Peršokti į turinį
U┼żdarbiai kurie reikalauja ASMENS TAPATYB─ľS patvirtinimo nebus patvirtinami!

Mobili pirtis/kubilas nuoma

vardas1

Recommended Posts

Sveiki, vis galvojau kur cia investavus siek tiek pinigu su mazesne rizika, pagalvojau apie mobilios pirties/kubilo nuoma nes mano mieste kaip ir nera tokio dalyko, nebent uzsisakyneti is kito miesto +50km. Butu idomu suzinoti ar sitam forume yra zmoniu kurie uzsiema pirties ir kubilo nuoma? kuris dalykas labiau einamas pirtis ar kubilas? :)

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

31 minutes prie┼í, Veitinis para┼í─Ś:

Keliu vietu? Su burbulais?

5-6 viet┼│ , priklauso kokie ┼żmon─Śs atsis─Śda , taip yra funkcija ir dziakuzi(masa┼żo)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prie┼í 1 valand─ů, Pablas para┼í─Ś:

Pats turiu nusipirk─Ös kubil─ů prie┼í gerus 3 m─Śnesius sumok─Śjau apie 550 eur┼│ tai tikrai geras dalykas┬á

Gal gali duoti kontaktus iškur pirkai? Kokioj vietoj gyveni?

Nuoroda ─» komentar─ů

Kaip investicija - rink─Źiausi mobil┼│ kubil─ů, nes didesn─Ś paklaus─ů ir pigiau kainuoja - automati┼íkai atsiperkamumas greitesnis, prie┼í perkant reikia nepamir┼íti, jog transport─ů tur─Śt reikia, vistiek, jeigu mobilus - montuojamas ant priekabos perdarytos, ta─Źiau taip pat nepamir┼ít dar reikia, kad┬ánuva┼żiavus ─» viet─ů pas klient─ů - tur─Śsi visk─ů pajungti, su┼żi┼źr─Śti, kad viskas okey b┼źt┼│, nuva┼żiuoti, parva┼żiuoti ir t.t. ka┼żko kosmoso nuo nuomos nenulupsi, o savo laik─ů, darbo vistiek tur─Śsi ─»d─Śt, ┼żinoma, ka┼żkoks bizniukas gaunasi, pa─Źiam teko bendraut su nuomotojais, tai ka┼żkoki┼│ tai minus┼│ labai nei┼ígirdau tokios veiklos.

p.s. Jeigu planuoji pirkt ┼Żemaitijoje - gali kreiptis pas mane, padarysim :D┬ápirtis┬áirgi darome.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prie┼í 1 valand─ů, Blancas para┼í─Ś:

Kaip investicija - rink─Źiausi mobil┼│ kubil─ů, nes didesn─Ś paklaus─ů ir pigiau kainuoja - automati┼íkai atsiperkamumas greitesnis, prie┼í perkant reikia nepamir┼íti, jog transport─ů tur─Śt reikia, vistiek, jeigu mobilus - montuojamas ant priekabos perdarytos, ta─Źiau taip pat nepamir┼ít dar reikia, kad┬ánuva┼żiavus ─» viet─ů pas klient─ů - tur─Śsi visk─ů pajungti, su┼żi┼źr─Śti, kad viskas okey b┼źt┼│, nuva┼żiuoti, parva┼żiuoti ir t.t. ka┼żko kosmoso nuo nuomos nenulupsi, o savo laik─ů, darbo vistiek tur─Śsi ─»d─Śt, ┼żinoma, ka┼żkoks bizniukas gaunasi, pa─Źiam teko bendraut su nuomotojais, tai ka┼żkoki┼│ tai minus┼│ labai nei┼ígirdau tokios veiklos.

p.s. Jeigu planuoji pirkt ┼Żemaitijoje - gali kreiptis pas mane, padarysim :D┬ápirtis┬áirgi darome.

Kokios kainos?

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 2 valandas(-┼│), Blancas para┼í─Ś:

Para┼íiau, i┼í ┼Żemaitijos esu, kai tur─Śsi laiko atsakyk.

Nuoroda ─» komentar─ů

• Para┼í─Ś po 7 m─Śnesi┼│...
2021-04-25 18:34, Pablas para┼í─Ś:

Pats turiu nusipirk─Ös kubil─ů prie┼í gerus 3 m─Śnesius sumok─Śjau apie 550 eur┼│ tai tikrai geras dalykas┬á

Domina ir mane kontaktai, jei gali atsi┼│sk, nes kaina tai labai ma┼ża, na bet ┼żi┼źrint kokia kokyb─Śs dar to kubilo.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...