Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar geri tie windows 7?


AivarasP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,norėčiau pasiteirauti ilgai galvojau,galvojau ir nesupratau,kuo įpatingi tie windows 7,dabar pas mane XP,ir keik žinau jis jau atgyvenęs.Visi kažkodėl rašosi arba wista arba 7.Mane labiau traukia Windows 7,tačiau,aš kažkada girdėjau iš draugų ar dar kur,jog windows 7,ne visus žaidimus paveža.Kaip suprast ta žodį nevisus ar mažiau negu xp ar kaip suprasti.Man atrodo windows 7 labiau skirtas darbui tačiau noriu jūsų nuomonės ar vėl persirašyti windwos xp ar windows7 7 ar dar vienas pretendentas windows vista.Prašau jūsų nuomonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ant Winows 7 gražesnis interferencas, ir šiaip patogiau su juo dirbti. Gali būti, kad kaikurie žaidimai nepasileis, nes jie gali būti nepritaikyti Windows 7 platformai. Bet jeigu tavo PC ganėtinai "galingas", tai gali rašytis Windows 7 ir išmėginti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kad wista arba 7- cia netiesa. o tiesa: 7 ir xp. wista isvis atsilikus OS. tenai jau toks lag. 7daugiau darbui skirti o xp daugiau zaidimams. seip tai man xp best, ir jie neatgyvene. as turiu 7 ir tuo nesidiziuoju. Minecraft laggas( nu jau netoks kaip 7fps bet kai filmuoju 7fps su fog). o ant senucio pc ten xp, tj jokio lag per ta mc.. 103fps. kai filmuoju 90. Neperasineju windowsus nes pirkau sita laptopa su windows7, ir cia originalus. O originalus kainuoja 100-400lt. Pasiliksiu windows7, vistiek galima palosti mw2 min settngs no lag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mac OS X da best!

Go away smirdziau su savo obuoliu. eik nupjauk nuo savo mac ta obuoli suvalgyk, mac auka.

MICROSHIT AUKA. Yea' aš pats naudoju Windowsus, turėjau xboxą, bet kitų aukom nevadinsiu. Mac'as geresnis už tavo windowsus, so STFU. ;)

IT: Taip Windows 7 geresni. Windows XP greičiau pareina, gal ne tiek resursų ryja, bet 7 geriau veikia, greitesni. :)

-- 19 Lie 2011, 22:27 --

Mac OS X da best!

Go away smirdziau su savo obuoliu. eik nupjauk nuo savo mac ta obuoli suvalgyk, mac auka.

MICROSHIT AUKA. Yea' aš pats naudoju Windowsus, turėjau xboxą, bet kitų aukom nevadinsiu. Mac'as geresnis už tavo windowsus, so STFU. ;)

IT: Taip Windows 7 geresni. Windows XP greičiau pareina, gal ne tiek resursų ryja, bet 7 geriau veikia, greitesni. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mac OS X da best!

Go away smirdziau su savo obuoliu. eik nupjauk nuo savo mac ta obuoli suvalgyk, mac auka.

MICROSHIT AUKA. Yea' aš pats naudoju Windowsus, turėjau xboxą, bet kitų aukom nevadinsiu. Mac'as geresnis už tavo windowsus, so STFU. ;)

IT: Taip Windows 7 geresni. Windows XP greičiau pareina, gal ne tiek resursų ryja, bet 7 geriau veikia, greitesni. :)

-- 19 Lie 2011, 22:27 --

Mac OS X da best!

Go away smirdziau su savo obuoliu. eik nupjauk nuo savo mac ta obuoli suvalgyk, mac auka.

MICROSHIT AUKA. Yea' aš pats naudoju Windowsus, turėjau xboxą, bet kitų aukom nevadinsiu. Mac'as geresnis už tavo windowsus, so STFU. ;)

IT: Taip Windows 7 geresni. Windows XP greičiau pareina, gal ne tiek resursų ryja, bet 7 geriau veikia, greitesni. :)

Eik tu sikt matau kad atsilikelis esi. Eik grausk obuoli ismata tu :kill: . As tave nuzudysiu d.u.x.e. MAC nuosavas ciulpikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mac OS X da best!

Go away smirdziau su savo obuoliu. eik nupjauk nuo savo mac ta obuoli suvalgyk, mac auka.

MICROSHIT AUKA. Yea' aš pats naudoju Windowsus, turėjau xboxą, bet kitų aukom nevadinsiu. Mac'as geresnis už tavo windowsus, so STFU. ;)

IT: Taip Windows 7 geresni. Windows XP greičiau pareina, gal ne tiek resursų ryja, bet 7 geriau veikia, greitesni. :)

-- 19 Lie 2011, 22:27 --

Mac OS X da best!

Go away smirdziau su savo obuoliu. eik nupjauk nuo savo mac ta obuoli suvalgyk, mac auka.

MICROSHIT AUKA. Yea' aš pats naudoju Windowsus, turėjau xboxą, bet kitų aukom nevadinsiu. Mac'as geresnis už tavo windowsus, so STFU. ;)

IT: Taip Windows 7 geresni. Windows XP greičiau pareina, gal ne tiek resursų ryja, bet 7 geriau veikia, greitesni. :)

Eik tu sikt matau kad atsilikelis esi. Eik grausk obuoli ismata tu :kill: . As tave nuzudysiu d.u.x.e. MAC nuosavas ciulpikas.

O tu vaikas esi. "Laido riteris". Ir įdomu per kokį "Žaidimą" tu čia jį jau nužudysi ? :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...