Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau Discord serveriai


Karutis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.
Siūlau savo discord paslaugas. Turiu daugiau nei metų laiko patirties discord serverių tvarkyme/kūrime/augime. Turiu nemažai patirties su dauguma labiausiai naudojamais botais (mee6, probot, carlbot, arcane bot ir t.t.).

Galiu sukurti jums serverį nuo nulio, ištaisyti esamas klaidas/negražumus, sutvarkyti kilusias problemas.

Tuo pačiu galiu sukurti jūsų serveriui atskirą botą pagal jūsų reikalavimus, galiu pamokinti įsikelti botą į VPSą ir pamokinti juo naudotis ssh terminale (jeigu jūs nesiruošiate leisti jo iš savo kompiuterio).

Iš esmės - jeigu jums reikia patvarkyti/sukurti/auginti discord serverį, aš galiu padėti tai įgyvendinti.

Jeigu susidomėjote ir esate rimtas pirkėjas, susisiekite su manimi discorde, galiu suteikti ir savo darbo pavyzdžių.

Tikslių kainų nėra, viskas priklauso nuo ką reiks atlikti.
 

Mano ToS
1. Jeigu esu prašomas sukurti serverį/botą nuo nulio, norėsiu gauti dalį pinigų iš anksto.
2. Betkokiu atvėju man reikia, jog jūs tiksliai apibūdintumėte ką jums reikia padaryti, kad žinočiau ką daryti ir kokią kainą prašyti.
3. Man tinka tarpininkai, tačiau tik patikimi iš šio forumo (supergames.lt)


Mano discord: starGazeris#1327

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...