Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lietuvių valstybinis egzaminas


^Rokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ! Rašau su klausimu... Esu neblogas tinginys ir iš kūrinių beveik nieko neprisimenu, nežadu teisintis jog viskas per nuotolinį, pats suprantu, kad per tingėjimą dabar reikia kažkaip suktis,  tad gal turite kur užsislėpę "špargalkę" kuri padėtu pasiruošti egzaminui, kad surinkti ta 30% jog išlaikyti? Ar kokių patarimų kurie jums padėjo išlaikyti ar dabar padeda ruoštis egzaminui? ? Būtų smagu jog pasidalintumėt bet kokia informacija kuri padėtu! Dėkui! 

Redaguota , nario ^Rokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai padėjo tikimybių teorija, pažiūrėjau kas kiek metų būna Balys Sruoga ir apskaičiavau, kokia tikimybė, kad tais metais bus, ir pasisekė kaip tik ir buvo tada, o mokėjau tik vieną kūrinį Dievų miškas o apie antrą autorių prikūriau tiesiog. Tai va, tikimybių teorija geriausias dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ^Rokas parašė:

Sveiki ! Rašau su klausimu... Esu neblogas tinginys ir iš kūrinių beveik nieko neprisimenu, nežadu teisintis jog viskas per nuotolinį, pats suprantu, kad per tingėjimą dabar reikia kažkaip suktis,  tad gal turite kur užsislėpę "špargalkę" kuri padėtu pasiruošti egzaminui, kad surinkti ta 30% jog išlaikyti? Ar kokių patarimų kurie jums padėjo išlaikyti ar dabar padeda ruoštis egzaminui? ? Būtų smagu jog pasidalintumėt bet kokia informacija kuri padėtu! Dėkui! 

Čia kaip špargalkė mokiniams, kurioje yra visi autoriai sutrumpinti, svarbiausia informacija egzaminui, būtent tokiems atvejams kaip tavo, paskaityk aprašymą, suteiks daugiau informacijos: https://kalbejimopoteme.lt/poteme/lietuviu-literaturos-konspektai-abiturientui/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mats parašė:

Yra programa android platformai "Metai", yra visų kurinių konspektai. Nežinau ant kiek naudinga, neturėjau galimybės pasinaudot, bet gal padės. https://play.google.com/store/apps/details?id=metai.metai&hl=lt&gl=US 

Ačiū bandysiu! ❤️

prieš 1 valandą, Deimis parašė:

Man tai padėjo tikimybių teorija, pažiūrėjau kas kiek metų būna Balys Sruoga ir apskaičiavau, kokia tikimybė, kad tais metais bus, ir pasisekė kaip tik ir buvo tada, o mokėjau tik vieną kūrinį Dievų miškas o apie antrą autorių prikūriau tiesiog. Tai va, tikimybių teorija geriausias dalykas.

O kokia tikimybė šiais metais? ?

Prieš 1 valandą, Liutas_ parašė:

Čia kaip špargalkė mokiniams, kurioje yra visi autoriai sutrumpinti, svarbiausia informacija egzaminui, būtent tokiems atvejams kaip tavo, paskaityk aprašymą, suteiks daugiau informacijos: https://kalbejimopoteme.lt/poteme/lietuviu-literaturos-konspektai-abiturientui/

Labai ačiū! ❤️

Prieš 1 valandą, Liutas_ parašė:

Čia kaip špargalkė mokiniams, kurioje yra visi autoriai sutrumpinti, svarbiausia informacija egzaminui, būtent tokiems atvejams kaip tavo, paskaityk aprašymą, suteiks daugiau informacijos: https://kalbejimopoteme.lt/poteme/lietuviu-literaturos-konspektai-abiturientui/

Iškilo dar klausimas ar šitas pdf failas mandresnis už konspektų knygą knygyne? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyt iš patirties tik tiek, kad neperskaitęs nei vienos knygos iš sąrašo sugebėjau nesivargindamas surinkt 50%. Kaip rašyt, pagrindines daromas klaidas tu išklausai per visas 12 klasių, o pačių kūrinių užtenka konspektus persiskaityt. Bet labiau gilinausi konspektuose tik man idomesnėse knygose - ,,Dievų miškas" ir ,,Radviliada". Kitų kūrinių žinojau tik kaip prasideda veiksmas ir kaip jis baigiasi. Realiai ėjau ant loterijos, bet svarbiausia mokėt iš nieko padaryt kažką, mano nuomone tai tuo yra paremtas lt egzaminas:D

Redaguota , nario D0vis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), D0vis parašė:

svarbiausia mokėt iš nieko padaryt kažką, mano nuomone tai tuo yra paremtas lt egzaminas:D

Tikra tiesa. Aš asmeniškai tikiu, kad tokie egzaminai yra absurdiški, nes jie neparodo tavo kūrybingumo arba raštingumo lygio. Piverstinai rašant apie kūrinius, kurie tau neįdomūs nepavers tavęs raštingu. Jei tu nori būti rašytoju, tu rašysi apie tuos dalykus, kas tau patinka, kas yra šiuo metu populiaru, o ne 100+ metų senumo kūrinių, kurie yra Lietuviškoji propaganda, nieko daugiau.

Redaguota , nario Dovias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Dovias parašė:

Tikra tiesa. Aš asmeniškai tikiu, kad tokie egzaminai yra absurdiški, nes jie neparodo tavo kūrybingumo arba raštingumo lygio. Piverstinai rašant apie kūrinius, kurie tau neįdomūs nepavers tavęs raštingu. Jei tu nori būti rašytoju, tu rašysi apie tuos dalykus, kas tau patinka, kas yra šiuo metu populiaru, o ne 100+ metų senumo kūrinių, kurie yra Lietuviškoji propaganda, nieko daugiau.

Manau jei diskutuojant šia tema reikia pradėti nuo to, kaip gali būti ribojamas laikas? ? Juk kiekvieno kūrybiškumas ir idėjos skirtingu laiku ateina,(o kai kuriems galbūt išvis jos neateina ir žmogus stiprus kitoje srityje) vienam gal uztenka poros valandų sugalvoti įdėja ir ja aprašyti, o kitam reikia gal 5-6 valandų sugalvoti ir aprašyti, bet turim tokia švietimo sistemą kuri paremta "kalimu" ir viskas, nieko negalim pakeisti ? 

1 minute prieš, ^Rokas parašė:

Manau jei diskutuojant šia tema reikia pradėti nuo to, kaip gali būti ribojamas laikas? ? Juk kiekvieno kūrybiškumas ir idėjos skirtingu laiku ateina,(o kai kuriems galbūt išvis jos neateina ir žmogus stiprus kitoje srityje) vienam gal uztenka poros valandų sugalvoti įdėja ir ja aprašyti, o kitam reikia gal 5-6 valandų sugalvoti ir aprašyti, bet turim tokia švietimo sistemą kuri paremta "kalimu" ir viskas, nieko negalim pakeisti ? 

Tuo labiau kaip gali žmogaus įdėjos ir kūryba būti vertinama pažymiu ar kažkokiu balu? Juk mes žmonių kurie parašę knygas nevertinam pažymiu ar kažkokiu balu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...