu kad Cwik , jau nebeparduos gal nežinau nebandžiau , ir nebandysiu tai :D Bet taip bus kad po kelių mėn sedės ir SG kažkas SCAM padarys ir pasidalins kaip visada būna. :D 

Parduota neparduota, kas man išto xDD. Sa-Mp nebedomina manęs ir to Cwik'o viskas dėl biznio.. Nori modifikacijos nusiperiki.. xD..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vokė parašė:

Parduota neparduota, kas man išto xDD. Sa-Mp nebedomina manęs ir to Cwik'o viskas dėl biznio.. Nori modifikacijos nusiperiki.. xD..

Ai nu supratau, bet kam man jos nebent į kolekcija ir viskas :D Pats leavinęs jau seniausiai SA-MP tai kąžinau :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, SmokeDrift parašė:

Ai nu supratau, bet kam man jos nebent į kolekcija ir viskas :D Pats leavinęs jau seniausiai SA-MP tai kąžinau :D 

xD, taip tas sa-mp.. Aš iš tos modifikacijos nieko negavau xDD.. Tiktai linksmai paskriptinom su savininkų xD..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vokė parašė:

xD, taip tas sa-mp.. Aš iš tos modifikacijos nieko negavau xDD.. Tiktai linksmai paskriptinom su savininkų xD..

Nu biški liūdnai kad nieko negavai už modifikacija jaučiu daug ką padarėt :D Bet jūk kaip pats sakei viskas dėl biznio Cwik'o :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, SmokeDrift parašė:

Nu biški liūdnai kad nieko negavai už modifikacija jaučiu daug ką padarėt :D Bet jūk kaip pats sakei viskas dėl biznio Cwik'o :D 

Ką tu, man nieko ir nereikia xD.. Nori patys duoda, neprašau taip pinigų.. Paprašo padėt padedu free..
https://www.supergames.lt/profile/49613-vokė/?tab=field_core_pfield_15

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Vokė parašė:

Ką tu, man nieko ir nereikia xD.. Nori patys duoda, neprašau taip pinigų.. Paprašo padėt padedu free..
https://www.supergames.lt/profile/49613-vokė/?tab=field_core_pfield_15

Nu bet vistiek yra darbas , tai kąžinau. Nereikia ir savęs nuverint darbuose tai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

Nu bet vistiek yra darbas , tai kąžinau. Nereikia ir savęs nuverint darbuose tai :D 

Nu taip bet nesu toks.. Nori geros sistemos ar nematytos, parašai, padarau su laiku. O ant galo čia jau pats sprendi kaip nori atsidėkoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Vokė parašė:

xDD. Modifikacija perkurta kartu su Cwik, tada Cwik buvo nusipirkęs projektą iš Valeros ir man pasiūlė dirbti kartu su juo.. 

Neturiu xD.. 379802226_Screenshot(500).png.160d27842c11d476d8db9c73e2575698.png

1635177691_Screenshot(501).thumb.png.0e4e50fcf604e9c73f7779382666f15e.png

 

Norit modifikacijos galit kreiptis tik pas Cwik, aš nepardavinėjų.. Modifikacija dabar pardavinėjama sftg.lt projektui kiek žinau..

Nu ir grybas tu xDDD.

Nepardavinėja, o dirba kartu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...